Матеріали сайтів gro-za.io.ua та viki1234.io.ua > Форум viki1234

Здравствуйте, я - профессиональный адвокат, разделяю В

(1/1)

advocate:
Здравствуйте, я - профессиональный адвокат, разделяю Вашу "любовь" к Ч и Ко, имею намерение обжаловать законность новых тарифов для г. Киева.

Увидела Ваши шаги в этом направлении, готова помочь и поддержать, а также поучаствовать.

Напишите мне на VIPadvocate@gmail.com

Нам будет что обсудить! :)

С уважением,

Адвокат.

gro-za:
Доброго дня! Пропоную переписку на цю тему продовжити на сторінках Форуму, оскільки питання має публічно-правовий характер, це не наша з Вами приватна діяльність. Я створив даний та інший сайт gro-za.io.ua виключно з метою привернути увагу якомога більшої кількості громадян до вирішення проблем захисту їх власних прав. Причому, бажано при цьому навчити громадян захищатися самостійно. Ваша пропозиція слушна, мною приймається. Ви можете прийняти участь у якості третьої особи у справі, яка викладена на головній сторінці, а також можна подати ряд нових позовів проти влади. Підстав для цього більше, ніж досить. У мене на даний час вже не вистачає часу ініціювати нові адміністративні справи проти цієї компанії та інших суб\\\'єктів владних повноважень. Юридичні дурниці продукує і центральна влада (Кабмін, міністерства).

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

Go to full version