'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Матеріали сайтів gro-za.io.ua та viki1234.io.ua => Форум gro-za => Тема розпочата: Gor від 18 Вересня 2009, 21:35:54

Назва: Виктор Иванович, доброго здравия. Прошу Вас дать оценк
Відправлено: Gor від 18 Вересня 2009, 21:35:54
Виктор Иванович, доброго здравия. Прошу Вас дать оценку следующему: 19 августа с.г. подал иск в районный суд о защите прав потребителя о заключении договоров о предоставлении ЖКУ. Сегодня, 18 сентября, получил ухвалу суда. Цитирую:»вiдсутнi посилання на докази, що пiдтверджуют викладенi у позовi обставини, заявленi вимоги до особи, яка не вказана позивачем,як вiдповiдач, вiдсутнiй виклад обставин, якими позивач обгрунтовує свої вимоги» Одним словом, приплыли!!!
Дважды поданные и зарегистрированные оферты о заключении двух договоров не являются доказательством? Полное игнорирование оферт не являются важными обстоятельствами, чтобы решать это в судебном порядке? Такое впечатление, что судья И.Н.Пучкова в руках не держала мой иск, не говоря уже о том, что читала. И, что делать дальше. Жаловаться председателю суда на не правомерные действия судьи? Подскажите, пожалуйста, как действовать дальше. Ясно понимаю, что суд не хочет защищать мои права, но и я сдаваться, не намерен, принципиально не оплачиваю услуги тем, с кем не имею договорных обязательств, но и не дожидаюсь, пока на меня, все эти поставщики услуг, подадут в суд за «долги».
Назва: Не дивуйтеся, судді зазвичай самі не пишуть свої ухвал
Відправлено: gro-za від 20 Вересня 2009, 19:02:34
Не дивуйтеся, судді зазвичай самі не пишуть свої ухвали. За них це роблять помічники. Судді, за невеликими винятками, підписують чужі рішення, не читаючи. Бо їм за це нічого поганого не буде. У Вашому випадку, якщо Ви правильно виклали обставини, немає іншого шляху, як оскаржувати ухвалу суду в апеляційній інстанції. Крім того, закон не забороняє Вам повторно подавати позов. Можливо, позовні вимоги варто розділити на дві-три заяви. Ініціювати декілька судових справ.
Звертатися до голови суду контрпродуктивно, бо по закону він не має повноважень втручатися в роботу суддів.
Загальний підхід в умовах нашої держави повинен ґрунтуватися на теорії надійності, а не на теорії права. Йдеться про те, як з ненадійних елементів судочинства створити надійну систему вирішення спору на основі права. Один з найпростіших методів - дублювання. Вважайте, що Ваші шанси досягти мети будуть майже 100-відсотковими, якщо будете паралельно вести мінімум 3 пов\\\'язані між собою справи. Тоді успіх в одній з них може позитивно вплинути і на вирішення інших. Але не миттєво. Змагання з суддями вимагає тривалого часу, великої наполегливості і винахідливості, певного досвіду, психологічної витривалості. На війні, як на війні!