'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Форум => Новини => Тема розпочата: Пересічний від 17 Липня 2010, 20:07:50

Назва: Кількість ОСББ у столиці до кінця року зросте утричі
Відправлено: Пересічний від 17 Липня 2010, 20:07:50
Повідомляє: Київська муніципальна газета Хрещатик від 15/07/2010:
Олександр Попов, перший заступник голови КМДА, зазначив, що  у 60 відсотках житлових будинків столиці реально організувати ОСББ уже за п'ять років.
Начальник Головного управління житлового господарства Володимир Стороженко повідомив: "Ми вже підписали з усіма районами відповідні угоди про заходи щодо збільшення кількості ОСББ у місті. І до кінця року плануємо, що їх буде понад півтори тисячі. Сьогодні у столиці є 538 таких об'єднань". Для підтримки будинків, де вже працюють такі ОСББ, а також для утворення нових з державного бюджету цьогоріч виділять 11 млн грн. Окрім того, з міської скарбниці також передбачено певні кошти. За словами Володимира Стороженка, ці гроші спрямують на ремонт фасадів будинків, покрівель і модернізацію ліфтів.
джерело—http://www.onews.com.ua/kyiv-reg/kyiv/rich/ukr/news/37049.html (http://www.onews.com.ua/kyiv-reg/kyiv/rich/ukr/news/37049.html)

Рахуємо:  11 млн грн / 1000 новостворених ОСББ = 11 000 грн на кожен будинок.
Чи вистачить цього на ремонт водопровідної мережі, заміну радіаторів опалення у неновому 100-квартирному будинку. Тобто на кожну квартиру припадає аж по 110 нераздерібанених гривень!

