Как поступить, если суд решит продолжить дальнейшее разбирательство. Ответчик заявит о практическом исполнении Ухвалы, что газета с публикацией выйдет "сегодня или завтра". Суд признает такой ответ удовлетворительным.
Ссылка на уголовную ответственность, за невыполнение решение суда, не очень убедительно во время с/з.
Подать заявление о приостановке дальнейшего судебного разбирательства до исполнения Ухвалы. Это будет законным?
На какой срок можно будет приостановить? Если все равно потом публикации не будет?
Начнется заседание 19 февраля,теряешься в догадках как поступить. Публикации ведь нет! Без нее дальше в суде нельзя!
Всі можливі варіанти передбачити неможливо. Посилатись на кримінальну відповідальність необхідно тільки для обґрунтування своїх вимог (Ви ж будете наполягати на необхідності виконання ухвали).
Порядок виконання судових рішень дивіться у КАС України (Розділ V). Проте, такий спосіб може сильно затягнутися. Ще не доводилось бути стягувачем з боржника - суб'єкта владних повноважень, який, в залежності від сформованого Вами кола відповідачів, може бути колегіальним органом - абстрактне визначення з непередбаченими наслідками.
Краще б переконати суд у неможливості розгляду справи по суті через відсутність оголошення. Деякі інші питання суд може вирішувати під час засідань до публікації оголошення (розгляд клопотань про збирання доказів, про залучення третіх осіб і т.д.). Вказуйте на невиконання ухвали суду про оголошення і необхідність її виконання до початку судового розгляду.
Якщо в засідання 19.02.2013 відповідач принесе газету з оголошенням, просить перенести розгляд справи по суті через необхідність дотримання строку ч. 5 ст. 171 КАСУ від дати виходу газети.
Якщо оголошення не буде, спробуйте заявити ще одне письмове клопотання про зобов'язання відповідача опублікувати оголошення. Обґрунтуйте відсутністю на час судового засідання оголошення з зазначенням номеру(ів) випуску необхідних газет (долучати їх чи ні вирішуйте самостійно). Попросить суд вжити всіх законних заходів для виконання ухвали.
В решті решт заявіть клопотання про витребування доказів з належним обґрунтуванням неможливості подання їх самостійно (якщо ще не заявляли і в цьому є необхідність). Нагадайте суду про принцип офіційності, який полягає в активній позиції суду щодо з'ясування всіх обставин у справі.
Якщо від дати відкриття провадження у справі вже спливає строк для розгляду (1 місяць), попросить ухвалою суду продовжити строк розгляду справи, і призначення наступного засідання на іншу дату.
Якщо оголошення буде надруковане 19.02, просить перенести засідання на 26.03, якщо не буде, то на 05.03.