'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.


Відповідь

Ім'я:
Email:
Тема:
Іконка повідомлення:

Вкладення:
(Clear Attachment)
(Вкладення)
Restrictions: 4 per post, maximum total size 24000KB, maximum individual size 8000KB
Verification:

підказка: натисніть alt+s для відправлення або alt+p для перегляду повідомлення


Повідомлення в цій темі

Автор: слава2
« : 20 Жовтня 2022, 14:47:19 »

Доброго дня!
Відзив здано вчасно
(click to show/hide)
, позивач заперечень не надав .
Додано клопотання про застосування позовної давності.
Засідання переносяться.
Питання; - як просити суд закрити справу- в зв`язку  з тим що їхні позовні тотожні (ідентичні)? Ст..186 ,255 ЦПК ? позовні 2016р. ,2022р. тотожні , однак позивач в позові 2022 запевняє суд, що згідно п.10 ст.175 ЦПК інших позовів не подано – це є введеня суду в оману п. 4 ст..43 ЦПК, та ст..44 ЦПК  Неприпустимість зловживання процесуальними правами
(click to show/hide)
?
Яка форма звернення (клопотання ,заява)?
Чи подавати клопотання про витребування справи 2016 року з архіву суду?
Як просити суд встановити тотожність позовів?
Який перебіг процесуальних строків під час воєнного стану?
Як просити суд відкласти слухання до закінчення воєнного стану ?
Автор: Юрій Васильович
« : 23 Лютого 2022, 20:10:04 »

1. Потрібно і у відзові вказати, і клопотання додати.
2. Інфляційні втрати не є окремими вимогами. Не буде визнання судом наявності боргу - не буде і інфляційних...
3. Цитувати всю постанову  не треба. Цитуєте потрібні частини. Але роздруківку додаєте в повному обсязі.
Автор: слава2
« : 23 Лютого 2022, 19:45:21 »

Дякую!
1. Щодо позовної давності. чи потрібно окреме клопотання,чи після слова "прошу" просити застосувати , чи просто в тексті відзиву.?
2. чи заперечувати проти інфляційних ?
3. Думаю чи варто про від'єднання цитувати постанову? думаю обмежитись лише цими абзацами
Цитувати
Зважаючи на наведене, а саме те, що послуги з теплопостачання у квартиру відповідачів у спірний період не надавались та надання таких, за наявності факту від'єднання квартири відповідачів від мережі централізованого теплопостачання відповідно надані бути і у майбутньому не можуть, - підстав укладення договору приєднання про надання таких послуг, про який вказує позивач, у них не було, як не було і підстав оплати послуг з теплопостачання, які їм у спірний період не надавались.

Питання самовільності від'єднання, на що посилається позивач та оспорюють відповідачі (вказуючи, що таке мало місце коли вони фактично квартирою не користувались) фактично значення не має, оскільки особа не може бути змушена до оплати послуг, які вона фактично не отримувала та без наявності між сторонами договірних стосунків
Автор: Юрій Васильович
« : 23 Лютого 2022, 19:04:32 »

Звертались мабуть раніше... Навіть якщо пільгу "Дитина війни" оформлювали в УПСЗН без Вашої участі, то Вам потрібно було уточнити перелік отримуваних послуг... Коли відбувалася монетизація пільг, Вам потрібно було подати заяву на отримання пільг у спосіб виплат їх від УПСЗН напряму на особистий Ваш рахунок у банку. Отримували б  суму пільг на свою картку, а за жкп сплачували б самі по 100% нарахованих сум без участі банку, який має вказівку в першу чергу сплачувати тепловикам. Як цього не зробили, то треба було уточнити з банком і УПСЗН перелік отримуваних послуг. І не було б помилки банку. Тепер для повернення коштів треба позиватися до банку та ЛКП (2019р. -- тобто скоро спливе строк позовної давності). Ніякого "заволодіння державними коштами в сумі пільг" з боку ЛКП не було. То кошти вже Ваші були. Держава (в особі УПСЗН) не постраждала. Постраждали Ви.
Автор: слава2
« : 23 Лютого 2022, 17:48:53 »

За пільгами та субсидіями не звертались,це пільга «дитина війни» на 1 особу на комунальні платежі, до 2019 року цю пільгу бачили в платіжках за електроенергію потім прийшло смс «сплачено пільгу» та посилання в інтернет, не звернули уваги . Через пів року знову смс, того разу перейшли за посиланням, і відкрилась сторінка ощадбанку з кабінетом пільговика там дійсно є вибір першочерговості , стояла галочка «цент. Опалення» змінили на «електроенергію» занесли постанову в соц.. захист , - тепер в тому кабінеті  зазначено « немає опалення» і більше не відбувалось проплат на Теплоенерго.

