'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - oric

Сторінок: [1] 2
1
Цей "макумент" не відповідає нормам ст. 9 ЗУ "Про бухоблік".

Дякую за конкретну та змістовну відповідь!
отже буду клопотати перед судом про вилучення з матеріалів справи даного макумента на підставі не дотримання норми ст.9 ЗУ "Про бухоблік"
ЦПК не передбачає вилучення зі справи якихось документів.
На етапі подання доказів - сторони можуть оглянути докази і заперечувати проти їх приєднання. Суддя, заслухавши думки сторін, приймає рішення.

Зараз Ви можете в своїх заявах, клопотаннях, зауваженнях та запереченнях наголошувати на неналежності та недопустимості доказів (ст.57-59 ЦПК). ТАкож корисна ст. 185 ЦПК.

дякую Тетяно! обовязково скористаюся вашою порадою

2
В цій темі http://gro-za.org/forum/index.php?topic=7205.msg33528.html#msg33528 був зразок скарг


отримав відповідь на скаргу до прокуратури згідно зразка
зявилася аллергія на Прокуратуру...

3
Цей "макумент" не відповідає нормам ст. 9 ЗУ "Про бухоблік".

Дякую за конкретну та змістовну відповідь!
отже буду клопотати перед судом про вилучення з матеріалів справи даного макумента на підставі не дотримання норми ст.9 ЗУ "Про бухоблік"

4
що він доказує у вас у справі?

на підставі нього КП тепломережа вимагає стягнення боргу із боржника (фіз особа власник квартири) за спожиту нібито теплоенергію (договірні відносини відсутні!)

5
Чи може бути розрахунок боргу за ЖКП - теплопостачання(додаю) складений юристом а не бухгалтером (розрахунковим відділом) доказом у суді?

6
Цитувати
вас хочуть не те що ви думаєте. з вас хочуть кошти, які ви винні внаслідок незаконних ваших дій


я про це і говорю. По людськи я  Вас розумію.Ніякого боргу, а тим більше "заборгованості" немає. це правда. але у мене склалося враження, що шановного oricа втягують у гру, а він цього не помічає.

Що таке заборгованість? як вона викикла? А спір фактично в тому, що послуги надаються відповідно до закону, а не оплачуються всупереч закону.

А чому не оплачуються? це вже правова дискусія. Користувач каже одне, а жек каже інше. І кожний створює собі докази. Тому і кажу
Цитувати
не грайтеся, бо допишетеся
Договір про надання послуг вже давно повинен був підписаний.  Просто  хтось ухиляється...а хто? Хто- скаже суд.

І ще скажіть мені - що таке Заборгованість? Перед цим прочитайте ст.16 ЦК і особливо ст.22 ЦК.

З документів вашого жеку я зрозумів що з Вас хочуть заборгованість ПО ОПЛАТІ наданих послуг, тобто на жумку вашого жеку,  не оплативши надані послуги, ви нанесли підприємству збитки.

http://reyestr.court.gov.ua/Review/1717118


Вашу позицію з цього питання  мені зрозуміло.
Хотілось би почути думку інших учасників форуму...

7
Шановні колеги!
Прошу конкретних порад по конкретному прикладу, адже такий приклад не поодинокий!
РАЗОМ НАС БАГАТО!!!

8
читайте ст 20 зу про жкп

Ст. 20 ЗУ Про житлово-комунальні послуги п.3. Споживач зобов'язаний:

     1) укласти договір  на  надання  житлово-комунальних  послуг,
підготовлений виконавцем на основі типового договору;

Такого договору мені по теперішній час не надано, хоча був тричі особисто на прийомі! Тож повторюю запитання - в чому моя вина?

9
з вас хочуть не те що ви думаєте. з вас хочуть кошти, які ви винні внаслідок незаконних ваших дій....

а які саме мої незаконні дії?

12
Виконавець послуг з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій вимагає сплати коштів(заборгованості за надані житлово-комунальні послуги) з власника квартири, посилаючись на: п.1 ст. 3 Закону України "Про житлово комунальні послуги", ст. 11 ЦКУ, п.3 ст. 202, п. 5 ст. 202 ЦКУ - цитую...договірні відносини склались, адже Ви, як Споживач не відмовлялися від послуг на утримання будинку та прибудинкових територій.

Я є власником квартири в багатоквартирному будинку( було укладено договір купівлі-продажу квартири з Забудовником).
З цим же Забудовником було укладено Договір на утримання будинку та прибудинкових територій
Так як Забудовник не мав законних прав вести подібну діяльність, власники написали скаргу до прокуратури, яка заборонила вести цю діяльність.
Тому Забудовник повідомив усно, що послуги надавати не буде та створив дочірнє підприємство, Статут якого затвердила міська рада, одним із видів діяльності якого стало надання послуг з утримання будинку та прибудинкових територій.
Власники квартир зібрали збори щодо створення ОСББ та закликали не сплачувати Заабудовнику чи його дочірньому підприємству, однак ОСББ до зараз не створено через відсутність 50% + 1 голос(неактивність власників)
Міська рада видала рішення яким визнала дочірнє підприємство виконавцем послуг тимчасово до створення ОСББ власниками квартир, та зобовязала укласти відповідні договори з власниками квартир.
ДП не квапилося укладати відповідні договори з власниками квартир, довгий час взагалі їх не розробляло, однак кошти на оплату послуг нараховувало, деякі роботи проводили, багато яких частково або зовсім не надавали.
Після чергової претензії на оплату послуг я написав листа, в якому просив надати договір на утримання будинку та прибудинкових територій, зареєстрував у них, однак такого договору не було надано.
Написав заяву про підтвердження того, що ДП є балансоутримувачем та просив надати договір на балансоутримування, однак такого не було надано.
Написав третього листа, в якому просив уточнити претензію щодо боргу, просив надати відповідь письмово під особистий підпис, однак таку відповідь надали звичайним листом через поштову скриньку.
Фактично офіційних відповідей від ДП я не отримав(лише звичайним листом)!

Чи мають шанси ДП стягнути з мене псевдо заборгованість без укладеного договору та чи є в мене шанс покарати ДП через прокуратуру на предмет адміністративного порушення права на інформацію ст. 212-3 КУпАП, на предмет корупційного правопорушення " г " ч. 1 ст. 5 ЗУ "Про боротьбу з корупцією", ч. 2 ст. 189 ККУ " ... Вимагання, вчинене... за попередньою змовою групою осіб..." та с. 182 ККУ " Порушення недоторканості приватного життя"?
Додаю копії звернень, відповідей, претензій.


13
Вони склали протокол узгодження розбіжностей, де вказали свій варіант. Його підписуєте але робите помітку, що не узгоджуєте їх редакцію і тоді вони мають право подавати позов до суду про врегулювання переддоговірного спору неузгоджених позицій. по правильному дійсно необхідно було б заповнити графу узгодження в протоколі розбіжностей...

14
наказу на "Петрову" дійсно в матеріалах справи не було, але суддя і слухати не хотіла, сказала, що довіренність відповідає вимогам законодавства! Хоча дійсно, апелянт не мав права подавати ап.скаргу від імені особи, без підтвердження на те прав.
Апеляцію все одно Юр. особа програла...

15
Після такої відповіді такому поважному міліціянту потрібно скласти свої повноваження та піти працювати до того ринку, що навпроти заводу Більшовик, робота не бий лежачого-продаж секонд хенду, умови праці супер!!! а також бонус у вигляді соцпакету!!! зарплата висока,  хазяїва "українського" походження..., а саме головне "без ризику "для здоровя- підпалу не буде!!! ;D

Сторінок: [1] 2

Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email