'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Позов про перерахунок в Шевченківському суді м. Києва  (Прочитано 8139 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Продовження статуту
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Додане до відзиву рішення КМР
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Продовження рішення КМР
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Прохання до фахівців - надати рекомендації для написання заперечень на відзив відповідача.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Ще питання стосовно корегування заяви про забезпечення доказів, в зв"язку з отриманними відповідями від КП Керуюча компанія, КП ГІОЦ, та ЦКС.
Квитанцій про сплату коштів за спірний період у мене не має.
Є одна сплачена квитанція за 2015р., але і вона поза межами спірного періоду.
КП Керуюча компанія, та КП ГІОЦ відмовились надати інформацію про нараховані за спірний період суми сплати за ЖКП, та інформацію про сплату нарахованих сум.
ЦКС надав відповідь, про те, що така інфррмація на запит підготовлена, і буде надана на особистому прийомі в ЦКС.
На особистому прийомі в ЦКС інформація не була надата, і знов було обіцяно, що інформацію нададуть, пізніше.
До сьогодні інформацію так і не надали.
То питання - мабуть треба в заяву про забезпечення доказів включити крім КП Керуюча компанія ще й ЦКС та КП ГІОЦ?
Та ще питання - чи можна у заяву про забезпечення доказів включити Ощадбанк, через який сплачувались квитанції за спірний період?
« Останнє редагування: 06 Вересня 2019, 14:09:39 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Також виникло питання - чи можу я, без статуса адвоката, бути законним представником іншої особи в суді, по справі, яку суд призначив до розгляду за спрощеним позовним провадженням з викликом сторін, під час подання "заяви про забезпечення доказів"?
Прочитав коментар одного юриста, про те, що це начебто неможливо.
Цитувати
Так же актуальным остаётся оценка правомочности представителя в суде по заявлениям, которые в принципе не могут быть оценены относительно критерия малозначительности – заявления об обеспечении доказательств, о применении мер обеспечения иска до его подачи, заявления о выдаче судебного приказа или его отмене и так далее, но исходя из буквальной формулировки норм Конституции Украины и норм Гражданского процессуального кодекса, где усматривается прямой разрешительный принцип, представителем без статуса адвоката лицо может быть только в спорах, вытекающих из трудового законодательства и делах искового производства, которые отнесены к малозначительным на основании закона или признанны таковыми судом, в иных случаях такое представительство, соответственно — невозможно.
https://protocol.ua/ua/predstavitelstvo_v_sudah_po_novomu_chto_izmenilos_dlya_gragdan/
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Щодо вимоги:
Цитувати
надати йому примірник помісячного перерахунку

слід змінити вимогу, вказавши кому саме (ПІБ) його надати.

Прохання до фахівців - надати рекомендації для написання заперечень на відзив відповідача.

У відповіді на відзив посилайтеся на правові висновки відповідних постанов ВП ВС і ВС:
https://gro-za.org/forum/index.php?topic=10265.0
https://gro-za.org/forum/index.php?topic=10134.0
https://gro-za.org/forum/index.php?topic=10303.0
та ч. 4 ст. 263 ЦПК.

Слід довести що саме КК є належним відповідачем -що саме цій КП КК (а не іншим підприємствам) Ви сплачували кошти увесь спірний період, або що саме КК є правонаступником інших підприємств, яким сплачували. Бо у відзиві КК стверджує, що утворена у 2014 р.

Слід довести суму переплати у спірний період квитанціями та розрахунком переплати, порівняно із тарифами по РКМДА № 1245 (зі змінами № 1907) і № 748. У справі цього не бачу. Без цього позов бездоказовий.

Все інше у відзиві -нагромадження текстів з нормативних актів, там немає на що відповідати.
« Останнє редагування: 08 Вересня 2019, 13:32:21 від Перо »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

То питання - мабуть треба в заяву про забезпечення доказів включити крім КП Керуюча компанія ще й ЦКС та КП ГІОЦ?
Та ще питання - чи можна у заяву про забезпечення доказів включити Ощадбанк, через який сплачувались квитанції за спірний період?

Мабуть треба, якщо немає. Бо як ще довести існування спору (переплати)? Потрібно довести, що зверталися до КП КК, ЦКС, ГІОЦ та Ощадбанку за доказами, але не отримали їх. Тобто, що є складнощі в отриманні доказів після вжитих з Вашого боку заходів.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

суддя Шевченківського районного суду м. Києва Волошин В.О.

Не пощастило. :(
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Також виникло питання - чи можу я, без статуса адвоката, бути законним представником іншої особи в суді, по справі, яку суд призначив до розгляду за спрощеним позовним провадженням з викликом сторін, під час подання "заяви про забезпечення доказів"?

