'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Налог на недвижимость и договор пожизненного содержания  (Прочитано 1423 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Зима

  • Гість

 Подскажите, входит ли квартира, находящаяся во владении по договору пожизненного содержания в суммарную площадь недвижимости для расчета налога на недвижимость?
Записаний

Зима

  • Гість

Договор еще не выполнен (вторая сторона еще в полном здравии), на квартиру наложен запрет на все действия с ней.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Договор еще не выполнен (вторая сторона еще в полном здравии), на квартиру наложен запрет на все действия с ней.
Цитувати
Договір довічного утримання (догляду) належить   до договорів, для   яких передбачена  обов’язкова письмова форма  та нотаріальне посвідчення. Недотримання даної вимоги   тягне за собою   визнання   договору недійсним. Нотаріус, завіряючи договір, повинен   перевірити документи, необхідні для відчуження   майна.
    Якщо предметом договору є нерухомість, то такий договір  підлягає обов’язковій державній реєстрації. Право власності  на відчужувану  нерухомість переходить  до набувача тільки з моменту  реєстрації договору. http://justic.kh.ua/page89/
Цитувати
Потрібно враховувати, що договір довічного утримання підлягає державній реєстрації згідно зі ст. 745 ЦК, а у випадках недодержання встановленої форми укладення такого договору він вважається недійсним. Право власності на майно повинне бути зареєстроване у відповідних державних органах, про що у договорі здійснюється відповідний запис.
https://zdolbunivcity.net/dohovir-dovichnoho-utrymannya-nyuansy-rozyasnyuje-yuryst/
На мою приватну думку (я не юрист), якщо договір пройшов державну реєстрацію, то ДФС (податкова служба) повинна надіслати повідомлення про сплату податку на нерухомість, але звичайно, якщо сумарна площа нерухомості набувача у договорі перевищує норми, які не оподатковуються.
« Останнє редагування: 18 Серпня 2019, 10:11:23 від stepan »
Записаний

Зима

  • Гість

Цитувати
На мою приватну думку (я не юрист), якщо договір пройшов державну реєстрацію, то ДФС (податкова служба) повинна надіслати повідомлення про сплату податку на нерухомість, але звичайно, якщо сумарна площа нерухомості набувача у договорі перевищує норми, які не оподатковуються.

Площа перевищує норми. Це квартира моїх батьків, а я живу окремо. Папа погодився лише на таку процедуру - договір довічного утримання. Тепер це призвело до зайвих витрат.
 Я сподівалася, що якщо я ще не можу розпоряжатися майном, то і податок нарахують, коли квартира перейде в мою беззаперечну власність, нехай  і за попередні 1095 днів. А так - квартира ще не була моєю (була моєю тільки на папер)і, так може скластися, що і не буде, а податок треба сплатити
« Останнє редагування: 19 Серпня 2019, 09:40:12 від Юрій Васильович »
Записаний
 

+ Швидка відповідь


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email