'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: В Германии требовавшего отмены карантина адвоката поместили в психбольницу  (Прочитано 12433 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

У всіх цих розрахунків є загальна вада -автор розрахунку "сидить" на окладі і вважає за можливе бути на карантині безліч часу... А от великий відсоток тих, про кого він, начебто, дбає, перебувать на грані виживання... Їм вже нема різниці від чого помирати, від вірусу чи від голоду. Оскільки в першому випадку шансів вижити більше, зрозуміло, що вони виберуть. Якщо "процес" вийде з під контролю, всі ці розрахунки "летять" в тартарари... І винними у безлічі смертей будуть адепти "жорсткого" карантину.
« Останнє редагування: 03 Травня 2020, 09:11:36 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

А по Вашому міста ми мили так, від "не фиг делать"...
  Ефективність таких дій прямує до нуля, а може навіть і від'ємна.
  Це робиться не тільки у нас
Цитувати
Отмечается, что речь идет о 24 медиках и пяти специализированных автомобилях. Россияне должны были провести дезинфекцию в городе Мостар. Такую просьбу выразил ранее один из председателей Президиума Боснии и Герцеговины Драган Чович.
https://www.segodnya.ua/world/russia/v-bosniyu-i-gercegovinu-ne-pustili-voennyh-medikov-iz-rossii-nazvana-prichina-1438192.html
Цитувати
Российские военные провели дезинфекцию еще в трех городах Италии
По данным российского военного ведомства на 10 апреля, полная дезинфекция была проведена в 43 населенных пунктах Ломбардии.
Всего было обработано 47 зданий и сооружений, более 270 тыс. кв. м внутренних помещений, более 26 тыс. кв. м дорог.
https://iz.ru/998024/2020-04-10/rossiiskie-voennye-proveli-dezinfektciiu-eshche-v-trekh-gorodakh-italii
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Виталий Кличко отметил, что коммунальные предприятия продолжают мытье и дезинфекцию улиц столицы в усиленном режиме.
"Каждая из 55 поливомоечных машин работают на столичных улицах. Почти 140 работников осуществляют дезинфекцию остановок общественного транспорта и подземных пешеходных переходов. В постоянном режиме 4 троллейбусных, 4 автобусных и 3 трамвайных депо обеспечивают дезинфекцию наземного общественного транспорта, перевозящего сегодня пассажиров по спецпропускам. Также обязательную дезинфекцию проходит и весь спецтранспорт коммунальных предприятий дорожной сферы. В частности, техника, задействованная на ремонтных работах, эвакуаторы и другие спецавто", – подчеркнул Виталий Кличко.
Он также напомнил, что все обслуживающие организации, независимо от формы собственности, должны осуществлять санитарную обработку жилых домов. Для этого задействованы дворники и уборщики, которые работают в усиленном режиме.
https://www.segodnya.ua/kiev/kother/v-kieve-zapustili-drony-s-dezinfektorom-video-1438500.html
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Кабмін України унеможливлює реальний вихід з карантину https://stopcor.org/u-kyyevi-zhytlovyj-hmarochos-zvodyat-pryamo-nad-tunelem-metro-video/
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
В отличие от Европы и США, в Украине не произошло резкого скачка смертности во время эпидемии коронавируса,

Об этом сообщил бывший министр Кабинета министров Дмитрий Дубилет в своем Telegram-канале, опубликовав там же график смертности за январь-апрель в 2013-2020 годах.

"Как видите, на период карантина смертей в абсолютном значении, к счастью, больше не стало. Это сильно отличается от подобных графиков из стран Европы и США, где хорошо видны страшные пики", – пишет Дубилет.
https://www.segodnya.ua/ukraine/dubilet-sravnil-smertnost-v-ukraine-s-2013-po-2020-god-rezultaty-udivlyayut-1440122.html
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Парки та сквери закривали заради психологічного ефекту, - головний санітарний лікар Ляшко
https://censor.net.ua/ua/news/3194603/parky_ta_skvery_zakryvaly_zarady_psyhologichnogo_efektu_golovnyyi_sanitarnyyi_likar_lyashko
Цитувати
Сергій Дацюк Філософ
ЗАПИТАННЯ ТА ВИМОГИ
Перш за все, я хотів би отримати статистику померлих від грипу та некороновірусної пневмонії за час карантину від 12.03.2020 до 11.05.2020.

