Форум > Наш сайт

Обмін файлами

(1/2) > >>

Андрій:
Натрапив на сервіс зберігання файлів http://files.x-blog.org.ua/
Сам не користувався, але в описі цього сервісу є цікавий пункт. Користувач може подовжувати строк зберігання файлів на відміну від стандартних файлообмінників. Тобто файл автоматично не видаляється. Враховуючи, що, поки що, маємо проблему з обміну файлами, цей сервіс може стати у нагоді.

gro-za:

--- Цитата: Андрій від 03 Лютого 2010, 23:21:22 ---Натрапив на сервіс зберігання файлів http://files.x-blog.org.ua/
Сам не користувався, але в описі цього сервісу є цікавий пункт. Користувач може подовжувати строк зберігання файлів на відміну від стандартних файлообмінників. Тобто файл автоматично не видаляється. Враховуючи, що, поки що, маємо проблему з обміну файлами, цей сервіс може стати у нагоді.
--- End quote ---

Добре, перевіримо ще й цей сервіс. Користуючись нагодою, прошу звернути увагу на сервіс у розділі ФАЙЛИ у ДЗЕРКАЛІ. Виникла необхідність відредагувати, або видалити і повторно розмістити деякі файли. Однак, доступного для мене механізму, як я розумію, ще немає?

Андрій:
А чому Ви не хочете розміщувати файли просто в форумі? Як на мене - це зручніше. І редагування є. І файл можна розмістити разом із відповідним повідомленням. Можна також, у разі необхідності, створити окремий розділ "Файли" у форумі. Можна, також, ті файли у "Нарисах" публікувати. Як я розумію, файл несе таке ж змістове навантаження як і нарис, але має інший формат, який неможливо було розмістити у відповідному розділі на io.ua. У форумі це можливо.
Чи я ще чогось не взяв до уваги? 

gro-za:

--- Цитата: Андрій від 04 Лютого 2010, 10:30:56 ---А чому Ви не хочете розміщувати файли просто в форумі? Як на мене - це зручніше. І редагування є. І файл можна розмістити разом із відповідним повідомленням. Можна також, у разі необхідності, створити окремий розділ "Файли" у форумі. Можна, також, ті файли у "Нарисах" публікувати. Як я розумію, файл несе таке ж змістове навантаження як і нарис, але має інший формат, який неможливо було розмістити у відповідному розділі на io.ua. У форумі це можливо.
Чи я ще чогось не взяв до уваги?

--- End quote ---
Я не впевнений,що у Форумі можна зберегти незмінними формати документів - MS Word, Excel, Acrobat. Розділ ФАЙЛИ саме цим корисний. А файлообмінники ненадійні.

Андрій:

--- Цитата: gro-za від 04 Лютого 2010, 16:10:53 ---Я не впевнений,що у Форумі можна зберегти незмінними формати документів - MS Word, Excel, Acrobat.

--- End quote ---
Не зрозумів. Доданий файл додається як він є. Не бачу ніякого механізму спотворення. Протокол завантаження той самий. Якщо файл спотвориться при завантаженні на форум - при завантаженні у ФАЙЛИ він спотвориться так само.
Єдине, я не дивився, що форумний двигун робить з графічними файлами. Тут теоретично можливі якісь перетворення. Але всі інші файли (MS Word, Excel, Acrobat) форум точно не змінить.

Поясню, чому я задаю всі ці питання. В принципі, можна розширити розділ ФАЙЛИ, але так, як я зараз бачу це розширення - виходить бліда копія форуму без жодних переваг над ним. Але то з моєї точки зору. Може насправді такі переваги для Вас існують. А не розуміючи цих переваг я не зможу зробити зручно.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version