Вот моя заява про скасування наказу (может кому-то из запорожцев пригодится):
Основательно подготовленный документ, но немного перегружен. Для судьи достаточно куда меньше аргументов - проверено на практике, причем дважды - в 2011м и в 2012 годах. Привожу свой текст ниже, если будет интересно - посмотрите на досуге, весь текст фактически на одной страничке. Основной упор при аргументации: 1. отсутствие договора; 2. отсутствие доказательств соответствия количества полученного тепла выставляемой сумме; 3. отсутствие документов разъясняющих порядок начисления оплаты и формирования цены. В обоих случаях сработало без осечек.
Не "багата", а велика. Вцілому - добре. Чекаємо на скасування СН.
после того, как сдала, и на свежую голову вычитала - тоже недостатки понаходила. Да ладно уж... П.С. а я богатая на придирки к теплосетям )))) пусть работают хорошо за такие деньги, которые они сдирают ни за что.
Суддя Комунарського районного суду м. Запоріжжя Дмитрієва М.М., розглянув заяву Концерна «Міські теплові мережі», яке знаходиться: м. Запоріжжя бул. Гвардійський, 137 (Поточний рахунок зі спеціальним режимом використання № 26030301001951, Установа банку: Філія - Запорізьке обласне управління ВАТ "Державний ощадний банк України", МФО 313957, код ЄДРПОУ 32121458, Свідоцтво платника ПДВ № 11030127, ІПН: 321214508249) про видачу судового наказу з вимогою про стягнення заборгованості за постачання теплової енергії з ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, який мешкає: АДРЕСА_1.
Судом встановлено, що відповідачі протягом тривалого часу не виконують свої обов'язки по сплаті спожитої теплової енергії та гарячого водо забезпечення, у зв'язку з чим за боржниками виникла заборгованість за спожиті послуги з теплопостачання у розмірі 673,62 грн. До теперішнього часу дана сума заборгованості не погашена.
Згідно ст.68 Житлового Кодексу України, наймач повинен своєчасно вносити плату за комунальні послуги.
Згідно ст. 387 ЦК України власник має право витребувати своє майно від особи, яка безпідставно, без відповідної правової підстави, володіє цим майном.
Згідно ст. 1212 ЦК України особа, яка набула майно за рахунок іншої особи без достатньо правової підстави (безпідставно набуте майно) зобов'язана повернути це майно потерпілому. Таким чином, у зв'язку з тим, що теплова енергія була отримана боржником безпідставно та повернення її в натурі не є можливим, то боржник, відповідно до ст. 1213 ЦК України, повинен відшкодувати вартість безпідставно набутої теплової енергії.
Згідно вимог ч. 1, 3 ст. 88 ЦПК України - судові витрати необхідно стягнути з боржника.
Відповідно до ст. ст. 96, 102-105, ЦПК України, ст. ст. 14, 526, 530, 546, 611, 615, 625, 901, 907 ЦК України
Н А К А З У Ю:
Стягнути солідарно з ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, який мешкає: АДРЕСА_1, на користь Концерна «Міські теплові мережі», яке знаходиться: м. Запоріжжя бул. Гвардійський, 137 (р/р 26030301001951, Установа Банку: Філія запорізьке обласне управління ВАТ «Державний ощадний банк України», МФО 313957, ЄДРПОУ 32121458) Свідоцтво платника податків ПДВ № 110301127 ІПН: 321214508249 заборгованість за постачання теплової енергії у розмірі 673,62 грн.
Стягнути солідарно з ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, який мешкає: АДРЕСА_1, на користь Концерна «Міські теплові мережі», яке знаходиться: м. Запоріжжя, бул. Гвардійський, буд. 137 (р/р 26030301001951, Установа Банку: Філія запорізьке обласне управління ВАТ «Державний ощадний банк України», МФО 313957, ЄДРПОУ 32121458) Свідоцтво платника податків ПДВ № 110301127 ІПН: 321214508249 судовий збір у розмірі 107 грн (сто сім) 30 коп.
Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.
Суддя М.М. Дмитрієва
Згідно зі статтею 105 Цивільного процесуального кодексу України (далі ЦПК) боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.
Відповідно до ст. 105-1 ЦПК України заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом десяти днів з дня її надходження в судовому засіданні та з викликом сторін, неявка яких не перешкоджає розгляду заяви.
Судовий наказ набирає законної сили протягом трьох днів після закінчення строку подання заяви про скасування судового наказу.
Можете добавить отсутствие перерасчета за отопительный сезон с учетом внешней температуры воздуха. Это при отсутствии общего счетчика по отоплению на весь дом. Постановление КМУ від 3 жовтня 2007 р. № 1198
ПКМУ № 1198 це "ПРАВИЛА користування тепловою енергією". Вони не стосуються мешканців окремих квартир. Мешканці окремих квартир отримують послугу не з теплопостачання, а з централізованого опалення (ЦО).
