'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Заява про скасування суд. наказу ЖБК  (Прочитано 15715 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Sergy

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю

Шановні добродії!
Нещодавно отримав судовий наказ (копію БезПерсДан спробую додати).
Підготував заяву на скасування судового наказу (варіант БезПерсДан файл RTF спробую додати)

Підкажіть, будь ласка наступне:
1.Чи достатньо такої заяви для скасування такого судового наказу, чи можна простіше?
2.Чи я не помиляюсь, що потрібно платити судовий збір?
3.Якщо потрібно платити судовий збір, то як його розрахувати і коли бажано заплатити?
4. Чи не пропустив я ще щось важливе?
Щиро дякую

PS Щось не вдалось відправити одразу чотири файла, спробую зменшити навантаження
Записаний

Sergy

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю
Re: Заява про скасування суд. наказу ЖБК
« Reply #1 : 19 Серпня 2019, 00:37:40 »

Ще одна спроба передати першу сторінку заяви на видачу СН
Записаний

Sergy

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю
Re: Заява про скасування суд. наказу ЖБК
« Reply #2 : 19 Серпня 2019, 00:40:10 »

Намагаюсь передати сторінку 2 заяви на видачу СН
« Останнє редагування: 19 Серпня 2019, 09:03:53 від Юрій Васильович »
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Заява про скасування суд. наказу ЖБК
« Reply #3 : 19 Серпня 2019, 00:56:31 »

Для получения консульнации необходимо показать судебный приказ, заявление ЖСК о выдаче СП и по необходимости прилагаемые документы к заявлению.  Смотрите правила форума.

        Как можете утверждать, что дом не ЖСК, если в приложении есть Витяг статуту ЖСК и подтверждение о регистрации юр. лица. Устав, что не прошел регистрацию или у Вас есть письменное доказательство, что дом не ЖСК, а ... чей?
Обращаясь к суду надо каждое утверждение подтверждать доказательством - каким-то документом или статьей закона. Ваше мнение суд не интересует, суду надо доказательства, чего вы не предоставили в своем заявлении.

Рекомендую посмотреть на форуме тему Судебный приказ. Там есть темы касающиеся домов ЖСК.
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Заява про скасування суд. наказу ЖБК
« Reply #4 : 19 Серпня 2019, 01:24:06 »

1.Чи достатньо такої заяви для скасування такого судового наказу, чи можна простіше?
Недостаточно. Вы ничего не доказали. Проще можно, половина текста вообще лишняя.
Цитувати
4. Чи не пропустив я ще щось важливе?
Конечно пропустили. Тарифы в Киеве утвеждает КМДА. Взносы - собрание ЖСК.  В заявлении ЖСК указывают на тарифы, но не указывают на основании какого розпорядження КМДА применяются тарифы для начисления долга. В Киеве есть перечень отмененных тарифов.
Законность применение тарифов надо проверить в уставе ЖСК.  Проверяйте.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Заява про скасування суд. наказу ЖБК
« Reply #5 : 19 Серпня 2019, 09:37:34 »

1. По тексту -  навіть  завелика... Достатньо самого факту подання "Заяви про скасування СН", поданої у встановлений законом строк, для скасування  СН  ( ст. 170, 171  ЦПКУ).
По суті - недостатня, не сплачено  судовий збір.
2. Ні, не помиляєтесь.
3. Розраховувати слід на підставі  ЗУ "Про судовий збір":
Цитувати
Стаття 4. Розміри ставок судового збору

1. Судовий збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.

2. Ставки судового збору встановлюються у таких розмірах:
1. За подання до суду:
4-2) заяви про скасування судового наказу  - 0,05 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб
Тобто 0,05 х 1921 = 96,05 грн.
Слатити треба до подання  заяви. Квітанцію про сплату слід додати до заяви.
4. В будь-якому разі  готуйтеся  до отримання позову після скасування СН. Аргументи, викладені  в цій  заяві,  для перемоги у позовному провадженні дуже слабкі (можно сказати ніякі).
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Заява про скасування суд. наказу ЖБК
« Reply #6 : 19 Серпня 2019, 10:29:06 »

Цитувати
Коли я намагався замовити довідку поштового відділення про дату отримання рекомендованого листа, то мені відповіли, що таку довідку я буду чекати місяць. Тож довелось фотографувати повідомлення поштового відділення на якому мене зобов’язали поставити підпис та дату.
Зробіть роздруківку з сайту Укрпошти http://ukrposhta.ua/vidslidkuvati-forma-poshuku
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Заява про скасування суд. наказу ЖБК
« Reply #7 : 19 Серпня 2019, 17:06:14 »

4. Чи не пропустив я ще щось важливе?

