Автор: Cyanide
« : 11 Грудня 2013, 21:36:16 »Ага, дякую. Значить, "квартирна плата" до "плати за послуги з утримання будинку та прибудинкової території" ніякого відношення не має.
Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.
Автор: Cyanide« : 11 Грудня 2013, 21:36:16 »Ага, дякую. Значить, "квартирна плата" до "плати за послуги з утримання будинку та прибудинкової території" ніякого відношення не має.
Автор: Георгий« : 11 Грудня 2013, 20:17:27 »Йдеться про користування громадянами не власниками, житла громадянина власника. Тобто, якщо я користуюся житлом, що (наприклад належить гр. Иванову) я можу сплачувати за користування житлом гр.Иванову певну суму за певною угодою.
Автор: Cyanide« : 11 Грудня 2013, 12:25:39 »Допоможіть розібратися у такому питанні.
У ЖК використовується термін "квартирна плата", є в ст. 66 ("Плата за користування житлом (квартирна плата) обчислюється..."). З подальшого його використання вбачається, що цей термін відноситься до тих, хто живе в неприватизованих квартирах (наймачів), а не до власників. У цей ж час в ст. 162 зазначено: "Плата за користування жилим приміщенням в будинку (квартирі), що належить громадянинові на праві приватної власності, встановлюється угодою сторін. Плата за комунальні послуги береться крім квартирної плати за затвердженими в установленому порядку тарифами. Строки внесення квартирної плати і плати за комунальні послуги визначаються угодою сторін. Наймач зобов'язаний своєчасно вносити квартирну плату і плату за комунальні послуги." Тобто, в першому реченні йдеться про власників та використовується формулювання, дуже близьке до формулювання "квартирної плати". У той же час у останньому реченні статті знов вилазить "наймач". Питання таке: чи можна вважати термін "квартирна плата" для власників квартир еквівалентним терміну "плата за послуги з утримання будинку та прибудинкової території", як в ЗУ “Про житлово-комунальні послуги”? |