'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.


Відповідь

Ім'я:
Email:
Тема:
Іконка повідомлення:

Вкладення:
(Clear Attachment)
(Вкладення)
Restrictions: 4 per post, maximum total size 24000KB, maximum individual size 8000KB
Verification:

підказка: натисніть alt+s для відправлення або alt+p для перегляду повідомлення


Повідомлення в цій темі

Автор: Юрій Васильович
« : 04 Грудня 2012, 18:46:02 »

ПКМУ № 151 від 17.02.2010р.
 Про затвердження Порядку проведення  перерахунків розміру плати за надання послуг  з централізованого опалення, постачання холодної  та гарячої води і водовідведення в разі ненадання їх або надання  не в повному обсязі, зниження якості
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/151-2010-п
Автор: Тетяна Academia
« : 04 Грудня 2012, 18:23:49 »

Температурні графіки теплоносія в залежності від температури повітря в Києві на кожен опалювальний сезон затверджує КМДА. Пошукайте на сайті, були опубліковані документи за попередні роки.

Для споживачів ЖКП умови якісної послуги ЦО виписані в ПКМУ 151. Дійсно, вимірюванню підлягає не температура теплоносія, а температура повітря в приміщенні.

Затверджений температурний графік та заміри реальної температури теплоносія можуть бути додатковими доказами на підтвердження неналежної якості послуги ЦО.
Автор: Павло Острівський
« : 04 Грудня 2012, 15:48:42 »

Теплоносій, при централізованому теплопостачанні, повинен подаватись згідно температурного графіка. Відповідно чим нижча температура зовнішнього повітря, тим вища (повинна бути!!!) температура теплоносія. Графіки бувають, вірніше були 150-70, 130-70, для систем опалення обладнаних змішуючими пристроями (елеваторами).
І параметрами нижчими 95-70 при відсутеності елеваторів ( свої будинкові котельні).
Наприклад, розрахункова температура для опалення для Вашої зони становить -23 град., то при такій і нижчий температурі зовнішнього повітря, теплоносій у ваш будинок повинен подаватись відповідно 150, чи 130 градусів. Після елеватора у вас, зазвичай температура буде нижча.
Зворотня температура, згідно Правил технічної експлуатації теплових ........" може бути на 3-4 градуси вище від графіку, нижні показники не нормуються. В житті теплопостачальники, (ТЕЦ) із зворотнього стараються вижати все. Але при нормальній прямій, це не погіршує якості теплопостачання. Частіше тупо не догрівають пряму. Іншими словами нас просто дурять.
Вимагайте від теплопостачальної організації надання затвердженого температурного графіку.
Автор: msok
« : 22 Листопада 2012, 23:48:43 »

Підкажіть згідно якої постанови чи закону представники тепломереж повинні заміряти температуру теплоносіїв.Дякую.
Представители исполнителя услуги централизованного отопления никогда не будут измерять температуру теплоносителя, им это не интересно. В соответствии с законодательством будет измеряться температура воздуха в помещении. Советую отключать электронагревательные приборы за два дня до прихода комиссии.
Автор: Альона
« : 22 Листопада 2012, 20:02:11 »

Добрий вечір, в одному зі своїх коментарів Ви пишете, що нормується температура носія подаючого та зворотнього трубопроводів на вводі в будинок. Підкажіть будь-ласка де можна знайти такі норми, чи це для кожного міста індивідуально?! В коментарях на дану тему не раз читала, що температура води з котельні повинна бути не менше 95 градусів, а на возвратці не менше 65, проте ніде не можу знайти документ, на який можна послатись. Я проживаю в м. Тернопіль, температура батареї вдома така, що до неї навіть руки не загрієш, а вони мені говорять про 18 градусів в приміщенні. Звичайно температура підтримується, але лише за рахунок електричних обігрівачів. Працівники ЖЕКу приходили промивали батареї- вони не забиті, а вода в системі навіть не літньої температури. Підкажіть згідно якої постанови чи закону представники тепломереж повинні заміряти температуру теплоносіїв.Дякую.

Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email