Пропустили власне сам СН.
Записаний

Sergy

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю
Re: Заява про скасування суд. наказу ЖБК
« Reply #8 : 19 Серпня 2019, 22:14:11 »

Шановні добродії!
Дякую за нагадування пана Перо. Як я розумію, недостатньо наявності СН у справі - потрібно додати копію і посилання на неї в заяві про скасування СН.
Про всяк випадок викладаю копію СН без персональних данних.

За порадою Юрія Васильовича зробив роздруківку з сайту Укрпошти. Дякую за пораду.
Також дякую Юрію Васильовичу за вичерпну пораду з судовим збором.
Судовий збір завтра сплачу, потрібно буде знайти реквізити на сайті суду.
Щодо готовності до позову - завжди не готовий. І це позов не до мене. Мене згадали у цьому позові зовсім недоречно (я не збагну, чи можна це використати). Потрібно шукати адвоката, який спробує захистити Власника. Я лише зареєстрована особа і головний провокатор, якому довіряє власник. Тож відповідальність буде на мені за будь-яких обставин. Ще, може, можна буде використати відключення півтора року тому. Квартира досі відключена. А у завіреній копіі протоколу загальних зборів членів ЖБК є цікаві повороти, і по тарифах, і по відключенню.

Дякую пану Gelo за підказку щодо тарифів, внесків, КМДА, скасованих тарифів. Це вже коли буде позов. А зараз потрібно відбиватись від СН. Заяву на видачу СН я якось по частинах виклав. І додаю СН.

У запасі ще є пара суток. Взяв на роботі відпустку на день - може допоможе.
Як розгребусь з скасуванням, то додам ще копію загальних зборів ЖБК без персональних данних і отой куций витяг статуту. Мені здається, що оті члени ЖБК не усвідомлюють на що вони підписуються.

Ще одне питання - чи потрібно додавати другий примірник заяви про скасування СН для Стягувача?
Записаний

Sergy

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю
Re: Заява про скасування суд. наказу ЖБК
« Reply #9 : 19 Серпня 2019, 22:35:45 »

Шановні добродії!
Стаття 5. Пільги щодо сплати судового збору
1. Від сплати судового збору під час розгляду справи в усіх судових інстанціях звільняються:
9) особи з інвалідністю I та II груп, законні представники дітей з інвалідністю і недієздатних осіб з інвалідністю;

У такому випадку писати що Боржник звільняється від сплати судового збору на підставі п.9 ч.1 статті 5 ЗУ "Про судовий збір"?
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Заява про скасування суд. наказу ЖБК
« Reply #10 : 20 Серпня 2019, 01:04:59 »

Дякую пану Gelo за підказку щодо тарифів, внесків, КМДА, скасованих тарифів. Це вже коли буде позов.
В заявлении необходимо указать, что применены тарифы, размер которых неустановлен. ЖСК не указал какое распоряжение КМДА, его номер и размер тарифа, который применялся для начисления долга. Следовательно, долг необоснованный и оплате не подлежит.
Это одно из весомых оснований для отмены СП.

Когда будете оспаривать иск, если там опять будут указываться тарифы (возможно перейдут на взносы), тогда понадобиться указывать решения судов, отменившие распоряжения КМГА. Также доказывать незаконность применения распоряжений КМДА для ЖСК.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Заява про скасування суд. наказу ЖБК
« Reply #11 : 20 Серпня 2019, 03:31:28 »

У такому випадку писати що Боржник звільняється від сплати судового збору на підставі п.9 ч.1 статті 5 ЗУ "Про судовий збір"?

Звісно, слід вказати якщо такий випадок має місце.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Заява про скасування суд. наказу ЖБК
« Reply #12 : 20 Серпня 2019, 07:27:46 »

У такому випадку писати що Боржник звільняється від сплати судового збору на підставі п.9 ч.1 статті 5 ЗУ "Про судовий збір"?
Звісно, слід вказати якщо такий випадок має місце.
І додати копію посвідчення.
Записаний

Sergy

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю
Re: Заява про скасування суд. наказу ЖБК
« Reply #13 : 17 Січня 2021, 20:50:48 »

Шановні добродії!
Давно потрібно було викласти копію ухвали про скасування судового наказу, але зірки зійшлися лише зараз.
Щиро дякую за поради.
« Останнє редагування: 17 Січня 2021, 22:49:48 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Заява про скасування суд. наказу ЖБК
« Reply #14 : 17 Січня 2021, 22:51:45 »

Вітаємо!
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email