В розрахунках заборгованості в цьому позові ця пільга проставленна до 10.2019 року дальше не заповненно. В 11.2019 р. з’являється оплата і в 06.2020р. знов , дальше і графи "оплата" і "пільга" пусті.
Автор: Юрій Васильович
« : 22 Лютого 2022, 19:07:14 »

1. Можна додати копію постанови, отриману у суді. Можно подати роздруківку з ЄДРСР з посиланням на відповідну сторінку у ЄДРСР.
2. Рішення суду нічого не зобов'язувало ЛКП. ЛКП отримало відмову у задоволенні вимог на підставі встановлених судом обставин. Доводьте те, що ті обставини залишилися.
3.
Цитувати
38.        Велика Палата Верховного Суду вважає, що подання заяви про видачу судового наказу заявник (стягувач) не може використовувати згідно з частиною другою статті 264 ЦК України з метою переривання позовної давності за відповідною вимогою чи її частиною. На підставі припису частини другої статті 264 ЦК України переривання позовної давності відбувається у разі подання до суду саме позову до належного відповідача з дотриманням вимог процесуального закону щодо форми та змісту позовної заяви, правил предметної та суб`єктної юрисдикції й інших вимог, порушення яких перешкоджає відкриттю провадження у справі (див. постанови Великої Палати Верховного Суду від 24 квітня 2019 року у справі № 523/10225/15-ц, Верховного Суду у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду від 23 травня 2018 року у справі № 640/2704/16-ц і Верховного Суду у складі колегії суддів Касаційного господарського суду від 29 травня 2018 року у справі № 903/509/17).Новий перебіг позовної давності (після його переривання) починається наступного дня після пред`явлення позову (див. постанову Верховного Суду у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду від 23 травня 2018 року у справі № 663/2070/15-ц).

39.        З огляду на викладене Велика Палата Верховного Суду відступає від висновку Верховного Суду України, висловленого у постановах від 21 січня 2015 року у справі № 6-214цс14 і від 13 січня 2016 року у справі № 6-931цс15, та від висновку Верховного Суду у складі колегії суддів Другої судової палати Касаційного цивільного суду, висловленого у постанові від 23 травня 2018 року у справі № 216/5756/15-ц, про те, що подання кредитором (зокрема виконавцем послуг) в порядку, передбаченому ЦПК України, заяви про видачу судового наказу перериває перебіг позовної давності.
http://reyestr.court.gov.ua/Review/91460925  https://gro-za.org/forum/index.php?topic=10641.0
4. Зробіть відзив за підписом усіх відповідачів і копію треба буде надіслати лише позивачу.
5. Перелік жкп вказує відділу соцзахисту для отримання пільг сам пільговик. То навіщо Ви вказали опалення?
Автор: слава2
« : 22 Лютого 2022, 15:52:02 »

Дуже дякую !

Ще є питання :
1. Чи потрібно додавати копію постанови,  чи можна написати посилання на Єдрср?
2. Як написати що ЛКП проігнуровало рішення суду та обставини встановлені цим рішенням?
3. щодо позовної давності : після постанови 2018 ,-був судовий наказ 04.2020, який перериває строк позовної давності?
4. чи можна взяти розписку в родичів (відповідачів) що вони отримали відзив , щоб не надсилати самому собі 2 листи?

5.   Думаю написати так; щось такого по суті але іншими словами - поміняти порядок слів в реченях або самі речення, або видалити частину.

“щодо розрахунку заборгованості: даний доказ створений в незаконний спосіб, всупереч обставинам  які встановленні в рішенні суду-постанові, без договору та фактичного споживання послуг. В результаті ігнорування рішення суду ЛКП здійснював нарахування ,що призвело до заволодіння державними коштами в сумі пільг та позбавило мене соціального захисту гарантованого  та нарахованого згідно законів. В результаті крім пільги дитина війни(4044 грн. ) в зв’язку з монетизацією пільг у 2019 р., соц. захистом на розрахунковий рахунок ЛКП було перераховано пільгу в розмірі 162.76грн.в 10.2019 р. та 706.47 грн.в 06. 2020 року(додаток 2-довідка,додаток 3-фотокопія з соц..захисту), яку ЛКП в розрахунку заборгованості відобразило в графі «оплачено» , більше того, в розрахунку з’явились суми в графі «сума оплати зарахована з інших періодів» за 2014 р. які в розрахунку(додаток 4) з попереднього позову справа №  не фігурували , тому поданий до суду ЛКП для ознайомлення документ викликає сумнів з приводу його достовірності або є підробленим , неналежним доказом та вводить суд в оману. Жодних оплат мною не проводилось.

