Автор: Юрій Васильович
« : 19 Жовтня 2018, 05:27:09 »Основна проблема-неможливість оплатити опалення, від якого не дозволяють відмовитись.Це вже будуть проблеми спадкоємця, якщо родич "випишеться". Відключитися не дозволять. Можуть дозволити встановити автономне опалення, якщо в будинку 50% квартир вже переведено на автономку
Є думка-написати заяви на тепловиків та ОМС з проханням відрізати через неспроможність оплачувати. Ще куди - депутату ВР, прем'єру, президенту, мінсоцполітики?
Цитувати
Розділ VIhttp://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2189-19?find=1&text=%B3%ED%E4%E8%E2#w132 Набере чинності з 01.05.2019р.
ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ
7. У багатоквартирних будинках, у яких на день набрання чинності цим Законом не менш як половина квартир та нежитлових приміщень відокремлена (відключена) від мереж централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, власники квартир та нежитлових приміщень, приєднаних до таких мереж, не зобов’язані, але мають право виключно за власним рішенням у встановленому порядку відокремити (відключити) від них свою квартиру чи нежитлове приміщення та влаштувати систему індивідуального теплопостачання (опалення та/або гарячого водопостачання) у такій квартирі чи нежитловому приміщенні.
Не допускається примусове відокремлення (відключення) від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води власників квартир та нежитлових приміщень, приєднаних до таких мереж, у багатоквартирних будинках у разі відокремлення (відключення) від цих мереж інших власників квартир та нежитлових приміщень.
Крім того, незалежно від кількості зареєстрованих, власник повинен сплачувати за управління (раніше було утримання) будинком. Спадкоємець повинен буде сплатити і за період коли він
але ще не оформив право власності,І, навіть, борги спадкодавця, якщо такі є...