'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: ЗАКОНОПРОЕКТ 2458: КОМУНАЛЬНИЙ КОЛАПС ПІД КРАСИВИМИ ГАСЛАМИ.  (Прочитано 1050 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

alexalex

 • *
 • Offline Offline
 • Повідомлень: 359
  • Перегляд профілю

      13.07.2020 відправлено на повторне друге читання.
Цитувати
     виглядає так, що за допомогою законопроекту 2458 планують “відкотити” назад більшість реформ у сфері надання житлово-комунальних послуг, реалізованих в останні роки. Про це свідчать результати публічних обговорень законопроекту та зміст поправок, які самі ж співавтори законопроекту подають до нього, в тому числі в порушення ст. 116 Регламенту Верховної Ради України (включаються зміни до норм, які не були предметом розгляду в першому читанні). Після засідання профільного комітету 25 червня, трансляцію якого всі бажаючі могли дивитися онлайн, в цьому вже не лишається сумнівів.

Планується зруйнувати чинну систему договорів про надання комунальних послуг, передбачену чинним законом “Про житлово-комунальні послуги”.

Планується покласти за замовчанням на самих споживачів відповідальність за технічне обслуговування (ТО) будинкових газових мереж.

Планується знову заховати у “братській могилі” тарифу на послугу всі ті складові, які згідно з чинними Законами України “Про житлово-комунальні послуги” та “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання” виділені як самостійні платежі та розраховуються індивідуально для кожного будинку.                                             

https://proosbb.info/node/598
Записаний

alexalex

 • *
 • Offline Offline
 • Повідомлень: 359
  • Перегляд профілю


Верховна Рада України ухвалила у другому читанні законопроект № 2458


Цитувати
       3 грудня. УНН. Верховна Рада України ухвалила у другому читанні законопроект № 2458 про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг. Відповідне рішення підтримали 240 народних депутатів України, передає кореспондент УНН.

"Проект Закону розроблено з метою удосконалення норм і положень чинного законодавства у сфері надання житлово-комунальних послуг, а також врегулювання питань перехідного періоду, що виникають у зв’язку із введенням в дію Закону України "Про житлово-комунальні послуги" з 1 травня 2019 року та необхідністю прийняття співвласниками усіх багатоквартирних будинків (незалежно від обраної ними форми управління багатоквартирним будинком) рішень про моделі організації договірних відносин з виконавцями комунальних послуг (крім послуг з постачання та розподілу електричної енергії та природного газу)", - йдеться у пояснювальній записці.               


https://www.unn.com.ua/uk/news/1906000-nardepi-ukhvalili-zakonoproekt-pro-vregulyuvannya-pitan-u-sferi-zhkp

ВР ПРИЙНЯЛА ЗАКОН ЩОДО ДОСТУПУ КОМУНАЛЬНИКІВ У ЖИТЛО СПОЖИВАЧІВ ПОСЛУГ ЖКГ

http://finbalance.com.ua/news/vr-priynyala-zakon-shchodo-dostupu-komunalnikiv-u-zhitlo-spozhivachiv-posluh-zhkh

Записаний

alexalex

 • *
 • Offline Offline
 • Повідомлень: 359
  • Перегляд профілю

Рада приняла законопроект о тарифах и услугах ЖКХ: что он предусматривает

https://bykvu.com/ru/bukvy/rada-uhvalila-zakonoproiekt-pro-tarifi-ta-poslugi-zhkg-shho-vin-peredbachaie/
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email