Автор: Константин
« : 24 Березня 2016, 12:04:38 » Юрій Васильович, дякую Вам за відповідь.
Gelo, большое спасибо за ответ.
Gelo, большое спасибо за ответ.
Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.
Автор: Константин« : 24 Березня 2016, 12:04:38 » Юрій Васильович, дякую Вам за відповідь.
Gelo, большое спасибо за ответ. Автор: Юрій Васильович« : 23 Березня 2016, 16:30:35 »Цитувати Тільки постає питання, як розподіляти вартість спожитого газу між усіма сусідами у такому випадку.Кількість газу за показами лічильника розподіляються на газову плиту і колонку на кожного зареєстрованого порівну на котел (опалення) пропорційно займаній площі Цитувати У разі встановлення лічильника газу у комунальній квартирі плата за послуги з газопостачання розраховується відповідно до кількості мешканців квартири та займаної ними площі. Автор: Gelo« : 23 Березня 2016, 08:57:33 »Тільки постає питання, як розподіляти вартість спожитого газу між усіма сусідами у такому випадку.Норма потребления газа установлена на 1 чел., которая увеличивается на количество прописанных. Распределяйте как и горгаз тоже по количеству прописанных лиц. Автор: Константин« : 23 Березня 2016, 08:31:06 » Дякую, пане Перо, за відповідь.
Скоріше за все відмовитись від послуги без згоди сусідів не вдасться. Хоча, як на мене, таким чином мене примушують користуватись послугою, яка мені не потрібна. Що заборонено законодавством. Мабуть буду агітувати сусідів встановити лічильник за власні кошти. Один-на 9 кімнат, вийде набагато дешевше, ніж була б окрема квартира. А платити за лічильником - це зовсім інша справа, у рази меньше(якщо не на порядок), ніж за нормою споживання. Тільки постає питання, як розподіляти вартість спожитого газу між усіма сусідами у такому випадку. Автор: Перо« : 21 Березня 2016, 23:42:18 »У Правилах надання населенню послуг з газопостачання
http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/2246-99-%D0%BF передбачено припинення газопостачання у випадку подання споживачем відповідної заяви (п. 6). Натомість, за однією поштовою адресою укладається один договір (п. 4), тому припинення можливе за згодою усіх співвласників за цією адресою. Це так передбачено Правилами та положеннями ЦК щодо здійснення права власності, а яка у Вас ситуація документально -незрозуміло. Оскільки питання не врегульоване -спробуйте через суд розірвати договір газопостачання в частині Ваших прав та обов'язків. Автор: Константин« : 19 Березня 2016, 19:32:53 » Дякую, Вам, пане Перо за відповідь.
Подавав їм заяву, додаю нижче. А також відповідь Київгазу. Заява, що подавав, була про розірвання договору. Зараз зрозумів, що напевно треба було "про відмову від їхніх послуг", як Ви кажете. У їхній відповіді немає навіть згадки, що я хочу розірвати договір, а не відключити газопостачання). Заяву подавав до Київгазенерджи, але договір приєднання тристоронній(споживач, Київгаз та Київенерджи). Як вважаєте, чи слід у заяві вказати, що вона призначена для обох підприємств? Автор: Перо« : 19 Березня 2016, 12:24:15 »Подайте до Київгазу заяву по відмову від їхніх послуг. Викладайте відповідь сюди і далі обговоримо механізм.
Автор: Константин« : 19 Березня 2016, 06:46:01 » Проживаємо у комунальній квартирі 5-поверхового будинку. Весь поверх-одна квартира, яка містить у собі 9 окремих кімнат та одну загальну кухню з 3 газовими плитами. Всі 9 кімнат мають окремого власника(фактично це квартири в квартирі). За документами кожен з власників кімнати володіє часткою загальної квартири на цьому поверсі.
Я є власником однієї з 9 кімнат. Всі рахунки за комунальні послуги - окремі для кожної з кімнат. В тому числі і за газ. Кухнею, а отже й газовою плитою, я та моя родина не користуємось вже на протязі тривалого часу. Тому що є "мікрохвильовка", "мультиварка" та електрочайник. У зв"язку з непомірними апетитами газових монополістів хочемо відмовитись від їх послуг. Але як це зробити не закриваючи та не опломбовуючи газові крани? Адже деякім сусідам газова плита потрібна. Порадьте, будь-ласка, як відмовитись від послуг Київгазу за подібних умов. |