Крок перший - зверніться з заявою про надання матеріалів справи на ознайомлення.
Крок другий - зробіть повну копію матеріалів справи, включаючи обкладинку та опис документів, а також витребуйте копію технічного запису судового засідання на кмпакт-диску.
Крок третій - посилаючись на відповідні аркуші справи, напишіть заперечення проти дій головуючого на підставі ст. 160 ЦПК, додайте світлокопії тих аркушів справи, які доводять відсутність копії довіреності, а також розшифровку фонограми попереднього судового засідання, коли встановлювалися особи учасників процесу. Якщо встановлювалися, то повинно зазначатися, чи приєднана копія довіреності до матеріалів справи.
Такого ж змісту подайте скаргу на ім\\\'я голови суду. Усе це в двох примірниках, один залишається в канцелярії, на другому повинна бути відмітка про реєстрацію. Робити це слід негайно, у Вас залишається по суті півдня, бо з 25 грудня канцелярії судів можуть відмовитися прийняти та зареєструвати Ваші звернення. В такому разі слід направити поштовим відправленням з описом вкладення та з рекомендованим повідомленням про вручення, копія опису повинна залишитися у Вас із штемпелем поштового відділення.
При виконанні зазначений дій непомітно сфальшувати матеріали справи буде практично неможливо. У разі відмови надати справу чи копію техзапису - пишіть скаргу на ім\\\'я голови суду.
Суддівську недбалість можна і слід подолати. Разом нас багато!
