Дійсно так. Балансоутримувач повинен сформувати тариф на утримання будинку, споруд (якщо вони існують) та прибудинкової території (якщо вона офіційно визначена) СТРОГО у відповідності до Порядку формування тарифу, затвердженого постановою КМУ від 12.07.2005 р. № 560. А потім подати до органу місцевого самоврядування для затвердження. І нехай не кивають на КМДА, Черновецького чи Голубченка. У даному випадку виключна відповідальність лежить на балансоутримувачеві. А до того Ви можете узгодити тимчасову плату відповідно до фактичних витрат по будинку, які балансоутримувач повинен підтвердити документально. Почніть з електронної таблиці, яку я свого часу розробив, для спрощення механізму формування тарифу. Ви можете самі заповнити її даними, які знаходять документальне підтвердження. І запропонувати балансоутримувачеві для погодження. Якщо погодите, то можете цей тариф тимчасово використати при укладенні договору. А потім життя покаже. Боюсь, що дуже скоро наші гроші знеціняться, і тоді доведеться все переглядати.
Щодо решти послуг. Порядок формування цих тарифів затверджений постановами КМУ від 10 липня 2006 р. № 955 та від 12 липня 2006 р. № 959. Виконавці послуг у м. Києві офіційно не визначені. У такому разі балансоутримувач має обов\\\'язок виконавця послуг, та сформувати тарифи на ЦО, ГВП, ХВП, водовідведення для Вашого будинку. І погодити їх у органі місцевого самоврядування. Аналогічні електронні таблиці для спрощення та упорядкування цього процесу я також створив. Вони є у адміністративній справі проти Черновецького, яка закінчена розглядом у Шевченківському райсуді. Таблиці опубліковані в ресурсах Інтернету, посилання є з цього Форуму, можна знайти.
Усе це не є якоюсь фантазією. Відносини у сфері надання ЖКП повинні здійснюватися ВИКЛЮЧНО на договірних засадах. Підстава - ст. 19 ЗУ "Про житлово-комунальні послуги". Керуйтеся нею і змушуйте усіх поважати закони України!