Форум > Запитання по ЖКП

КП-виконавець приєднано до КП-2, а КП ГІОЦ від імені ЦКС малює "борг" перед КП-3

(1/48) > >>

Олександр_2015:
Порадьте, до кого звертатись з актом-претензією про перерахунок за ЖКП та з заявою з проханням надати помісячний розрахунок "боргу" якщо КП "Дирекція замовника..." (виконавець ЖКП у період з грудня 2006 року по травень 2015 року включно) наприкінці 2018 року ліквідовано, його правонаступника немає, а КП ГІОЦ продовжує "малювати" неіснуючий "борг" у рахунках на сплату за ЖКП? Є адреса поточного виконавця ЖКП - КП "Керуюча компанія..." (воно також вже формально не є балансоутримувачем багатоквартриних будинків з 10.06.2018 р., але цю функцію наразі ще виконують). Я думаю, що треба звертатись до КП "Дирекція замовника...", але на адресу КП "Керуюча компанія..."... Чи може треба писати до райадміністрації?  ???

Перо:
Правонаступництво слід відстежувати за кодом в ЄДРПОУ:
https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch
бо комунальні шахраї можуть змінювати назву підприємства, що не завжди свідчить про ліквідацію чи припинення перейменованого. Перерахунку слід вимагати від того, до кого перейшло право вимоги боргу: це можна зрозуміти з рахунку, де має бути зазначено код в ЄДРПОУ підприємства, яке вимагає сплати боргу. Викладайте рахунок -це буде більш зрозуміло, ніж текст запитання. Або робить запит в КМДА -хто саме є правонаступником ліквідованого (припиненого) підприємства. 

Юрій Васильович:

--- Цитата: Олександр_2015 від 24 Січня 2019, 12:44:54 --- Я думаю, що треба звертатись до КП "Дирекція замовника..."[наприкінці 2018 року ліквідовано, його правонаступника немає], але на адресу КП "Керуюча компанія..."...
--- End quote ---
  :o
Ви вирішили складати анекдоти?  :)

Олександр_2015:

--- Цитата: Юрій Васильович від 24 Січня 2019, 13:43:52 ---
--- Цитата: Олександр_2015 від 24 Січня 2019, 12:44:54 --- Я думаю, що треба звертатись до КП "Дирекція замовника..."[наприкінці 2018 року ліквідовано, його правонаступника немає], але на адресу КП "Керуюча компанія..."...
--- End quote ---
  :o
Ви вирішили складати анекдоти?  :)

--- End quote ---
Ну чому ж? Адреса КП "Керуючої компанії" (яке зараз надає ЖКП), є одночасно і адресою КП "Дирекції замовника", але у той час, коли воно надавало ЖКП. Все логічно.

Юрій Васильович:
Логічним є направлення звернення до адресата на адресу адресата. А не на адресу сторонньої особи.
Стосовно Вашого випадку, слід з'ясувати питання наявності/відсутності правонаступника, передачі/не передачі права вимоги боргу третій особі.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version