'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Ra:)

Сторінок: [1]
1
Спілкувався з бухгалтером з приводу заяви та з директором КП.
Де в них знаходиться приймальня - це велика таємниця для мене (скоріш за все просто реєстрація на приватну адресу та офісу немає) а взагалі проблема в тому, що відмовляються приймати... Та й штат у них повністю змінився - бухггалтер вже інший.
Взагалі вважаю, що відмовляються прийняти тому, що у мене є документи, які підтверджують, що у будинку ніхто не проживає (з моменту створення КП по цей час!).
Ще раз дякую!

2
І ще додам - постачальник відмовився підписати та прийняти заяву про опломбування, а також прийняти заяву про те, що ніхто у будинку не проживає. Тобто у них це не зафіксовано, окрім того, що заяву взяли (без свого підпису) є помітка на нашій частині договору...
Вважаю, ситуація зайшла у глухий кут - тепер тільки суд зможе вирішити проблему (керівник КП - м'яко кажучи не контактна людина, проблеми мають багацько людей).

3
Юрій Васильович, Дякую за відповідь!

Виходячи з того, що я зрозумів потрібно:

1. Сплатити кошти за той час, коли було створено нове КП до моменту підписання договору та заяви на опломбування з розрахунку на норму споживання 1 людини (прописано 1 людину) навіть якщо на той момент ніхто не проживав та інформації про КП не було.
2. Робити проект водогону та встановлення лічильника, доречі, хто цим займається (наприклад, у нашому місті Артемівську)?
3. Ставити лічильник і водою не користуватись (або не ставити і не користуватись).
4. Замість п. 2. та 3. - не робити нічого (ні проекту ні лічильник не ставити, бо є заява про припинення послуги) - які наслідки можуть бути?

Але саме цікаве ось що - наприклад у мою відсутність лічильник вкрадено/навмисно пошкоджено/розірвався після перемерзання), вода витікає (аварійна ситуація) - логічно, що якщо я не заявив про це у то же день постачальнику чи у міліцію - усі витрати мої, а така ситуація, нажаль, більш ніж можлива тому що часто будинок стоїть порожній, а постачальник на відріз відмовляється ставити лічильник у будинку...

4
Доброго дня, шановні форумчани!
Прохання допомогти з пошуком шляху вирішення моєї проблеми з КП (водопостачання).
Усі спроби знайти подібний випадок в Мережі були безрезультатними.

Тож ситуація така. Є будинок у невеличкому селищі у якому ще за радянських часів було проведено водогін. Десь у середині 90-х водопостачання було припинене (КП, яке відповідало за водогін, звісно, нічого не ремонтувало). Влітку 2007-го року було створено нове КП, яке (за окремі гроші, які ніде не обліковувались, та за допомогою наших матеріалів) відремонтувало водогін (нова труба, був придбаний лічильник та встановлений в приміщенні). Ніяких документів стосовно відремонтованого водогону КП не надавало окрім розрахункової книжки, лічильник не було опломбовано. Деякий час усе працювало як треба (за винятком тиску - добре, якщо вода просто текла). Через пару років і це КП збанкротувало, подача води була припинена, ніхто на той час у будинку не проживав. У свій останній приїзд мені "пощастило" познайомитися з новим, УВАГА!!!, ХАЗЯЇНОМ КП, водогону, бо усю власність було сільською радою йому продано (на момент приїзду водопостачання не було). Новий власник ультимативно заявив, що у права власності він вступив за пару місяців до нашої зустрічі і тепер я йому винен за воду нібито стільки скільки теоретично може пройти через мій водогін при тиску, який він фіксує у себе на насосній станції. Ба більше - я повинен надати проектну документацію на водогін, повинен сам придбати та встановити промисловий (металевий) лічильник у спеціальному приямку, який сам повинен збудувати поза своєю територією; причому КП за лічильник відповідальності не несе і якщо його хтось зніме - мені нарахують борг як і у випадку моєї відсутності. А до того моменту, як я підпишу договір КП нараховуватиме борг по максимуму. Договір було підписано (типовий, з постанови №630 кабміну з останніми доповненнями, але з приміткою, що вода не відповідає санітарним нормам). До договору було додано заяву, у якій є вимога відключити будинок від водопостачання (опломбувати водогін до розв'язання ситуації), цього виконано не було, водою ніхто не користувався (є свердловина).

На сьогоднішній день стоять такі питання:

1. Чи має право нове повністю приватне КП вимагати оплати за період, коли я був не в курсі змін (придбання водогону цим КП) ДО підписання договору?
2. Взагалі чи мала право сільрада продати те, що належить громаді і частково мені (останній ремонт водогону за мій рахунок).
3. Чи має право КП вимагати проектну документацію на відремонтований попередньою організацією водогін?
4. Чи має право КП ультимативно вимагати встановити лічильник промислового зразка поза моєю територією у приямку за мій кошт (у мене вже є лічильник у будинку!)?
5. Які кроки я повинен зробити перш за все, щоб владнати ситуацію?

P.S. З постановою 630 ознайомився - підтверджень вимог не знайшов.

Завчас дякую!

Сторінок: [1]

Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email