Я хочу мати наукові докази того, що карантин справді призвів до зменшення кількості смертей від грипу.
Це потрібно задля того, або довести ефективність карантину, бо є можливість порівняти смерті від грипу в різні роки без карантину і з карантином.

Якщо сезонна епідемія грипу була більш вагома щодо смертності, то чому ж раніше ми від неї не вберігалися шляхом такого ж жорсткого карантину? Або, навпаки, якщо ми щороку правильно утримувалися від жорсткого карантину проти грипу, то який сенс тоді був у цьому жорсткому карантині від коронавірусу?
Тільки не потрібно розповідати, що якби не карантин, то жертв від коронавірусу могло бути більше. Ви не можете це довести, бо карантин також вберігав би нас і від грипу. Але статистика сезонного грипу є, і ви покажіть будь-ласка її зменшення протягом саме часу карантину.

Отже я хочу мати не політичні заяви, а науково обґрунтовані дані сенсу карантину проти коронавірусу в порівнянні з грипом та некоронавірусною пневмонією.

Я вимагаю розслідування конституційності Постанови Уряду номер 211 від 3 квітня 2020.

Депутати опозиційних фракцій Парламенту. Я вимагаю від вас подання до Конституційного суду позову про неконституційність Постанови Уряду номер 211 від 3 квітня 2020 року.
В ході цього розслідування я вимагаю з'ясувати:

1) Чи було подання Головного Санітарного лікаря на початок карантину?

2) Чи був визначений епідемічний поріг щодо коронавірусу та чи було встановлено перевищення епідемічного порогу для коронавірусу, обставина чого лише і мала бути підставою для початку карантину? Якщо ми застосовували якісь інші норми, то я хочу мати відповідні рішення Парламенту з цього приводу.

Я також вимагаю від Парламенту створити слідчу Комісію про належне чи неналежне виконання Президентом України функцій гаранта Конституції, особливо що стосується конституційності Постанови номер 211.

Я вимагаю відповіді на питання про науково обґрунтовані підстави носіння масок на вулицях згідно з постановою 211, оскільки це суперечить рекомендаціям ВООЗ.

Я вимагаю розслідування зізнання Головного санітарного лікаря пана Ляшко про державний терор під час введення карантину.
Повний текс див. на https://blogs.pravda.com.ua/authors/datsuk/5eb909499c264/
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

одноразовые перчатки не защищают от коронавируса https://www.dw.com/ru/%D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%B5%D0%BC%D1%83-%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D1%8B%D0%B5-%D0%BF%D0%B5%D1%80%D1%87%D0%B0%D1%82%D0%BA%D0%B8-%D0%BD%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D1%89%D0%B8%D1%89%D0%B0%D1%8E%D1%82-%D0%BE%D1%82-%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%80%D1%83%D1%81%D0%B0/a-53089499?maca=rus-rss_rus_UkrNet_All-4190-xml
Цитувати
Защиту же от бактерий и вирусов перчатки обеспечивают лишь на очень короткое время.

Все дело в том, что перчатки изготовлены из пористого материала. Поэтому чем дольше вы их носите, тем легче патогенные микроорганизмы могут проникнуть внутрь. Это одна из причин, по которой врачи после использования одноразовых перчаток тщательно моют и дезинфицируют руки.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Бесстрашный немец: миллиардер из ФРГ придумал вакцину от COVID-19 и вколол ее себе
Цитувати
Не дожидаясь появления клинически опробованной и лицензированной вакцины против коронавируса, он проверил на себе созданный им же препарат, пишет Focus.de со ссылкой на Frankfurter Allgemeine.
Испытание прошло успешно — контрольные исследования показали, что организм 73-летнего ученого начал вырабатывать специфические антитела, нейтрализующие коронавирус.
https://fakty.ua/343788-besstrashnyj-nemec-73-letnij-milliarder-vkolol-sebe-vakcinu-ot-covid-19-sobstvennogo-izobreteniya
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Що ж до продовження ізоляції для людей віком 50+, оскільки вони начебто належать до найбільшої групи ризику, то Крамарєв вважає такий підхід неефективним.

