'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Питання  (Прочитано 4724 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Dugf

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 532
    • Перегляд профілю
Питання
« : 26 Січня 2010, 20:10:11 »

Віктор Івнович, доброго дня! Сьогодні отримав повістку до ап.суду наступного змісту: 10.02.2010р. на 12 -00 призначено судове засідання за ап.скаргою на рішення Ленінського суду від 07.10.2010р. Перед тим, я вже про це повідомляв, була ухвала ап.суду виправити "недоліки" з судовим збором. Цей "недолік" був виправлений. Наскільки я розумію, буде винесено ухвалу залишити постанову суду першої інстанції без змін - ухвали про відкриття провадження у справі та призначення до розгляду небуло. За таких обставин, нові докази (адмінпозов про скасування рішень виконкому від 25.01.2010р.) надсилати немає підстав. До тогож адмінпозов, з огляду на швидкість розгляду справ, до впровадження найблищім часом не надійде. Чи вірно я оцінив ситуацію?     
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Питання
« Reply #1 : 26 Січня 2010, 20:53:34 »

Якби не було відкрите апеляційне провадження, то не було б і засідання. Надсилайте все, що у Вас є. А як вирішить апеляційний суд - прогнозувати важко.
Записаний

Dugf

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 532
    • Перегляд профілю
Re: Питання
« Reply #2 : 26 Січня 2010, 22:00:27 »

Віктор Іванович, ап.скаргу відправляли від імені відповідача (моя теща) за первинним позовом КРЕПу, можливо зараз, на цьому етапі, війти в справу за клопотанням апелянта представнику (це я)?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Питання
« Reply #3 : 27 Січня 2010, 19:06:59 »

Віктор Іванович, ап.скаргу відправляли від імені відповідача (моя теща) за первинним позовом КРЕПу, можливо зараз, на цьому етапі, війти в справу за клопотанням апелянта представнику (це я)?
Великих наслідків це не дасть. Можете представляти інтереси відповідача на підставі довіреності.
Записаний

виктор андреевич

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 419
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Питання
« Reply #4 : 29 Січня 2010, 08:58:52 »

Уважаемый,Виктор Иванович, интересно как сегодня пенсионеры Киева получают доплату к пенсии? Вчера в новостях показывали как пенсионерка засевала гречкой ледяные дорожки и говорила , что больше не будет голосовать за благодетеля- гречневого мера.Если бы все "облагодетельствованные прозрели !!!
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Питання
« Reply #5 : 29 Січня 2010, 09:17:25 »

Уважаемый,Виктор Иванович, интересно как сегодня пенсионеры Киева получают доплату к пенсии? Вчера в новостях показывали как пенсионерка засевала гречкой ледяные дорожки и говорила , что больше не будет голосовать за благодетеля- гречневого мера.Если бы все "облагодетельствованные прозрели !!!
Не отримують. Черновецький пояснив, що грошей немає.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email