 Також ЛКП проводячи нарахування неіснуючого боргу здійснює викривлення фінансової , статистичної, галузевої  та податкової  звітності , маніпулюючи сплатою податків та створює ілюзію, щодо заборгованості населення перед ЛКП.

Більше того , згідно постанови суду мені відшкодовано судові витрати , таким чином ЛКП повторно витрачає власні кошти та  позиваючись з тих самих підстав  та обставин чим зловживає правом звернення до суду.”

Автор: Юрій Васильович
« : 20 Лютого 2022, 14:51:56 »

3. Проаналізувати, які обставини,  з встановлених рішенням, що набрало законної сили, можна застосувати до періоду  - після 03.11.2016 р. І просити   застосувати їх на підставі  ч.4 ст. 82 ЦПКУ.
З позову
Цитувати
З 01 липня 2014 року вважається укладеним Договір приєднання про надання послуг з централізованого опалення та послуг з централізованого постачання гарячої води між Львівським міським комунальним підприємством «Львівтеплоенерго», що є виконавцем послуг з централізованого опалення та послуг постачання гарячої води у м. Львові для населення, відповідно до норм Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (Виконавець) та Споживачами (власником/співвласником/балансоутримувачем будинку, квартири, житлових приміщень у багатоквартирних будинках, спорудах, які приєднані до теплових мереж ЛМКП «Львівтеплоенерго» і в яких послуги з централізованого постачання гарячої води надаються ЛМКП «Львівтеплоенерго», а також користувачами вищевказаних приміщень, квартир, або особами, зареєстрованими (прописаними) у таких приміщеннях, квартирах, будинках).
Вказуєте, що позивач вводить суд у оману. Оскільки рішенням, що набрало законної сили, вже встановлено наступне:
Цитувати
Однак, слід вказати, що, незважаючи на наведені вище вимоги закону, між сторонами договірних стосунків і після отримання договору та не підписання його після спливу місяця наданого законом для його підписання споживачем, не виникло та позов про стягнення заборгованості і з травня 2016 року є безпідставним.
Цитувати
як вбачається із матеріалів справи та сторонами не оспорювалось та не спростовано у квартиру відповідачів у спірний період теплопостачання не постачалось, тобто послуги, про стягнення суми за надання яких подано позов не надавались. Причиною цього є від'єднання квартири відповідачів від загальнобудинкової мережі теплопостачання. Вказане мало місце задовго до 2014 року
Цитувати
Зважаючи на наведене, а саме те, що послуги з теплопостачання у квартиру відповідачів у спірний період не надавались та надання таких, за наявності факту від'єднання квартири відповідачів від мережі централізованого теплопостачання відповідно надані бути і у майбутньому не можуть, - підстав укладення договору приєднання про надання таких послуг, про який вказує позивач, у них не було, як не було і підстав оплати послуг з теплопостачання, які їм у спірний період не надавались.

Питання самовільності від'єднання, на що посилається позивач та оспорюють відповідачі (вказуючи, що таке мало місце коли вони фактично квартирою не користувались) фактично значення не має, оскільки особа не може бути змушена до оплати послуг, які вона фактично не отримувала та без наявності між сторонами договірних стосунків.

Неправомірність відключення відповідачами чи іншими особами їх квартири від мережі теплопостачання, яка перебуває у власності ЛКП «Тополя-406», предметом жодного розгляду не було.

Жодних даних про те, що таке визнано незаконним; що відповідачів чи інших осіб було притягнуто за таке пошкодження неналежного їм майна до відповідальності; про те, що відповідачів було зобов'язано відновити систему теплопостачання, тощо у матеріалах справи немає.
Тобто вже встановлено, що: 1) договір 2014 року не є укладеним; 2) квартира від'єднана від мереж ЦО і послуга не надається; 3) неправомірність від'єднання незаконним визнане не було, позивач не оскаржував таке від'єднання  і в новому позові не наводить посилань на судові рішення, якими б це від'єднання визнавалось незаконним.
В новому позові не наведено доказів щодо спроб позивача укласти інший договір (посилання лише на договір 2014 року, який судом визнано неукладеним). В новому позові не наведено доказів щодо спроб позивача оскаржити від'єднання квартири від мереж ЦО. Тобто позивач не здійснював ніяких дій, які могли б  змінити обставини, які вже встановлені рішенням суду, що набрало законної сили. Таким чином слід вважати що ці обставини не змінилися і в подальшому ( в період після 03 липня 2018 року).
Тому слід просити відхилити позов в повному обсязі.
Автор: Юрій Васильович
« : 18 Лютого 2022, 22:10:59 »

