Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.
Предмет договору1. Виконавець зобов'язується своєчасно надавати споживачевівідповідної якості послуги з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, а споживач зобов'язується своєчасно оплачувати надані послуги за встановленими тарифами у строки і на умовах, що передбачені договором.
2. Суб'єкти користування послугами:1) власник (наймач, орендар) житлового приміщення (квартири) та члени його сім'ї - ___________________________________________;(кількість осіб)3) власник будинку садибного типу та члени його сім'ї -_________________________________________________________________,(кількість осіб)
наявність у власності тварин, птиці _____________________________,(вид, кількість)
наявність у власності транспортних засобів ______________________.(тип, кількість)
6. Розмір щомісячної плати за надані послуги згідно знормативами (нормами) споживання на момент укладення цього договору становить _________ гривень, у тому числі за:централізоване постачання холодної води ______ гривень за ____ куб. метр;централізоване постачання гарячої води ______ гривень за ____ куб. метр;централізоване опалення ______ гривень за ____ кв. метр (куб. метр) та додатково згідно з пунктом 12 цього договору ______гривень;водовідведення ______ гривень за ____ куб. метр.
8. Наявність пільг з оплати послуг _________________________,(назва законодавчого акта)______________.(відсотків)
10. Послуги оплачуються ___________________________________.(готівкою або в безготівковій формі)
11. За наявності у квартирі засобів обліку води і теплової енергії справляння плати за нормативами (нормами) споживання не допускається, крім випадків, передбачених договором на встановлення засобів обліку.
13. Плата за послуги вноситься на розрахунковий рахунок__________________________________________________________________(банківські реквізити єдиного розрахункового центру або виконавця) через ___________________________________________________________.(найменування банківської установи або виконавця)
16. Споживач має право на:2) отримання в установленому законодавством порядкуінформації про перелік послуг, їх вартість, загальну сумумісячного платежу, структуру тарифів, нормативів (норм)споживання, режиму надання послуг, їх споживчі властивості;19. Виконавець зобов'язаний:3) надавати споживачеві в установленому порядку інформаціюпро перелік послуг, їх вартість, загальну вартість місячногоплатежу, структуру тарифів, нормативи (норми) споживання, режим надання послуг, їх споживчі властивості, якісні показники надання послуг, граничні строки усунення аварій або інших порушень порядку надання послуг, а також інформацію про Правила (зазначається у цьому договорі, а також розміщується на дошці оголошень у приміщенні виконавця);
19. Виконавець зобов'язаний:19) сплачувати споживачу неустойку (штраф, пеню) у разі ненадання послуг або надання послуг неналежної якості у порядку та у випадках, передбачених законодавством і цим договором;
Строк дії договору31. Цей договір укладається на ______________________________(строк)
Предмет договору1. Предметом цього договору є забезпечення виконавцем наданняпослуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій(далі - послуги) у житловому будинку (гуртожитку) N_______ повул. _______________________ у __________________________________, (найменування населеного пункту)а споживачем - забезпечення своєчасної оплати таких послуг за встановленим тарифом у строк та на умовах, що передбачені цим договором.
2. Виконавець надає послуги відповідно до затвердженого (погодженого) рішенням органу місцевого самоврядування тарифу, його структури, періодичності та строків надання послуг, копія якого додається до цього договору.
3. Розмір щомісячної плати за надані послуги на датуукладення цього договору становить _______________________гривень.(прописом)
4. Наявність пільг з оплати послуг __________________________(назва законодавчого акта,що передбачає пільгу)_________________________________________________________________.(відсотків прописом)
6. Послуги оплачуються _____________________________________.(в готівковій або безготівковій формі)7. Плата вноситься на розрахунковий рахунок _________________(банківські__________________________________________________________________реквізити єдиного розрахункового центру або виконавця)через ___________________________________________________________.(найменування банківської установи або виконавця)
10. Споживач має право на:5) своєчасне отримання від виконавця інформації про перелік послуг, структуру тарифу, загальну суму місячного платежу, норми споживання, режим надання послуг, їх споживчі властивості тощо;8) внесення за погодженням з виконавцем у договір змін, що впливають на розмір плати за послуги.
12. Виконавець має право:5) вносити за погодженням із споживачем у договір зміни, що впливають на розмір плати за послуги. 13. Виконавець зобов'язаний:2) подавати споживачеві в установленому законодавством порядку необхідну інформацію про перелік послуг, структуру тарифу, загальну суму місячного платежу, норми споживання, режим надання послуг, їх споживчі властивості тощо;
15. Виконавець несе відповідальність згідно із законом за:2) зниження кількісних і якісних показників послуг або перевищення строків проведення ремонтно-профілактичних робіт шляхом зменшення розміру плати.
3) перевищення встановлених строків проведення аварійно-відбудовних робіт шляхом виплати споживачеві компенсації в установленому законодавством розмірі, ___ відсотка щомісячної плати за послугу за кожну добу її ненадання;
Ви гарно покритикували бланк Типового договору по КМУ-630,
Але у деяких випадках Ви переборщили.Ну, наприклад, щодо форми оплати (готівкова, безготівкова) та відносно банківських реквізитів. По-перше, без банківських реквізитів сплатити неможливо, хіба-що на село дідусеві. По-друге, дійсно можлива альтернатива - або переказом готівки, або платіжним дорученням. Для м. Києва це аж надто актуально, оскільки ЖКО спонукають сплачувати на банківський рахунок КП ГІОЦ КМДА, а Ви можете чітко записати, на чий рахунок маєте намір платити.
Відносно тварин - чи варто звертати увагу на такі дрібні ляпсуси. Ну, переписали цей пункт з іншого бланку, не подумали. А Ви можете поставити прочерк, мовляв, ніяких собак і крокодилів не утримую. Інакше Вам навішають додаткову оплату за межами цього Договору.
Відносно предмету договору - а як би Ви сформулювали цей пункт?
Відносно кількості осіб - Ви знову причепилися. Зрозуміло, що у загальну кількість входять зазначені особи, включаючи членів сім'ї. Правда, можуть бути ще й квартиранти, або друзі, тут дійсно прокол.
Про транспортні засоби - це мабуть з перспективою на збільшення плати за прибудинкову територію. Ніщо інше так її не псує, як оці засоби. Їм же потрібно десь паркуватися, наприклад, на газонах. По-суті це одна з характеристик житлового комплексу, однак такі дані слід було б врахувати у Типовому договорі по КМУ-529. Ну, не додумали вони, не прочитали, не відредагували, не врахували. З ким не буває?
А Вам не доводилося вивчати постанови Верховного Суду України. Там подібних ляпсусів та відвертих дурниць море. І нічого не можна вдіяти. А у даному випадку - ставте прочерки, і кінець проблемам.
Відносно розміру щомісячної плати за надані послуги - це на випадок, коли оплата змішана, частково за показами лічильників, частково за нормами споживання. Наприклад, лічильник був, а потім поламався, причому назавжди. Або його не було, а потім встановили.
Працівники ЖКО ще тупіші, ніж секретарка в МінЖКГ.
Я давно дійшов до висновку, що за дрібниці не слід чіплятися.
А сенс писати свій? Якщо договір укладається на основі типового, сторони не мають право міняти його зміст. Можливо тільки уточнення положень. Якщо я правильно розумію, ЖЕК може досить просто захиститися у суді від укладення договору, якщо він буде не на основі типового, навіть, якщо цей договір буде більш юридично бездоганним.
Вы хозяин, Вы и решаете