Тобто сприятливі умови для створення ОСББ з боку влади вже створені і мешканцям нічого не залишається, як повестися на це завлєкалово.
Назва: Re: Кількість ОСББ у столиці до кінця року зросте утричі
Відправлено: gro-za від 17 Липня 2010, 22:04:03
Цитувати
Стороженко повідомив: "Ми вже підписали з усіма районами відповідні угоди про заходи щодо збільшення кількості ОСББ у місті. І до кінця року плануємо, що їх буде понад півтори тисячі. Сьогодні у столиці є 538 таких об'єднань".
Сумнівно, якщо тільки не буде реалізована ідея створення об'єднань явочним порядком - районними держадміністраціями.
Назва: Re: Кількість ОСББ у столиці до кінця року зросте утричі
Відправлено: Пересічний від 06 Жовтня 2010, 13:57:24
Київ сьогодні має 549 ОСББ, що становить 5 відсотків від загальної кількості столичних будинків. П'ята частина київських ОСББ діє в Дарницькому районі.
Аби допомогти людям розібратися в нюансах створення ОСББ, у Києві працюють уже два консультативних центри — один діє при Головному інформаційно-обчислювальному центрі, інший — минулого тижня відкрився в Дарницькому районі, а в перспективі такі центри буде створено в кожному районі.
Пілотний проект із поквартирного обліку тепла було проведено торік у будинку на Харківському шосе, 152. Як свідчить практика, за отриманими даними із лічильників оплата тепла в сезон у середньому була меншою в 2,1 разу, ніж у квартирах, де приладів обліку не було.
Не завжди ОСББ є панацеєю від усіх комунальних лих. Як розповідає начальник Управління житлового господарства Дарницької райдержадміністрації Олександр Сергієнко, із 68 ОСББ, які створено в районі, у відмінному стані лише третина. Ще третина їх надають послуги своїм мешканцям на рівні ЖЕКів, а решта — у жалюгідному стані.
джерело—газета Хрещатик, 28 вересня, 2010р. (http://kreschatic.kiev.ua/ua/3770/art/1285609589.html)
Назва: Re: Кількість ОСББ у столиці до кінця року зросте утричі
Відправлено: gro-za від 06 Жовтня 2010, 21:00:17
Відносно економії коштів за опалення у разі поквартирного обліку теплолічильниками - ця інформація підтверджується також моїм досвідом за останні 10 років. А решта викликає подив - для чого створювати ОСББ, які потім опиняться у жалюгідному стані. Це вже їх досвід.
Назва: Re: Кількість ОСББ у столиці до кінця року зросте утричі
Відправлено: Пересічний від 08 Жовтня 2010, 01:50:09
Цитата: gro-za
для чого створювати ОСББ, які потім опиняться у жалюгідному стані.
Люди завжди сподіваються на кращє, але не враховують різні чинники (навіть відносин з меркантильною бюрократією). І система, яка налаштована ворожо до усіляких новостворень, потроху починає чавити мешканців.
Люди повинні розуміти, що з кожної кампанії (зараз це--”ОСББ у кожен дім”) український чиновник бажає отримати власний зиск.
Назва: Re: Кількість ОСББ у столиці до кінця року зросте утричі
Відправлено: gro-za від 08 Жовтня 2010, 14:43:05
Цитата: gro-za
для чого створювати ОСББ, які потім опиняться у жалюгідному стані.
Люди завжди сподіваються на кращє, але не враховують різні чинники (навіть відносин з меркантильною бюрократією). І система, яка налаштована ворожо до усіляких новостворень, потроху починає чавити мешканців.
Перші розчарування для не дуже заможних членів з ОСББ наступлять після позовів Київенерго та Київводоканалу про стягнення заборгованості ОСББ за ЦО, ХВП, ГВП та водовідведення. А уникнути заборгованості неможливо, оскільки вартість товарної продукції перевищує вартість спожитих послуг за тарифами КМДА. Хто погодиться на погашення заборгованості за рахунок мешканців? Про це ніхто не думає.
Назва: Re: Кількість ОСББ у столиці до кінця року зросте утричі
Відправлено: виктор андреевич від 09 Жовтня 2010, 09:19:00
Як завжди будуть накручувати протизаконні платежи на всіх мешканців, у нас наприклад за вересень 2010р. "виставили"до сплати за холодну воду майже по 20куб.м.на одну особу, що зареестрована в квартирі, усна мотивація голови ЖБК такового платежу: "труби у підвалі течуть . а лічильник то рахує !!!" до речи ОСББ ще можуть обкладатися податками на прибуток ( на відмівну від ЖБК),таким чином розчарування від створення ОСББ буде многократно більшим та несподіванним...
Назва: Re: Кількість ОСББ у столиці до кінця року зросте утричі
Відправлено: Перо від 16 Жовтня 2010, 11:41:07
ОСМД: помоги себе и соседям
http://www.zn.ua/2000/2650/70574/
Назва: Re: Кількість ОСББ у столиці до кінця року зросте утричі
Відправлено: BarBOSS від 24 Жовтня 2010, 15:09:55
Вопросов возникает много. И главный - где взять деньги хотя бы на текущие ремонты (не говоря уже о капитальных)? В нашем городе один из ОСМД получил транш по линии ООН, плюс дотацию из городского бюджета. Произвели ремонт лифтов в двух девятиэтажках, заменили коммуникации в подвалах, чуть-чуть навели порядок перед домами. Всё. Ни утепления домов, ни поквартирного учета тепловой энергии. Платим по-старому, по тарифам на кв.метр. Нет возможности экономии или рационального использования тепловой энергии. Квартплата тоже рассчитывается исходя из кв.метров. И стала даже больше чем в ЖЭКе. Горячего водоснабжения нет. Зачем тогда было городить всю эту билеберду?!? Если другие ОСМД тоже расчитывают на помощь Запада, то глубоко ошибаются.
Назва: Re: Кількість ОСББ у столиці до кінця року зросте утричі
Відправлено: gro-za від 24 Жовтня 2010, 20:48:01
Вопросов возникает много.
... Зачем тогда было городить всю эту билеберду?!? Если другие ОСМД тоже расчитывают на помощь Запада, то глубоко ошибаются.
Зрозуміло, для чого. Влада таким чином сподівається самоусунутися від відповідальності за допущену безгосподарність на протязі останніх 20 років та перекласти її наслідки на мешканців, які  шляхом приватизації державного житлового фонду безплатно отримали від влади свої квартири.
Тобто, по принципу "Ми - вам, а ви - нам, сквиталися".