'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Матеріали сайтів gro-za.io.ua та viki1234.io.ua => Форум gro-za => Тема розпочата: Влад від 02 Квітня 2009, 18:13:12

Назва: Підготував проплату за копії 2 постанов Шевченківсько
Відправлено: Влад від 02 Квітня 2009, 18:13:12
Підготував проплату за копії 2 постанов Шевченківського суду з ухвалами. Щодо постанови про виконавців послуг, то вказав 9 аркушів також.Невеличка проблема виникла! В банку треба надати ідентифікаційний Ваш код платника, Вікторе Івановичу! Не могли би Ви надіслати його на мій е-мейл bigfam@bigmir.net Спасибо! Ваш В.Ф.
Назва: Це не секрет: 1396708271 . Банки займаються дурницями, а не с
Відправлено: gro-za від 02 Квітня 2009, 18:21:06
Це не секрет: 1396708271 . Банки займаються дурницями, а не своїми справами. Цей код ніде не фігурує у судовій справі. А сума платежу така мізерна, що код не потрібен. Тим більше, мито отримує ДКУ. То чим більше платять, тим краще для держави. А банкам аби щось вигадати. При цьому ще стягують комісійні. От така у нас гіпертрофія!
Назва: А в мене за 2 аналогічні проплати банк ідентифікаційно
Відправлено: Ольга та Л. П. від 03 Квітня 2009, 10:20:59
А в мене за 2 аналогічні проплати банк ідентифікаційного коду не вимагав,тому я цього параметру у наведеному для Вас, Влад, зразку не вказала. Я платила у відділенні Приват-банку. При цьому першого разу успішно отримала від Віктора Івановича рішення суду, тобто ані банку, ані судові цей ідентифікаційний код насправді ні до чого. Але Ваш банк, мабуть, перестраховується і вимагає.