Олексію Івановичу! Постанова суду за адміпозовом В.В. Кличка не набрала законної сили, оскільки КМДА подала заяву про апеляційне оскарження. З іншогобоку, у м. Києві не визначені виконавці комунальних послуг і не встановлені законним способом тарифи для них. Платити чи не платити - кожному вирішувати за себе з огляду на персональну (а не колективну відповідальність) за власні дії. Якби Ви вивчили цю проблематику хоч би по матеріалах даного сайту, то непорозумінь у Вас було б набагато менше. Зважаючи на появу додаткового сайту-дзеркала forgr.hmsite.net тепер маєте можливість без великих втрат часу знайти у дзеркалі матеріали з будь-якого питання, викладеного на Форумі та в Нарисах цього сайту.
Коротке резюме:
1) Якщо маєте намір захистити власні інтереси, то слід займати не пасивну позицію очікування, а наступальну, активну.
2) Не слід платити "на село дідусеві". Цей дідусь має найменування КП ГІОЦ КМДА.
3) Слід платити своєму балансоутримувачеві будинку.
4) Слід платити згідно з умовами договору.
5) Наразі слід укласти з балансоутримувачем Типові договори за формою і змістом, затвердженими постановами КМУ №№ 529 та 630. Це необхідно було зробити ще у 2005 р.
6) У процесі укладення договорів виникне спір про тарифи, який, скоріш за все, доведеться вирішувати у судовому порядку.
7) Не слід чекати, поки балансоутримувач подасть позов проти Вас про стягнення заборгованості за ЖКП. Подайте свої позови проти нього з вимогами провести перерахунки за ЖКП (у першу чергу - за ЦО, потім за утримання будинку, далі за ГВП).
А далі життя покаже, як показало воно мені і моїм прихильникам.