Можете. У спрощеному провадженні розглядаються малозначні справи (ч. 1 ст. 274 ЦПК). Хто в таких справах може бути представником -див. ч. 2 ст. 60 ЦПК.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Щодо вимоги:
Цитувати
надати йому примірник помісячного перерахунку

слід змінити вимогу, вказавши кому саме (ПІБ) його надати.
Дякую за докладні відповіді, та пояснення!
Є питання - як правильно змінити вимогу?
Заявити усно, під стенограму, під час першого с.з. - кому потрібно надати примірник помісячного перерахунку?
Але за власним досвідом знаю, що стенограма дуже не надійна річ. Одного разу мені надали запис стенограми, в якій файл був, а запису в ньому не було.Тобто файл був пустим, хоча і мав свій розмір.
Чи подати уточнену позовну заяву?
Чи дописати від руки під час першого судового засідання в існуючій позовній заяві прізвище, ім"я, по батькові особи, якій надати примірник помісячного розрахунку?
« Останнє редагування: 08 Вересня 2019, 15:43:04 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Також виникло питання - чи можу я, без статуса адвоката, бути законним представником іншої особи в суді, по справі, яку суд призначив до розгляду за спрощеним позовним провадженням з викликом сторін, під час подання "заяви про забезпечення доказів"?

Можете. У спрощеному провадженні розглядаються малозначні справи (ч. 1 ст. 274 ЦПК). Хто в таких справах може бути представником -див. ч. 2 ст. 60 ЦПК.
Це мені зрозуміло.
Не зрозуміло - чи можу я, маючи довіреність представляти інтереси особи в суді, подавати "Заяву про забезпечення доказів", враховуючи коментар одного юриста, який я прочитав в інтернеті, що викладений нижче?
Цитувати
Так же актуальным остаётся оценка правомочности представителя в суде по заявлениям, которые в принципе не могут быть оценены относительно критерия малозначительности – заявления об обеспечении доказательств, о применении мер обеспечения иска до его подачи, заявления о выдаче судебного приказа или его отмене и так далее, но исходя из буквальной формулировки норм Конституции Украины и норм Гражданского процессуального кодекса, где усматривается прямой разрешительный принцип, представителем без статуса адвоката лицо может быть только в спорах, вытекающих из трудового законодательства и делах искового производства, которые отнесены к малозначительным на основании закона или признанны таковыми судом, в иных случаях такое представительство, соответственно — невозможно.
https://protocol.ua/ua/predstavitelstvo_v_sudah_po_novomu_chto_izmenilos_dlya_gragdan/
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Ще питання - якщо ЦКС таки надасть мені помісячний перелік нарахованих, та сплачених коштів за послуги ЖКП, то буде цього доказу достатньо для доведення суми переплати сплачених коштів у спірний період?
Зрозуміло, що така інформація, надана Ощадбанком, була б найбільш переконливою для суду.
Але я поки що не уявляю як правильно зробити запит до Ощадбанку з проханням надати інформацію по сплаченим коштам за спірний період. Рахунки, на які сплачувались кошти за ЖКП, могли змінюватись за спірний період...а інформації про це у мене нема.
Та і дуже великі сумніви, що Ощадбанк буде розшукувати відомості про оплату за ЖКП за спірний період.
П.С.
Мабуть прийдеться не йти на с.з. 13.09.19р., а зробити ще й запит до Ощадбанку, та сподіватись, що відповідь надійде до призначеної дати наступного за 13.09.19р. с.з.
Пояснити не явку на с.з. можна буде відсутністю повістки на с.з. на 13.09.19 р., яка досі ще не надійшла.
Також можна сподіватись, що за час до наступного за 13.09.19р. с.з., ЦКС таки надасть інформацію, яку пообіцяв надати (перелік нарахованих, та сплачених сум), та на підставі неї можна буде зробити розрахунок суми сплачених коштів, та розрахунок суми переплати.
« Останнє редагування: 08 Вересня 2019, 15:37:18 від stepan »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Є питання - як правильно змінити вимогу?

Вам слід вивчити ЦПК хоча б по цих, елементарних питаннях. Суд за усними позовами (струсом повітря) нічого не вирішує. Дописувати щось у матеріалах справи заборонено. (До речі, як Ви збираєтесь щось дописувати у копії позову, що вже направлена судом відповідачу)? :-\

Див. ст. ст. 43, 49, 174-183 (щодо заяв) ЦПК. Тобто подається виключно письмово, із наданням суду доказів відправлення копії іншим учасникам справи (фіскальні поштові чеки чи відмітки про одержання). Вказати, що змінюєте прохальну частину в цьому пункті, все інше (мотивувальна частина) не змінюється. І головне питання у строках: зміна предмету позову -не пізніше ніж за 5 днів до с/з.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Не зрозуміло - чи можу я, маючи довіреність представляти інтереси особи в суді, подавати "Заяву про забезпечення доказів", враховуючи коментар одного юриста, який я прочитав в інтернеті, що викладений нижче?
https://protocol.ua/ua/predstavitelstvo_v_sudah_po_novomu_chto_izmenilos_dlya_gragdan/

У Вас випадок спрощеного провадження вже є. А там коментується випадок подачі заяв до подачі позову, тобто до стадії після якої суд вирішує про спрощене чи загальне провадження. Якщо й дотепер не зрозуміло -тоді звертайтесь до того юриста.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email