'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Скарга  (Прочитано 6745 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Мария Борисовна

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1
    • Перегляд профілю
    • Email
Скарга
« : 30 Квітня 2010, 03:50:12 »

Здравствуйте. Помогите мне пожалуйста.Дело в том, что в начале этого года ко мне пришел исполнитель и заявил что у меня долг перед "Хароблэнерго" в размере 301 грн.Я показала квитанции об отсутствии какой-либо задолженности(я 2 года получаю субсидию), на что исполнитель мне сказала что в 2007г. был суд и вынесено решение и я должна заплатить. Я была очень удивлена потому что я о суде впервые слышу и меня как ответчика в суд никто не приглашал.Такой задолженности я не припомню.А сейчас на мое имущество наложен арест.Подскажите пожалуйста что мне делать? Мне советуют написать жалобу,но я не знаю как правильно ее составить и на кого на судью или исполнителя?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Скарга
« Reply #1 : 30 Квітня 2010, 13:41:36 »

Здравствуйте. Помогите мне пожалуйста.Дело в том, что в начале этого года ко мне пришел исполнитель и заявил что у меня долг перед "Хароблэнерго" в размере 301 грн.Я показала квитанции об отсутствии какой-либо задолженности(я 2 года получаю субсидию), на что исполнитель мне сказала что в 2007г. был суд и вынесено решение и я должна заплатить. Я была очень удивлена потому что я о суде впервые слышу и меня как ответчика в суд никто не приглашал.Такой задолженности я не припомню.А сейчас на мое имущество наложен арест.Подскажите пожалуйста что мне делать? Мне советуют написать жалобу,но я не знаю как правильно ее составить и на кого на судью или исполнителя?
Спочатку потрібно відвідати ВДВС (Відділ державної виконавчої служби) Вашого району і ознайомитися з матеріалами виконавчого провадження, зробити копію усіх матеріалів. Крім того, відвідати суд, який видав виконавчий лист, також ознайомитися з матеріалами справи та виготовити копію. Потім подати заяву до суду першої інстанції про апеляційне оскарження рішення суду та апеляційну скаргу на це рішення до апеляційного суду (через суд першої інстанції). Далі звернутися до місцевого райсуду зі скаргою на дії державного виконавця, а до ВДВС - - з клопотанням про зупинення провадження у справі у зв'язку з апеляцією на рішення суду. Заяви та скарги повинні відповідати нормам ЦПК України та ЗУ "Про виконавче провадження".
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Скарга
« Reply #2 : 30 Квітня 2010, 15:24:09 »

У Харкові є така собі "Громадянська безпека"  адреса їх сайту : http://grom-bezpeka.pp.ua/  (щоб увійти на їх ФОРУМ потрібно зареєструватися). як що вірити статтям на цьому сайті то там є ентузіасти які можуть допомогти громадянам, яких образили комунальники та суди. спробуйте може знайдете помічника чи консультанта поряд.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Скарга
« Reply #3 : 30 Квітня 2010, 18:27:52 »

ще один сайт (переважно жіночій) http://forum.zed.in.ua/index.php

на сторінці http://forum.zed.in.ua/index.php?topic=143.0.html
є -    
Re: Эксперты
« Ответ #5 : 12 Февраль 2010, 13:21:16 »
Харьковчанки! Обращаетесь! 097-654-8337 или  личку, міло
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email