'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Претензія від Київенерго  (Прочитано 2546 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Кира

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 89
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Претензія від Київенерго
« : 05 Квітня 2018, 19:49:29 »

Думаю, що  на пошті мене чекає Претензія від Київенерго. Чи потрібно її отримувати (вона надіслана рекомендованим листом) і якщо так, скільки часу я маю на те, щоб відповісти на неї? (Можливо вже задавали таке запитання, але, нажаль, на сайті не працює пошук). Буду дуже вдячна за допомогу.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Претензія від Київенерго
« Reply #1 : 05 Квітня 2018, 22:56:51 »

Думаю, що  на пошті мене чекає Претензія від Київенерго. Чи потрібно її отримувати (вона надіслана рекомендованим листом) і якщо так, скільки часу я маю на те, щоб відповісти на неї? (Можливо вже задавали таке запитання, але, нажаль, на сайті не працює пошук). Буду дуже вдячна за допомогу.
Навряд чи Вам "претензію" від Київенерго будуть надсилати рекомендованим листом.Мені цих "претензій" від Київенерго накидали в поштову скриньку(без жодних супроводжувальних листів) вже чи то дві, чи то три штуки.
Скоріше рекомендованим листом надішлють або судовий наказ, або повістку в суд.
Якщо Ви не отримаєте рекомендований лист(якщо в ньому повістка в суд) на протязі 4-5(якщо не помиляюсь) днів, то суд вважатиме, що Вас повідомлено про с.з. належним чином.
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Претензія від Київенерго
« Reply #2 : 06 Квітня 2018, 21:17:21 »

Якщо Ви не отримаєте рекомендований лист(якщо в ньому повістка в суд) на протязі 4-5(якщо не помиляюсь) днів, то суд вважатиме, що Вас повідомлено про с.з. належним чином.
Если повестка в суд, ошибаетесь.
В ГПК другое мнение
Цитувати
Стаття 130. Порядок вручення судових повісток
3. Якщо особу, якій адресовано судову повістку, не виявлено в місці проживання, повістку під розписку вручають будь-кому з повнолітніх членів сім’ї, які проживають разом з нею. У такому випадку особа, якій адресовано повістку, вважається належним чином повідомленою про час, дату і місце судового засідання, вчинення іншої процесуальної дії.

4. У разі відсутності адресата (будь-кого з повнолітніх членів його сім’ї) особа, яка доставляє судову повістку, негайно повертає її до суду з поміткою про причини невручення. 
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Претензія від Київенерго
« Reply #3 : 07 Квітня 2018, 02:23:41 »

Якщо Ви не отримаєте рекомендований лист(якщо в ньому повістка в суд) на протязі 4-5(якщо не помиляюсь) днів, то суд вважатиме, що Вас повідомлено про с.з. належним чином.
Если повестка в суд, ошибаетесь.
В ГПК другое мнение
Цитувати
Стаття 130. Порядок вручення судових повісток
3. Якщо особу, якій адресовано судову повістку, не виявлено в місці проживання, повістку під розписку вручають будь-кому з повнолітніх членів сім’ї, які проживають разом з нею. У такому випадку особа, якій адресовано повістку, вважається належним чином повідомленою про час, дату і місце судового засідання, вчинення іншої процесуальної дії.

4. У разі відсутності адресата (будь-кого з повнолітніх членів його сім’ї) особа, яка доставляє судову повістку, негайно повертає її до суду з поміткою про причини невручення. 
Мені з 2011 р. жодного разу поштар не намагався вручити повістку до суду(а їх було вже мабуть штук 7-8 щонайменше) особисто в руки, завжди кидають в поштову скриньку повідомлення, що на пошті вас чекає рекомендований лист, та ще й не завжди пишуть, що в ньому судова повістка...
А якщо не прийдеш за рекомендованим листом, то його відправлять назад в суд через декілька днів.
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Претензія від Київенерго
« Reply #4 : 09 Квітня 2018, 17:49:58 »

У меня была подобная история в двух почтовых отделениях. Написал заявление нач. Укрпочты города где изложил суть претензии. Указан, что почтальон не приносит, а нач. отделения не реагирует и указал на их обязательство доставлять до адресата, согласно ПКМУ від 5 березня 2009 р. № 270 Про затвердження Правил надання послуг поштового зв'язку http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/270-2009-%D0%BF/page
Теперь длительное время с нач. отделения любезно общаемся (запомнила), а подобные письма приносят утром, чтобы застать дома.
Пишите.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email