«Такий підхід намагалася практикувати Англія, однак він виявився неефективним – країна швидко посіла друге місце у світі за кількістю випадків інфікування та смертей від коронавірусної хвороби», - сказав лікар.

На думку Крамарєва, саме молодь є основним джерелом зараження, бо багато рухаються і багато спілкуються. «Звісно, ідеально було б тимчасово відправити літніх людей у якусь резервацію, щоб уберегти від зараження, але це неможливо. Молоді люди у будь-якому випадку так чи інакше будуть перетинатися із людьми літнього віку: діти, онуки – це спілкування нереально припинити», - наголосив Крамарєв.
Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/country/health/kilkist-zafiksovanih-vipadkiv-covid-19-v-ukrajini-bude-i-nadali-zrostati-infekcionist-680435.html
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Парки та сквери на період карантину в Україні закривали не для впливу на епідеміологічний процес, а для психологічного ефекту на людей. Цю практику запозичили у інших країн.
Про це повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко, передає Цензор.НЕТ.

Закриття парків і скверів та обприскування доріг - це питання не стільки впливу на епідеміологічний процес, скільки на психологічний процес, зазначив він.

За словами Ляшка, коли парки закрито, люди не думають, що все безпечно, тому і психологічно готуються до того, що треба дотримуватися карантину. І водночас відчувають тривогу.

"Коли я спочатку аналізував ті заходи, які запроваджувались у Китайській Народній Республіці, потім в Італії, також із точки зору епідеміології думав, а навіщо вони це роблять. Якщо це крапельна інфекція, вона не впливає, наприклад, на ці шляхи передачі. Потім, коли починали аналізувати, почали спілкуватися через послів з епідеміологами. Вони розповідали, що люди не бачать інфекції, вона невидима, тож потрібно створити психологічний якийсь ефект. І завдяки цьому психологічному ефекту у людей з'являлося відчуття небезпеки, і вони дотримувалися карантинних заходів, які запроваджувалися урядом", - прокоментував головний санлікар.Джерело: https://censor.net.ua/ua/n3194603
 
Я це читав...
І не  тільки те... Ще:
Цитувати
Украинцам специально внушали тревогу: в Минздраве объяснили свои шаги с коронавирусом
Главный санврач Виктор Ляшко рассказал, зачем украинцев специально пугали эпидемией коронавируса
Поэтому, по словам Ляшко, для населения нужно было создать психологическое воздействие, которое бы заставило украинцев бояться заражения.

    "Когда мы закрывали в свое время парки, делали опрыскивания дорог — это был вопрос не столько влияния на эпидемиологический процесс, сколько на психологический процесс. Когда закрыто, то у людей возникает чувство тревоги. Люди не видят инфекцию, поэтому надо создать психологический эффект. Из-за этого эффекта у людей появлялось ощущение опасности и необходимости соблюдения карантина ", — сказал он. https://ukraina24.segodnya.ua/obshestvo-news/1261-ukraincam-specialno-vnushali-trevogu-v-minzdrave-obyasnili-svoi-shagi

... Щодо парків, так я й казав, що застосовують принцип "бей своих, чтоб чужие боялись"...
Щодо "поливання вулиць, то це не той випадок, про який казав я. Це він веде мову про змивання простою водою.  Я ж  вів мову про  обробку поверхонь спеціальними дезінфікуючими засобами. І не будь -де, а в місцях перебування виявлених хворих.   У нас водою вулиці і не мили.
Через деякий час він він свої слова буде коригувати або частково спростовувати...


І от…
Цитувати
Главный санитарный врач Украины Виктор Ляшко в прямом эфире телеканала Украина 24 опроверг слова о том, что закрытие парков во время карантина было психологическим ходом.
"Я никогда нигде такого не говорил. Если вы внимательно переслушаете интервью, когда я говорил о психологическом эффекте, — там совсем другой контекст слов. И поэтому мы должны говорить, и сейчас я продолжаю говорить: все мои слова и заявления говорили о том, чтобы сделать невозможной панику среди населения", — сказал Ляшко.

https://ukraina24.segodnya.ua/obshestvo-news/1589-lyashko-opravdalsya-za-gromkoe-zayavlenie-o-zapugivanii-grazhdan
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email