однак її неоднаразово уточнювали,збільшували позовні вимоги та заперечували апеляціїну
1. Чи можливо скасувати Ухвалу про відкриття провадження ?
В чинному рішенні суду фігурує сума боргу 10.103,11 грн. за період з 01.07.2014 р. по 03.11.2016 р.
Цитувати
Стаття 186. Відмова у відкритті провадження у справі
1. Суддя відмовляє у відкритті провадження у справі, якщо:
2) є таке, що набрало законної сили, рішення чи ухвала суду про закриття провадження у справі між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав, або є судовий наказ, що набрав законної сили, за тими самими вимогами;
В новому позові інший період і інша сума. Тому скасувати ухвалу не вийде. Але відмовити у стягненні сум (і нарахувань на них) за період  з 01.07.2014 р. по 03.11.2016 р. суд повинен. І це треба вимагати.
2. Що просити в відзиві,- відхилити в повному обсязі?
1. Відмовити у стягненні частини заявлених вимог, які вже розглядалися у справі по якій є рішення, що набрало законної сили.
2. Просити застосувати строк позовної давності. З періоду від 01.07.2014 року по 30.11.2021 року треба виключити орієнтовно період з 01.07.2014 року по 31.12.2018 року (Ви не вказали дату подання позову - тому орієнтовно).
3. Проаналізувати, які обставини,  з встановлених рішенням, що набрало законної сили, можна застосувати до періоду  - після 03.11.2016 р. І просити   застосувати їх на підставі  ч.4 ст. 82 ЦПКУ.
3.Як правильніше написати що  в розрахунках- не оплата ,а пільга ?і визнати цей доказ неналежним.
4.Є довідка с соцзахисту з мокрою печаткою що це пільга ,до суду надати її чи можна копію?
Через одну суму, проставлену не в тій колонці, малоймовірне визнання судом всього розрахунку боргу неналежним доказом.  Тимпаче, що на суму боргу то не впливає. Суду надавати копію, завірену своїм підписом.
Автор: слава2
« : 18 Лютого 2022, 19:21:51 »

Дякую за відповідь!
Позовна Теплоенерго 2022
(click to show/hide)
,попередня в процесі сканування ,( майже ідентична), однак її неоднаразово уточнювали,збільшували позовні вимоги та заперечували апеляціїну
1. Чи можливо скасувати Ухвалу про відкриття провадження ?
2. Що просити в відзиві,- відхилити в повному обсязі?
3.Як правильніше написати що  в розрахунках- не оплата ,а пільга ?і визнати цей доказ неналежним.
4.Є довідка с соцзахисту з мокрою печаткою що це пільга ,до суду надати її чи можна копію?
Автор: Юрій Васильович
« : 15 Лютого 2022, 22:19:04 »

Питання:
1.Чи потрібно ширше заперечення(відзив), чи достатньо посилання на ч.4 ст..82  Обставини, встановлені рішенням суду у господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді іншої справи, у якій беруть участь ті самі особи або особа, щодо якої встановлено ці обставини, якщо інше не встановлено законом.
Посилання на те рішення можливе за період з 01.07.2014 р. по 3.11.2016 р. За інший період потрібні окремі заперечення...   Для більш повної відповіді треба бачити обидві позовні заяви. Ухвала про відкриття провадження не містить усіх обставин.
Цитувати
2.Доцільності зустрічного позову про зобов’язання списання заборгованості? та чи потрібно сплачувати судовий збір за зустрічний позов?
Зобов'язання списати заборгованість не задовільнять. Судовий збір за зустрічний позов потрібно сплачувати, якщо не застосувати ЗУ "Про захист прав позивачів".
Цитувати
3.У відзиві потрібно надати підтвердження надсилання відзиву  іншим учасникам процесу , питання в тому чи потрібно надсилати іншим відповідачам (своїм), ? та якими доказами підтвердити надсилання позивачу?
Так потрібно. Усім учасникам справи. Докази - копії чеків поштових відправлень.
Цитувати
4.Також в новому позові Теплоенерго  як доказ додано «розрахунок заборгованості» в якому пільга яку сплатив соцзахист (без нашого відому) ( В нас є роздруківка з соцзахисту з якої видно що оплату зроблено одноразово ними і це пільга )  в сумі 700 грн. – проставлена в графі оплата – хоч поряд є графа пільги , субсидії . Як правильніше написати що це - підробка документів?  введення суду в оману ?  що докази неналежні?
Вкажіть на неточність. Додайте копію документу з соцзахисту .
Цитувати
5.Також у нас є лист Теплоенерго від 2020 року в якому вони просять надати номера паспортів для списання заборгованості. Чи потрібно його долучити до відзиву?
Так. Долучіть.
Автор: слава2
« : 15 Лютого 2022, 20:50:56 »

