'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Елена_69

Сторінок: [1] 2 3 ... 10
1
Было 4 дела (обстреливали со всех сторон)
первым сработал судебный процесс по делу № 2120/7604/12 (правда он пересматривался после кассации),
финальный результат все равно был в пользу жителей Херсона
"Визнати протиправним та скасувати рішення виконавчого комітету Херсонської міської ради від 20 грудня 2011 року № 566 "Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території для населення по кожному будинку окремо, що належить до комунальної власності територіальної громади міста" з моменту прийняття з додатками до нього"
http://reyestr.court.gov.ua/Review/56403225


Поэтому дело № 2120/8439/12 отставили вообще, так как суть спора была одна и та же

Отмена с момента принятия " рішення №566 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території для населення по кожному будинку окремо, що належить до комунальної вартості територіальної громади міста»", а решение  від 24.01.2012 року №29 - это изменение к 566

2
Суди нормально сприймають подання позовів з більшими вимогами ніж у СН. Хоча формально не повинні б.
Якщо ж позов подано в межах періоду охопленого СН, ухвалою про скасування якого вже встановлено наявність спору про право,  провадження відкрито, що заважає позивачу збільшувати чи зменшувати розмір позовних вимог?
Если все так плачевно, то тогда нет смысла надеяться на понимание суда про НПА - их действительность и применимость

Значит опять приходим к ч.4 ст 201 ЦПК
и что это нам дает? тянем время и все.

3
Цитувати
По поводу увеличения требований, думаю что я права (за этот период должно быть обращение на выдачу судебного приказа) или -нет
  Дуже суперечливе питання...

Почему?

4
Автор: Елена_69:
Цитувати
(знаю на все 100, что исполком - их считает не регуляторными )
З  13.01.2012р.
Цитувати
З А К О Н   У К Р А Ї Н И

            Про засади державної регуляторної політики  у сфері господарської діяльності
Стаття 3. Сфера дії Закону

     Дія цього  Закону поширюється на відносини у сфері здійснення державної регуляторної політики та регуляторної діяльності.

     Дія цього Закону не поширюється  на  здійснення  регуляторної діяльності, пов'язаної з прийняттям:

 актів, якими встановлюються ціни/тарифи на житлово-комунальні послуги;  {  Частину  другу  статті  3 доповнено абзацом згідно із Законом N 4231-VI ( 4231-17 ) від 22.12.2011 }
Последнее решение исполкома от 17.06.09 г № 313, так что здесь вмещаюсь в сроки до 13.01.12 (опубликование изменений к закону)
Как последний шаг, если увижу что все плохо, задумала подать клопотання про зупинку провадження (п.4 ст 201 ЦПК), на основании.
http://reyestr.court.gov.ua/Review/56674948 (дело по оспариванию тарифов на тепло по Херсону)
http://reyestr.court.gov.ua/Review/52683229

5
Цитувати
Цитувати
Стаття 61. Договір найму  жилого приміщення. Укладення договору найму жилого приміщення

     Користування жилим   приміщенням   у  будинках  державного  і громадського житлового фонду здійснюється відповідно  до  договору найму жилого приміщення.
 
Стаття 64. Права і обов'язки членів сім'ї наймача

    Члени сім'ї наймача, які проживають разом з ним, користуються нарівні  з  наймачем  усіма  правами  і  несуть усі обов'язки,  що випливають з договору найму жилого  приміщення.  Повнолітні  члени сім'ї  несуть  солідарну  з  наймачем  майнову відповідальність за зобов'язаннями, що випливають із зазначеного договору.

    До членів  сім'ї наймача належать дружина наймача,  їх діти і батьки. Членами сім'ї наймача може бути визнано й інших осіб, якщо вони  постійно  проживають разом з наймачем і ведуть з ним спільне господарство.

    Якщо особи, зазначені в частині другій цієї статті, перестали бути членами сім'ї наймача,  але продовжують проживати в займаному жилому приміщенні, вони мають такі ж права і обов'язки, як наймач та члени його сім'ї.

 Стаття 67. Плата за комунальні послуги

     Плата  за  комунальні  послуги  (водопостачання, газ, теплова енергія  та  інші  послуги)  береться  крім  квартирної  плати  за затвердженими в установленому порядку тарифами.

Стаття 68. Строки внесення квартирної плати та плати за комунальні послуги

     Наймач зобов'язаний  своєчасно  вносити  квартирну  плату  та плату за комунальні послуги.
Відповідачами по даному позову повинні бути всі повнолітні, що зареєстровані в квартирі солідарно.
Автор: Елена_69:
Цитувати
Истец в судебном заседании пытался:
 увеличить требования (сказала что сумма разницы на прошла процедуру судебного приказа – судья промолчал и решение по увеличению пока не принял)
А яке рішення повинен прийняти суддя?

Да это я знаю, но в иске нет обоснований по поводу Жилищного кодекса (по моему истец не в курсе)
Получается, что судья спокойно введет соответчиков и будет все по полной, если не сработает теория о не применении НПА (принятых с нарушением процедуры регуляторности и неопубликовании в СМИ)?

