'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - valtok

Сторінок: [1]
1
Доброго дня, Шановані.
Ознайомився з рішеннями за позовом В. І. Кулі відносно спростування рішень
(про визнання невідповідним законодавству рішення Київської міської ради) по виконавцях ЖК послуг.
Супер. Я нарешті знайшов підтримку своєму баченню порушень з боку виконавців.
Але ось тепер, виникає проблема в термінах подання позову по КАСУ. Мені офіційно надали рішення виконкому місцевої ради про призначення виконавцем послуг ТОВ «НашаТеплосеть» вже більше року тому, терміни  подання позову по КАСУ про визнання такого рішення  міськвиконкому - не законним, пропущені. Може хто - що підкаже як пропетляти, всеж таки подати і що б не повернули позов або не відмовили за ціх підстав(пропущення строків)?

2
Дякую за відповідь.

балансоутримувач – ЖБК;
лічильника тепла – не має,
- в МЗК будинку опалювальних приладів (радіатори  – тільки на 1 поверсі під’їздів - сходової клітки) 
- теплопостачальник визначений рішенням виконавчого комітету міської ради

3
Посилання виключно на ст. 29 ЗУ Про ЖКП суд цілком справедливо може визнати формальним міркуванням і не взяти до уваги.

А чому Ви так рахуєте? Навідь -
Стаття 29. Особливості укладання договорів у багатоквартирному будинку
           1. Договір на надання житлово-комунальних послуг у багатоквартирному будинку укладається між власником квартири, орендарем чи квартиронаймачем та балансоутримувачем або уповноваженою ним особою.
            2. У разі якщо балансоутримувач не є виконавцем, він укладає договори на надання житлово-комунальних послуг з іншим виконавцем.

Тобто теплозабезпечуючє підприємство повинно укласти договір з балансоутримувачем та навпаки якщо це ОСББ або ЖБК, а не аж ні як з власником квартири. Чи я не прав?

4
Добрый день. Есть такая  ситуация:
Территориальное отд. Антимонопольного комитета своим решением признало действия теплоснабжающей организации по начислению платы собственникам кв-р многоквартирных домов с индивидуальным автономным отоплением не законными, а именно (вкратце):
.........
Мешканцям багатоквартирного сектору, які відключили свої квартири від мереж централізованого опалення у 2001 - 2007 роках, TOB «ХХХХХХ ХХХХХХ» впродовж серпня - жовтня 2010 року надсилало запрошення для укладення договору на оплату послуг з централізованого опалення місць загального користування, а в грудні 2010 року власники цих квартир були попереджені розмішеними на під'їздах будинків повідомленнями, що з грудня 2010 року їм (всім без винятку) будуть виконуватись нарахування за опалення міць загального користування. Таке ж попередження TOB «ХХХХХХ ХХХХХХ» розмістило також 20.01.2011 у міській газеті «ХХХХХХ ХХХХХХ» (№ 3).
Як свідчать матеріали справи, Товариство за опалювальний сезон 2010/2011 років нарахувало плату за опалення місць загального користування 503 власникам (наймачам) квартир із встановленими індивідуальними системами опалення, з них договори про забезпечення функціонування системи індивідуального (автономного) і централізованого опалення укладено тільки зі 154 споживачами.
За повідомленням Заявника Д*** він від укладення договору відмовився, оскільки пояснень щодо розрахунку плати за теплову енергію та складу площ місць загального користування будинку TOB «ХХХХХХ ХХХХХХ» йому не надало. Однак, в січні 2011 Д*** був вручений рахунок на оплату за теплову енергію № ХХХХХХ за грудень 2010 року на суму ХХХХ грн.
Рахунки на оплату місць загального користування TOB «ХХХХХХ ХХХХХХ» надсилало і іншим споживачам, в тому числі і заявнику О***. Тому, Заявники звернулись до тервідцілення за наданням роз'яснень щодо розрахунку плати за спожиту теплову енергію та складу місць загального користування будинку.

...................

1.   Визнати дії товариства з обмеженою відповідальністю «ХХХХХ ХХХХХХ», які полягають у виставленні власникам (наймачам) квартир з індивідуальним опаленням плати за опалення місць загального користування у необгрунтовано завищеному розмірі, порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченим пунктом 2 статті 50, частиною першою статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку централізованого опалення, шляхом дій суб'єкта господарювання, що призвели до ущемлення інтересів споживачів, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку.
2.   Згідно з частиною другою статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції», за порушення, зазначене у пункті 2 подання, на товариство з обмеженою відповідальністю « ХХХХХ ХХХХХХ» (м. ХХХХХ ХХХХХХХ області, вул. ХХХХХ, 45, код за ЄДРПОУ ХХХХХ) накласти штраф у розмірі до 10% доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за 2010 рік.

Однако теплоснабжающая организация затягивая этот вопрос, пытается оспорить это решение в Хоз. суде (апеляц. инстанции, в 1 инстанции им в удовлетв. иска отказано), продолжает присылать квитанции (в почтовый ящик) собственникам кв-р за Тепловую энергию, с каким то л/с и с нарастающим долгом. Я так понимаю, что в ближайшее время теплоснабжающая организация захочет взыскивать долги

Вопрос: - Если  данная теплоснабжающая организация надумает подавать иски в суд на собственников квартир с инд. отоплением про «стягнення заборгованності за надані послуги по опаленню МЗК» (или что то подобное "за теплову энергію"), какие эффективные методы защиты на Ваш взгляд можно предпринять кроме ст. 29 ЗУ ЖКУ?   

Сторінок: [1]

Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email