Пройшло чотири роки з моменту ухвалення рішення по цій справі (попередне повідомлення) (Reply #40) – і знову позов  з тих самих обставин і між тими самими сторонами.  Ухвала - https://reyestr.court.gov.ua/Review/103065322

Питання:
1.Чи потрібно ширше заперечення(відзив), чи достатньо посилання на ч.4 ст..82  Обставини, встановлені рішенням суду у господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді іншої справи, у якій беруть участь ті самі особи або особа, щодо якої встановлено ці обставини, якщо інше не встановлено законом.

2.Доцільності зустрічного позову про зобов’язання списання заборгованості? та чи потрібно сплачувати судовий збір за зустрічний позов?

3.У відзиві потрібно надати підтвердження надсилання відзиву  іншим учасникам процесу , питання в тому чи потрібно надсилати іншим відповідачам (своїм), ? та якими доказами підтвердити надсилання позивачу?

4.Також в новому позові Теплоенерго  як доказ додано «розрахунок заборгованості» в якому пільга яку сплатив соцзахист (без нашого відому) ( В нас є роздруківка з соцзахисту з якої видно що оплату зроблено одноразово ними і це пільга )  в сумі 700 грн. – проставлена в графі оплата – хоч поряд є графа пільги , субсидії . Як правильніше написати що це - підробка документів?  введення суду в оману ?  що докази неналежні?

5.Також у нас є лист Теплоенерго від 2020 року в якому вони просять надати номера паспортів для списання заборгованості. Чи потрібно його долучити до відзиву?
Автор: слава2
« : 31 Липня 2018, 16:56:31 »

Дякую учасникам форуму за допомогу!
рішення 2-ої інстанції в цій справі 
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/75309387
(click to show/hide)
Автор: Юрій Васильович
« : 26 Червня 2017, 11:38:02 »

Рішення є прогнозованим...
Рішення є вмотивованим... Три посилання на правову позицію ВСУ:
Цитувати
При цьому, суд враховує позицію Верховного Суду України , висловлену у справі №6-59цс13 від 30 жовтня 2013 року,згідно з якою споживачі зобовязані оплатити житлово-комунальні послуги,якщо вони  користуються ними,і відсутність договору про надання послуг в такому випадку не може бути підставою для звільнення споживача від їх оплати у повному обсязі.
Цитувати
Таку ж правову позицію з цього питання зайняв Верховний Суд України у винесених постановах від 11.11.2015 р. та 25.11.2015 р. ,де зазначається, що самовільне відключення від мереж централізованого опалення не є підставою для звільнення від оплати за послуги з теплопостачання.
Цитувати
Інфляційне нарахування на суму боргу за порушення боржником грошового зобовязання, вираженого в національній валюті та 3% річних від простроченої суми полягає у відшкодуванні матеріальних втрат кредитора від знецінення грошових коштів унаслідок інфляційних процесів та отримання компенсації від боржника за неправомірне користування утримуваними ним грошовими коштами, належними до сплати кредиторові, тому ці кошти нараховуються незалежно від сплати ним неустойки за невиконання або неналежне виконання зобовязання \ правовий висновок ВСУ по справі 6-59цс13\. Така ж правова позиція закріплена Верховним Судом України у справі №6-68 кс 12.
за умов відсутності "залізних" належних доказів законності від'єднання квартири від системи ЦО, зменшує вірогідність можливості зміни цього рішення на Вашу користь до нульової.
Межі строку позовної давності дотримано
Цитувати
за період з 01.07.2014 р. по 3.11.2016 р.
, Ваші посилання на
Цитувати
переходом права власності до нового власника.
за період 2003р. не мають ніякого сенсу,  бо Ви самі заявили
Цитувати
суди тривали до 2009 року.
, а позов за період з 01.07.2014 р. Саме за цей період і потрібно з'ясовувати питання права власності.
Ви щось  заперечували проти солідарного стягнення... Рішення
Цитувати
Стягнути солідарно з ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3
Якщо квартира у спільній частковій власності, то можна вимагати зміни рішення на стягнення окремо з кожного співвідповідача тільки його частки.
Автор: слава2
« : 24 Червня 2017, 13:53:03 »

рішення 1ої інстанції в цій справі 
http://reyestr.court.gov.ua/Review/67164750

(click to show/hide)

Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email