'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: ініціалізація  (Прочитано 4850 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
ініціалізація
« : 24 Січня 2010, 21:39:21 »

Шановний, Віктор Іванович! я на Вашому форумі (gro-za.io.ua) був під ніком "Ник Артемівськ Ukraine". сьогодні, знайшовши цей сайт, зареєструвався під ім`ям "Юрій", але пізніше побачив, що до мого долучені повідомлення зі старого сайту, де вже був дописувач під ім`ям Юрій. це мабуть може ускладнити пошук для відвідувачів. то мабуть мені варто перереєструватися?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: ініціалізація
« Reply #1 : 24 Січня 2010, 22:01:10 »

... був під ніком "Ник Артемівськ Ukraine". сьогодні, знайшовши цей сайт, зареєструвався під ім`ям "Юрій", ...
Поверніть собі історичну справедливість. Юрій дійсно вже був, причому й залишився.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: ініціалізація
« Reply #2 : 24 Січня 2010, 22:53:41 »

Віктор Іванович перереєстрацію здійснено, ім`я змінено але повідомлення іншого "Юрія" за мною збереглися. мабуть тут потрібно і Ваше втручання.
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: ініціалізація
« Reply #3 : 24 Січня 2010, 23:22:44 »

Тут моє втручання потрібно. Для кожного користувача я вручну відтворюю відповідність зі старими повідомленнями. Вважав, що користувачі не будуть змінювати ніки. Якщо є потреба зміни ніку прохання повідомляти мені старий нік в цей розділ, у приватні повідомлення, чи через e-mail. З Юрієм і Ник Артемівськ зараз розберуся.

Зроблено.
« Останнє редагування: 24 Січня 2010, 23:47:41 від Андрій »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: ініціалізація
« Reply #4 : 25 Січня 2010, 11:05:15 »

Дякую, Андрію! Вибачте за те, що своїми діями я додав Вам роботи! Я не навмисно.
А сьогодні ще виникло питання: хоть я і поміняв ім`я "Юрій" на "Юрій Васильович", увійти у систему під новим ім`ям не вдалося ( відповідь: "такого коистувача не існує"???), лише
увівши попереднє ім`я "Юрій" - увійшов, хоча в переліку користувачів я вже під ім`ям "Юрій Васильович".   Питання : чи потрібно ще щось корегувати? Бо не хотілось би бути причиною незручностей для іншіх користувачів.  З другого боку, якщо це не має значення і нікому не може якось завадити, то і для мене це не принципово. Навіть краще - для набору під час доступу коротше, а в переліку вже повне ім`я. Яка Ваша думка?  Дуже дякую! Юрій.
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: ініціалізація
« Reply #5 : 25 Січня 2010, 11:41:20 »

Я поки що не маю тут своєї визначеної позиції. Якщо на форумі видно ім'я а не нік, то нік може бути будь-яким. Тут Ви заважати не будете, хіба людина дуже звикла до свого ніку. Тоді домовитеся. Єдине, чого не варто робити, це перереєстровуватися, бо це втрата існуючих повідомлень. При потребі змінити нік пишить - я його зміню.
Єдине, що, я б не радив користувачам з іo.ua ім'я змінювати - дійсно потім важко впізнати та прив'язати до існуючих повідомлень. Але у Вашому випадку з ніком проблема. Вас запам'ятовували як "нік - Артемівськ". Тобто, ще й по місту. Я подумаю, як цьому раду дати. Як придумаю - відпишуся.
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: ініціалізація
« Reply #6 : 25 Січня 2010, 12:16:52 »

Завів у профайлі два додаткових поля: "Місто" та "нік на io.ua". Може це допоможе.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: ініціалізація
« Reply #7 : 25 Січня 2010, 15:51:03 »

Ще раз дякую, Андрію! дійсно графа "місто" допоможе. я вже увів і місто і нік зі старого форуму. я так думаю, що як другий Юрій з`явиться на цьому сайті ми один одному заважати не будем, тому більше нічого поки робити не будемо. а тоді побачімо. якщо щось заважатиме Ви нас поправите! ;)
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email