'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Mr. liar

Сторінок: [1]
1
Запитання / Re: Борьба за подвал.
« : 29 Грудня 2011, 14:10:42 »
Я сам би таке рішення прийняв.
В справі, що зазначено?
В судовому засіданні  встановлено, що 14.12.1999р. Старокиївською районною у м. Києві державною адміністрацією було зареєстровано ОСББ «Архітектор», розташованого за адресою: м. Київ, вул. Архітектора Городецького,4. 
гідно наданих суду договорів купівлі-продажу №000675/12 від 31.10.2001р. укладеного між Фондом приватизації комунального майна Старокиївського району м. Києва та ТОВ «Миколаївське», свідоцтво про право власності №431, виданого 24.12.2001р. ТОВ «Миколаївське» є власником підвального приміщення ( площею 231,7 кв.м.) багатоквартирного житлового буд. № 4 по вул.Архітектора Городецького, в м. Києві.
акож п.2 ст.10 цього Закону, всупереч положенню про Фонд приватизації комунального майна Шевченківського р-ну , склав завідомо неправдивий документ- договір № 000675/12 купівлі-продажу будівлі (споруди, приміщення) шляхом викупу директору ТОВ «Миколаївське» Чубку С.С. А також, ОСОБА_17   у денний час 24.12.2001 р. склав завідомо неправдиві документи, а саме: акт №431 прийму-передачі товариством «Миколаївське» від неіснуючого Фонду приватизації комунального майна Старокиївського району м. Києва допоміжне приміщення, загальною площею 231,7 кв.м., яке знаходилось у підвалі буд.№4 по вул. Городецького в Печерському районі м. Києва.   Крім цього ОСОБА_17, використовуючи бланк «свідоцтво про власність»  неіснуючого Фонду приватизації комунального майна Старокиївського району м. Києва, який є офіційним документом, вніс до нього завідомо неправдиві відомості.......

І справді саме в цій справі порушень було безліч, але до теми ant_99 це мало підходить. Не в образу, но дане рішення не підходить до даного питання.
99,9%, якщо буде позов в ньому буде відмовлено. Суд не відмовить в позові тільки при виявленні насправді здійсненних, а не удаваних порушень.

Ось кращій приклад
http://reyestr.court.gov.ua/Review/18051789

2
Запитання / Re: Борьба за подвал.
« : 29 Грудня 2011, 13:18:21 »
Добрый день, помогите вернуть подвал в собственность жильцов.
ОМГ, а він що колись був на будь-якому папері Ваш?  :o

Я колись відповідав пані Академії, що не має у мешканців без юридичної особи фактичної співвласності на такі приміщення  ;)
У абз. 1 ст. 1 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду» від 19.06.1992 року № 2482-XII зазначено, що приватизація державного житлового фонду - це відчуження квартир (будинків), кімнат у квартирах та одноквартирних будинках, де мешкають два і більше наймачів, та належних до них господарських споруд і приміщень (підвалів, сараїв і т. ін.) державного житлового фонду на користь громадян України. Згідно ст. 2 цього закону, до об'єктів приватизації належать квартири багатоквартирних будинків, одноквартирні будинки, кімнати у квартирах та одноквартирних будинках, де мешкають два і більше наймачів, які використовуються громадянами на умовах найму. З вищезазначеного стає зрозуміло, що при приватизації багатоповерхового будинку у власність наймача переходить лише квартира. Сам багатоповерховий будинок залишається в державному житловому фонді.
Відповідно до абз. 2 ст. 1 вищезазначеного закону, державний житловий фонд - це житловий фонд місцевих Рад народних депутатів та житловий фонд, який знаходиться у повному господарському віданні чи оперативному управлінні державних підприємств, організацій, установ.
Згідно ст. 4 ЖК України, житловий фонд включає жилі будинки і жилі приміщення в інших будівлях, що належать державі. Відповідно до ст. 5 ЖК України, державний житловий фонд перебуває у віданні місцевих Рад народних депутатів  та у віданні міністерств, державних комітетів і відомств.
Усі житлові будинки і жилі приміщення, що належать державі становлять державний житловий фонд.
Ст. 1 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 24 червня 2004 року № 1875-IV, міститься визначення поняття балансоутримувача будинку, споруди, житлового комплексу або комплексу будинків і споруд як власника або юридичну особу, яка за договором з власником утримує на балансі відповідне майно, а також веде бухгалтерську, статистичну та іншу передбачену законодавством звітність, здійснює розрахунки коштів, необхідних для своєчасного проведення капітального і поточного ремонтів та утримання, а також забезпечує управління цим майном і несе відповідальність за його експлуатацію згідно з законом. Також у ст. 1 даного закону зазначено, що власник приміщення, будинку, споруди, житлового комплексу або комплексу будинків і споруд - фізична або юридична особа, якій належить право володіння, користування та розпоряджання приміщенням, будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд, зареєстроване у встановленому законом порядку. Це означає, що статус співвласників об’єктів, що перелічені в абз. 2 ст. 10 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду» від 19.06.1992 року № 2482-XII та абз. 2 ст. 382 Цивільного кодексу України мешканці квартир багатоквартирного будинку отримають лише після відповідної реєстрації.
Згідно ч. 1 ст. 182 ЦК України, право власності та інші речові права на нерухомі речі, обмеження цих прав, їх виникнення, перехід і припинення підлягають державній реєстрації. Крім того відповідно до ч. 2 ст. 331 ЦК України, якщо право власності на нерухоме майно відповідно до закону підлягає державній реєстрації, право власності виникає з моменту державної реєстрації.
Таким чином для реалізації права сумісної власності на об’єкти, перелічені у ч. 2 ст. 382 ЦК України необхідно здійснити їх державну реєстрацію
Як форму реєстрації права співвласників на об’єкти які перелічені в абз. 2 ст. 382 ЦК України можна вважати об’єднання співвласників, діяльність якого регулюється Законом України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» № 2866-III від 29.11.2001 року. Так, згідно ст. 1 Закону України Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» № 2866-III від 29.11.2001 року, об’єднання співвласників багатоквартирного будинку - юридична особа, створена власниками для сприяння використанню їхнього власного майна та управління, утримання і використання неподільного та загального майна.

З.І.
Пані Татьяно як Ваші справи?  ;D

Сторінок: [1]

Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email