Цитувати
1. Правила користування тепловою енергією (далі - Правила) визначають взаємовідносини між теплопостачальними організаціями та споживачами теплової енергії. .... 3. У Правилах наведені нижче терміни вживаються в такому значенні: ... споживач теплової енергії - фізична особа, яка є власником будівлі або суб'єктом підприємницької діяльності, чи юридична особа, яка використовує теплову енергію відповідно до договору; ... 4. Користування тепловою енергією допускається лише на підставі договору купівлі - продажу теплової енергії між споживачем і теплопостачальною організацією (далі - договір),
Хіба Снежанна має договір купівлі - продажу теплової енергії? Звісно, що ні! Снежанна є споживачем комунальної послуги з ЦО та ГВП. Ці відносини регулюються "ПРАВИЛАМИ надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення" ( ПКМУ № 630-2005р. http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/630-2005-п ) та "ПОРЯДКОМ проведення перерахунків розміру плати за надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення в разі ненадання їх або надання не в повному обсязі, зниження якості (ПКМУ № 151-2010р. http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/151-2010-п ) Автор: Gelo
Цитувати
Смотрите в постановлении ст.ст.23.24
Не в постанові (сама постанова має лише одне речення), а в "Правилах..."; не статті, а пункти. До речі дивіться ж і п.п. 25, 26, 27. Вони ж і доплату передбачають, якщо по розрахункам спожито більше від нормативу ( чого в "Правилах..." по ПКМУ № 630 нема).
Договор с выконавцем на услугу ЦО и гор.воды Вы заключали? Посмотрите соответствует ли он Типовому, есть ли в нем все необходимые существенные условия по ЗУ Про ЖКП. Если нет договора или он не соответствует Типовому - это тоже повод для отмены СН. Правда, без Договора суд должен был отказать в выдаче СН.
Ошибочно указал другой номер постановления - исправил. Смотрите в постановлении ст.ст.23.24
В свое время прикладывал 6 экземпляров актов-претензий + отдельные заявления о вызове представителя к жилому дому. Вам надо убедить суд, что основания для судебного приказа не соответствуют требованиям ГПК. Почитайте внимательно ГПК с ст.95. Возможно найдете еще нарушения. Должны получить судебный приказ, исковое заявление. Прилагаемые документы к иску и т.д. Проверьте сроки исковой давности, с учетом вашей фактической оплаты.
Спасибо, Gelo! Дело в том, что актов-претензий очень много, на которые естественно никакого реагирования не было. Вот и думаю - надо ли всю эту громадную подшивку прикладывать
Можете добавить отсутствие перерасчета за отопительный сезон с учетом внешней температуры воздуха. Это при отсутствии общего счетчика по отоплению на весь дом.
А что это такое - перерасчет с учетом внешней температуры воздуха? И где можно по данному вопросу почерпнуть больше развернутой информации? (счетчиков нет). Посмотрела Постанову КМУ N 1070 від 10 грудня 2008 р. - она Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів
Ув. форумчане, а если в заявлении на отмену приказа сослаться только на акты-претензии? Одного этого основания будет достаточно для отмены? - чтобы не расписывать на несколько страниц и не сваливать в большую кучу все аргументы. Или всё же лучше указать несколько аргументов для весомости и подстраховки?
Копии всех Актов-претензий можно не додавати до заяви? Сколько экземпляров будет достаточно, как пример, что они есть?
Каждый Акт-претензии охватывает определенный период отопления. По отоплению составление каждого Акта надо еще будет доказать его правомерность. Прикладывайте все. Перо вам дал уже правильный совет.
Используйте для отмены судебного приказа все приведенные аргументы. Главное, чтобы для суда было ясно наличие спора. Одно лишь наличие спора -основание для отмены приказа. Доводы можете брать из любой темы: http://gro-za.org/forum/index.php/board,50.0.html
Одним аргументом можете и не убедить суд в наличие спора.
Можете добавить отсутствие перерасчета за отопительный сезон с учетом внешней температуры воздуха. Это при отсутствии общего счетчика по отоплению на весь дом. Постановление КМУ від 3 жовтня 2007 р. № 1198 О перерасчете за отоплении с счетчиком на форуме много информации, посмотрите и выберете сами.
Каши не будет! К последующему иску вам самой будет легче готовиться. Не каждый аргумент в отдельности является основанием для отказа в судебном приказе. По отдельности суд может и не признать. Только их совместное наличие. Проще будет и в дальнейшем обжаловании, при необходимости обращаться в апелляционный суд.
Ув. форумчане, а если в заявлении на отмену приказа сослаться только на акты-претензии? Одного этого основания будет достаточно для отмены? - чтобы не расписывать на несколько страниц и не сваливать в большую кучу все аргументы. Или всё же лучше указать несколько аргументов для весомости и подстраховки?
Копии всех Актов-претензий можно не додавати до заяви? Сколько экземпляров будет достаточно, как пример, что они есть?
що вам не ясно. ви ж кажете. є виконавець послуги. є споживач. а тому виник борг
наприклад. я вам носив три роки молоко. ви брали. я прийшов у суд з вимогою стягнення заборгованості за спожите молоко
спожили молоко, а платить за надане молоко не хочете. платіть
ув. focus, это предмет для разбирательства в исковом производстве, где требуется доказывание того, что вы мне носили молоко и я его брала. А я задаю вопросы, касающиеся приказного, т.е. бесспорного К чему ваше пустословие - непонятно.
И по поводу права требования (ст.95 ГПК) тоже не понятно: исполнитель услуг не имеет права взыскания с обращением в суд - в законе про ЖКУ такое право надается только балансодержателю и управителю. Почему же тогда в порядке вещей принимается какое-то решение местной власти?
ви самі відповіли - є виконавець, є споживач= виник борг по оплаті наданих послуг. заявлена відповідна вимога. спожили послугу? тоді треба платить.
Спасибо за ответ. Но ничего не понятно. Я имела ввиду: у исполнителя нет права обращаться в суд (по закону о ЖКУ)