'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.


Відповідь

Ім'я:
Email:
Тема:
Іконка повідомлення:

Вкладення:
(Clear Attachment)
(Вкладення)
Restrictions: 4 per post, maximum total size 24000KB, maximum individual size 8000KB
Verification:

підказка: натисніть alt+s для відправлення або alt+p для перегляду повідомлення


Повідомлення в цій темі

Автор: Юрій Васильович
« : 24 Грудня 2015, 12:49:14 »

Декілька днів тому до правління ЖБК надійшов лист про збільшення вартості гігакалорії (див. прикріплений скан) з 637,32 грн./Гкал до 1503,40грн./Гкал.

Взагалі то текст постанови про зменшення, а не про  збільшення тарифу
Цитувати
1299,95 та 1251,06 замінити на 1252,83 та 1203,94
http://www.nerc.gov.ua/?id=17845  ( у переліку п. 42 ).
Мабуть Ви щось не зрозуміли...

ЗИ: є інформація, що подібні листи отримали й інші ЖБК у Києві.
Зауваження: Не "ЗИ", а "P.S." Транслітерація на форумі не застосовується.
Автор: Тетяна Academia
« : 24 Грудня 2015, 09:03:04 »

Додатково.
В Києві напрацьована успішна судова практика по спорам ЖБК та ОСББ з монополістами Київенерго та Київводоканалом. З різних питань.
Добрий результат можуть дати звернення до АМКУ.

Ймовірно, ЖБК доведеться вирішувати спірне питання в суді. Для цього слід провести якісну досудову підготовку.
Погоджуюсь з Юрієм Васильовичем. Для будь-яких КОНКРЕТНИХ рекомендацій слід бачити весь пакет документів. Договір, всі додаткові угоди. Супутнє листування (теж багато цікавого можна знайти).
Автор: Юрій Васильович
« : 24 Грудня 2015, 08:31:10 »

Договір трееба вивчати не по тексту цього листа, а по тексту самого договору. Щоб радити щось робити ЖБК, потрібно бачити договір. В договорі повинні бути умови його пролонгації, втрати чинності та зміни тарифу. Що видно зараз?  Те, що не можна вводити тариф  з 01.11. коли повідомлення було відправлене лише 18.11. (хоча може бути що в договорі ЖБК погодився на автоматичну зміну тарифів).
Що  робити власникам квартир? Звернутись до КЕ з вимогою укладення договору безпосередньо між мешканцями та КЕ, відповідно до вимог ЗУ "Про ЖКП" (редакціія квітня 2014р.).
КЕ не може заперечувати, більше того воно вже само повідомило про необхідність такого кроку:
Цитувати
10 квітня 2014 року Верховною Радою України було ухвалено Закон України №1198-VII «Про внесення змін до деяких Законів України щодо удосконалення розрахунків за енергоносії».

Відповідно до цього закону Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Постановою № 1171 від 31 березня 2015 встановила тарифи на послуги гарячого водопостачання (ГВП) та централізованого опалення (ЦО) для споживачів ПАТ «КИЇВЕНЕРГО».

Керуючись цими нормативними актами, КИЇВЕНЕРГО надає послуги з гарячого водопостачання та централізованого опалення безпосередньо мешканцям житлових будинків.
http://kyivenergo.ua/te-home/novi_priednannya
Автор: Віталій
« : 24 Грудня 2015, 00:49:41 »

Договір, як випливає з тексту листа, був укладений ще у 1999 році.
Питання в тому, що зараз з цим робити?
Чи є якась відпрацьована схема боротьби?
Поки що вирішили тільки звони у КТМ і зясовувати, чому саме вони віднесли ЖБК до Інших споживачив?
Автор: Юрій Васильович
« : 23 Грудня 2015, 19:06:33 »

Це питання старе. І не раз виникало.
Це по суті є шахрайством. Застосовувати тариф для юридичних осіб у ЖБК та ОСББ можна лише до приміщень які використовуються ЖБК як юридичною особою (наприклад офіс ЖБК).   Опалення квартир та МЗК будинку повинно оплачуватись по тарифам для населення.   Київенерго користується тим , що ЖБК погодились (чи самі зголосилися) бути замовниками послуг, а потім через неосвіченість уклали договори ( шахрайські) між юрособами.
Доречі, згідно закону, з 2014р. Київенерго повинно укласти договори з кожною квартирою. Тож хай правління Вашого ЖБК  вивчить закон і не укладає дебільних договорів.
Автор: Віталій
« : 23 Грудня 2015, 18:13:13 »

Декілька днів тому до правління ЖБК надійшов лист про збільшення вартості гігакалорії (див. прикріплений скан) з 637,32 грн./Гкал до 1503,40грн./Гкал. Для населення тариф залишився такім як і був 637,32 грн./Гкал. (див. http://kyivenergo.ua/te-company/teplova_energiya).

З листа випливає, що Київські Теплові Мережі (КТМ) відносять ЖБК або до «Бюджетних установ» або до «Інших споживачів» (скоріше до останніх).

Оплата опалення і гарячої води на сьогоднішній день здійснюється за схемою: власник квартири платить ЖБК, а далі ЖБК платить Київенерго (чи КТМ, точно не знаю). Цей висновок я роблю на підставі того, що за опалення і гарячу воду власник квартири платить на рахунок ЖБК.

Але, все тепло, яке будинок отримує від КТМ іде повністю на опалення квартир і підігрів води. Батареї опалення сходових клітин, хоча й були передбачені проектом, вже давно демонтовані.

Відповідно до Статуту ЖБК є неприбутковою організацією.

Питання, що з цим робити і як змусити КТМ рахувати ціну за гігакалорію по тарифах для населення?

ЗИ: є інформація, що подібні листи отримали й інші ЖБК у Києві.

Дякую за відповіді.

Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email