'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Ось у цьому № 5 газети «Солом’янка» http://www.solor.da-kyiv.gov.ua/ga...  (Прочитано 3377 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Ольга та Л. П.

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 11
    • Перегляд профілю

Ось у цьому № 5 газети «Солом’янка» http://www.solor.da-kyiv.gov.ua/gazeta/solom_103.pdf на стор. 7 розміщена об’ява Дирекції про конкурс для визначення виконавців УСІХ житлово-комунальних послуг для 12 окремих будинків на різних вулицях, розташованих на територіях різних обслуговуючих КП. Цей виконавець буде здійснювати ЗБІР ПЛАТЕЖІВ з населення за спожиті житлово-комунальні послуги (крім послуг з газо- та електропостачання). Тобто для цих будинків Дирекція не буде виконувати свої функції замовника послуг, бо випускає з рук головний важіль контролю за діяльністю виконавця — кошти. Це щось новеньке! Що скажете, Вікторе Івановичу?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Все, що робить КП "Дирекція ...", як і її попередник КП УЖГ, є фікцією. Насправді платежі з несвідомого населення будуть стягуватися на підставі рахунків КП ГІОЦ КМДА на його користь, а потім будуть "розщеплюватися", "розщеплюватися" і ще раз "розщеплюватися" аж до нуля. В результаті "переможець" нічого не отримає, а буде жити на дотації з міського бюджету (за "відкати"). А газету в паперовому вигляді мені вкинули у поштову скриньку. Використаю як додатковий доказ у справі про визнання недійсним попереднього конкурсу.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю


602 x 319, 71 кБ
Позов про визнання недійсним попереднього конкурсу тут - http://io.ua/s33511 . Чергове с/з призначене на 02.06.2009 р. о 14:00, суддя Солом\\\'янського районного суду м. Києва (вул. Шутова, 1) Мягкоход Ю.В., справа № 2-573-1/09. Бажаючих запрошую побачити і послухати, як КП "Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду" Солом\\\'янської районної у м. Києві ради буде виправдовуватися устами свого представника Панової Світлани Андріївни (давнього мого опонента, скоро будемо святкувати 10-річний ювілей нашого протистояння). Витребувані докази я проаналізував, конкурсна документація - суцільне фальшування http://io.ua/s33498 , як на виборах Президента. На фото - наочний доказ спотворення самої ідеї проведення конкурсу, який передбачена ЗУ "Про житлово-комунальні послуги".
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

http://io.ua/s76272 - ПОЯСНЕННЯ до ПОЗОВНОЇ ЗАЯВИ про визнання недійсним конкурсу з надання житлово-комунальних послуг. У продовження теми http://io.ua/s33511 , http://io.ua/s33498
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email