По поводу увеличения требований, думаю что я права (за этот период должно быть обращение на выдачу судебного приказа) или -нет

6
Постановление Национальной комиссии (НКРРУ) №101 от 30.09.2011г. « Об установлении тарифов на тепловую энергию ГКП «Херсонтеплоэнерго»» и Постановление Национальной комиссии (НКРЕ) №1748 от 14.12.2011г. «Об утверждении тарифов на тепловую энергию ГКП «Херсонтеплоэнерго»», которые не прошли регистрацию в минюсте - недействительные.

(НКРРУ) №101 от 30.09.2011г - крім населення
(НКРЕ) №1748 от 14.12.2011г. - нашла на сайте (с регистрацией - не нашла)
но ведь все решения не отменялись в судебном порядке - вот где может быть ступор

Хотя подала запрос в исполком о перечне принятых регуляторных актов с 2001 года и про информацию об их опубликовании
(знаю на все 100, что исполком - их считает не регуляторными ) у меня есть этот перечень до 2012 года, но решила перестраховаться и обновить

9
Столкнулась со следующей ситуацией:

Предыстория:
В неприватизированной квартире зарегистрировано 4 человека (3 совершеннолетние – под. разными фамилиями и 1 младенец)
Лицевой счет оформлен на гражданскую жену – фамилии у них разные и юр. Оформления брака нет, но есть совместный ребенок, который уже совершеннолетний/замужем/с младенцем и под. третьей фамилией


В марте 2015 года поставщик подал заявление на выдачу судебного приказа на гражданского мужа
В сентябре 2015 судовой приказ отбили, на основании того что он не является владельцем лицевого счета, срок исковой давности и т.д

В марте 2016 года истец на него же подал иск, подали заперечення (одно из оснований – он не владелец лицевого счета, т.е ненадлежащий ответчик)
Истец в судебном заседании пытался:
   увеличить требования (сказала что сумма разницы на прошла процедуру судебного приказа – судья промолчал и решение по увеличению пока не принял)
   истец просит привлечь в соответчики совершеннолетних зарегистрированных жильцов

Суд попытался привлечь в соответчики гражданскую жену и совершеннолетнюю дочь , я им доказываю, что она(жена) – есть ответчик и она не прошла процедуру судебного приказа.

Пока остановились на том, что суд перенес рассмотрениедела, т.к истец представил суду копию справки из ЖЭКа о прописанных (вместо оригинала), ссылаясь на то что подавал оригинал в додатках к судебному приказу (суд будет поднимать дело по приказу)

Прошу помощи в ответе на вопросы:
1 насколько законна такая процедура (иск на зарегистрированного с привлечением в соответчики владельца лицевого счета)
2. чем парировать/как поступать при настойчивости суда

10
Так судді не вважають ПНКРЕКП по тарифам на ЖКП НПА.


прямая норма ст 171 КАСУ
http://reyestr.court.gov.ua/Review/44432475
6. Зобов"язати Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг опублікувати оголошення про відкриття провадження в адміністративній справі №826/9907/15 за позовом ОСОБА_1 до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, треті особи Президент України, Кабінет Міністрів України про визнання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг №583 від 03.03.2015 "Про встановлення роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення" незаконною та її скасування, у виданні, у якому цей акт був або мав бути офіційно оприлюднений.
7. Зобов'язати Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг надати суду докази опублікування оголошення.

11
От Блащука - не ожидала
Но Ваше выражение о невозможности оспорить к ВАСУ - удивляет, т.к это оспаривание нормативно-правового акта (ст 171 КАСУ) который касается всей страны, и кассацию подать может каждый пользователь газом. Вопрос в том что на сегодняшний день это "удовольствие" (кассация) - не из дешевых и рука не поднимается вытянуть из бюджета семьи порядка 800 грн (приблизительно)
Но для этого есть льготная категория граждан (по судовому сбору), интерес которых можно представлять в суде (доверенность на ведение суд. дел)
ВОПРОС в том, как из такого гражданина выбить страх раба и уговорить на косвенное участие в таком споре  :-[

12
826/22300/15
30.11.2015 13:50   Іщук І.О.   826/22300/15   Позивач (заявник): Майборода Юрій Іванович, відповідач (боржник): Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг   визнання протиправним та скасування Постанови   вул. Командарма Каменєва 8, корп. 1, м. Київ, 01014


Это сработал наш иск по теплу (г. Херсон)

Мой иск был первым, но Огурцов посчитал, что должна заплатить судовой сбор за каждое требование
http://reyestr.court.gov.ua/Review/49988590
Соответственно-послала (заявление во вложении), тишина, дальше наверное пошлют меня в апелляцию
Потому подстраховались льготником

Дальнейшая задумка пойти по пути Блащука (Вованчика)

13
Доказательство получения заказного письма

http://services.ukrposhta.ua/bardcodesingle/

На конверте есть штрих-код. Вводите- Для більш детальної інформації натисніть тут- делаете PrtScr
например:

Недавно писала человеку, может найдете что-то для себя

Сторінок: [1] 2 3 ... 10

Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email