'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник
Матеріали сайтів gro-za.io.ua та viki1234.io.ua => Форум gro-za => Тема розпочата: pobeda від 28 Листопада 2009, 17:24:36
-
При підписанні договору про надання послуг з ЦО, ХВП, ГВП та водовідведення, слід керуватися тарифами, затвердженими розпорядженням КМДА від 20.06.2002 р. № 1245?
-
Не слід. Черновецький своїм розпорядженням скасував усі розпорядження Омельченка. Законно встановлених тарифів немає. Тому слід домовлятися з виконавцем послуг - балансоутримувачем, або визначеним ним виконавцем послуг. Без судової тяганини Вам не обійтися. Використовуйте мій досвід (в Нарисах).
-
Так, без судової тяганини мені не обійтися і я це усвідомлюю, готуюся і навіть сама заварила цю кашу, щодо підписання договорів, після того як перечитала Ваші форуми.
Що стосується утримання будинку і прибуд. території, то тут мені все зрозуміло, принаймні зараз
і я знаю, що можна дуже красиво послатися на останні законні тарифи - ті, які були до 01.12.2006р.
А ось що стосується послуг з ЦО, ХВП, ГВП та водовідведення, то тут я застрягла, чи може я вже перечитала так багато інформації, що вона вже не сприймається 
Вам дуже дякую за поради та інформацію, які Ви всім нам надаєте, вони мені дуже допомагають і навчають.