'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - dimaplast

Сторінок: [1]
1
Тому, що законодавством передбачений балансоутримувач, принаймні на теперішній час. Є законопроект яким поняття "балансоутримувач" ліквідовується. Яка буде доля цього законопроекту зараз сказати важко, з огляду як ВР "працює".
Якщо власники не визначилися з виконавцями послуг, зокрема й з послуги з управління будинком (фактично це теж саме балансоутримання, бо як управлінця нема, то ці функції повинен виконувати балансоутримувач), то ОМС має законні підстави призначити виконавців послуг, зокрема й з послуги з управління будинком. А де Ви бачили, щоб власники квартир ( окрім будинків з ОСББ та з будинковими комітетами (що є дуже велика рідкість)) щось робили в цьому питанні.
Доречі законодавством передбачений ОДИН договір  на управління будинком. Але, щоб його підписав хтось один зі співвласників, ця особа повинна отримати повноваження від інших, що створює додаткові труднощі і небажання громадян цим займатися.
Я не зовсім з Вами згоден стосовно призначення ОМС балансоутримувача згідно закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" у ОМС існує повноваження лише щодо управління комунальним майном. Поняття Комунальне майно відрізняється від тої власності у якій перебувають зараз багатоквартирні будинки. Там існує, згідно Цивільного кодексу України, інше поняття як спільна сумісна власність.
Стосовно передбаченості законодавством балансоутримувача, то Закон України "Про житлово-комунальні послуги" дає нам зрозуміти, обовязковість укладення договору про утримання на балансі, до речі ні в цьому законі, ні в законі "Про місцеве самоврядування в Україні" не передбачено що балансоутримувач призначається ОМС, тим паче його рішенням, там виключно договірна основа. До речі під поняттям "балансоутримувач" відповідно до статті 1 наведеного закону фігурує і власник приміщення, тобто мешканці багатоквартирних будинків.

2
Цитувати
Вы совершенно правы! Только наши суды не обращают на это внимание!
Треба подавати заяву до прокуратури, за ознаками заволодіння чужим майном, або привласнення чужого майна.


Редагування: Виправлено межі цитування.

3
Приклад запиту до міської ради про передачу на баланс житлового будинку та відрахування його до "комунального" житлового фонду завантажу. Сьогодні піду здавати до міської ради.

4
Я не розумію, чого тут на сайті та на форумі фігурує поняття балансоутримувач. Зрозуміло ж, що відповідно до статті 1 Закону України "Про житлово-комунальні послуги, балансоутримувач - це вланик, або юридична особа за договором з власником.
Якщо власників квартири декілька, то договір про утримання на балансі повинен укладатися з кожним співвласником.
У мене запитання, чи є у когось договір про утримання на балансі внутрішньодомових мереж з ЖЕК ом ?
Відомо, що власник квартири є співвласником внутрішньодомових мереж та обладнання відповідно до статті 10 Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду". Тому місцева влада, фактично передаючи житловий фонд порушує права власників та фактично розпоряджається їхнім майном. Це таке шахрайство в законі. Окрім того, місцева влада в рішенні про передачу на баланс зазаначає що даний житловий фонд є комунальною власністю???
Як може бути спільна сумісна власність мешканців будинку комунальною?

Сторінок: [1]

Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email