При цьому перший поверх будинку давно проданий і власники цих нежитлових приміщень не платять жодних коштів на утримання будинку. Підприємство мотивує це тим, що ці приміщення викуплені і власники не повинні приймати участь в утриманні будинку. Все утримання покладене на плечі мешканців.Має значення коли і відповідно до якої ПКМУ розраховувався та затверджувався тариф. Якщо до 02.05.2009р. по ПКМУ -560, то дійсно площа нежитлових приміщень в розрахунку тарифу не враховувалась.:
Пз - загальна площа квартир будинку.А як після 20.05.2009р. по ПКМУ 529, чи по ПКМУ 869 -2011р., то площа нежитлових приміщень повинні враховувати:
П(з) - сумарна загальна площа квартир (житлових приміщень у гуртожитку) та нежитлових приміщень у житловому будинку (гуртожитку).Викладайте "рішення".
"Слід мати на увазі, що розмір тарифу в гуртожитку насправді виходить вищим (питання на скільки?) ніж у будинках. Бо в гуртожтках є "зайві" складові послуги : утримання вахтерів, утримання місць загального користування (кухні, душові, туалети, холи, загальні коридори). Більші витрати на освітлення МЗК. Не можна відмовитися від прибирання сходових клітин."
При нарахуванні кв.плати ДП використовує коефіцієнт 1,4, завдяки якому в оплату враховуються місця загального користування,Що за мячня? Це вже є в тарифі (рядок 11).
До суду і мешканцям була подана лише ця сторінка. Великі сумніви, що існує ще щось.Але ж розмір витрат в першому стовбчику потрібно довести.
Площа відповідає дійсності, це вже з"ясовували на минулих судах.6290,30 кв. м це з першим поверхом? Чому тоді Ви раніш питали про перший поверх?
Підприємство мотивує це тим, що ці приміщення викуплені і власники не повинні приймати участь в утриманні будинку.Доречі, раз у Вас є ліфти, то хоча б формально ОМС повинен був затверджувати два тарифи: 1-й окремо для 1-го поверху ( без витрат на ліфти), та 2-й для всіх окрім 1-го поверху (з витратами на ліфти). Відсутність такої диференціації вже є підставою для скасування рішення через невідповідність тарифу ПОРЯДКУ... (ПКМУ 869).
Попереднє рішення Про встановлення тарифу було оскаржене в судіРішення суду про скасування не набрало законної сили.
Приміщення 1 поверху у приватій власності - аптека, стоматологія, магазин взуття, банк, кафе. ДП стверджує, що т.я. вони власники, то не мають сплачувати тариф по утриманню будинку.Мають сплачувати. Інша річ, що з них стягнути важче. Там спір потрібно вирішувати у господарському суді. Легше витрати розкидати на мешканців.
В 869 постанові написано власники (винаймачі) житлових приміщень, а також власники (винаймачі) нежитлових приміщень. Чи досить цього для того, щоб стверджувати, що вони мають платити?
При нарахуванні кв.плати розмір кімнати (для прикладу 18 кв.м) множиться на коефіціент 1.4 та нараховується квартплата на 25.2кв.м (кухня коридор та інш. , що є на блоці).
6.2. У комунальній квартирі, жилому блоці (секції) у гуртожитку, де мешкають два і більше наймачі, загальна площа, що передається у власність громадян, визначається як сума площ займаних наймачами жилих кімнат (з урахуванням відповідних коефіцієнтів площі розташованих у них веранд, засклених балконів, лоджій, холодних комор, відкритих балконів, лоджій та терас) та площі підсобних приміщень, яка розподіляється між всіма наймачами пропорційно площі займаних ними жилих кімнат.Додаток під спойлером:
Приклад обчислення загальної площі комунальної квартири, жилого блоку (секції) у гуртожитку, в якій (якому) мешкають два і більше наймачі, наведено у додатку 1.
А рядок 11, напевне, Це вже сходові клітини???
на Постановусуд не адміністративний. Справа адміністративна.адміністративногоКиєво-Святошинського районного суду
тариф в розмірі 3 грн/м2 є не діючим на даний момент, оскільки діючим є тариф в розмірі 6 грн 70 коп за м2, встановлений рішенням виконкому Боярської міської ради від 05.10.10р. №127/3.Щось тут незрозуміло.
Хвилює, що в постанові вказано, що апеляція подається протягов 10 днів з дня проголошення.То не так. Можливо помилка ( бо писалося в місцевову суді, а не в адміністративному; помічники суддів теж використовують "рибу"). А можливо спроба Вас обдурити.
Стаття 186. Порядок і строки апеляційного оскарження
2. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Стаття 160. Порядок ухвалення судових рішень, їх форма
3. У виняткових випадках залежно від складності справи складення постанови у повному обсязі може бути відкладено на строк не більш як п'ять днів з дня закінчення розгляду справи, однак суд повинен проголосити у тому самому засіданні, в якому закінчився розгляд справи, вступну та резолютивну частини постанови. Постанова суду, яка містить вступну та резолютивну частини, перед оголошенням має бути підписана всім складом суду і приєднана до справи.