'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Справа № 2а-57/09 Куля В.І. до КМДА, КМР, Черновец.(РКМДА 874-1141, РКМР 58/719)  (Прочитано 140095 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Валентина

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 437
    • Перегляд профілю
    • Email

Вопрос на засыпку. Почему не использовать РКМДА № 505 от 08.07.2010г. и № 578 от 18.04.2008г. как доказательство, что "Розпорядження виконавчого органу КМР " выданы органом исполнительной власти, а не органом мыстного самоуправления, ведб они зарегистрированы в ГУЮ г. Киева?
« Останнє редагування: 27 Березня 2011, 20:30:15 від Валентина »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

РКМДА № 505 от 08.07.2010г. и № 578 от 18.04.2008г. есть такими же доказательствами как и "омельченковские" РКМДА, которые регистрировались. Суды это, как видим, игнорируют. Впрочем, КМДА может сослаться, что поскольку регистрировались сами РКМДА, то отмена идет по той же процедуре. А не регистрировались бы -то и отмену на регистрацию не подавали бы.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

спешу Вас порадовать!
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Открыто кассационное производство.
Действие постановления приостановлено!
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

УРРРРРРАААААААААААААААААААА!

"Зупинити виконання оскаржуваної постанови!"

Це добрі новини. Але ж що саме зупиняти -якщо у позові відмовлено?
Записаний

Валентина

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 437
    • Перегляд профілю
    • Email

Я так розумію, зупинено дію рішення Парінова, одже, воно не вступило в силу. Ура! можна по іншим справам давати відсіч представникам КМР, КМДА, які будуть розмахувати рішенням Парінова.

Ваванчик, якщо є змога, отримайте копію ухвали і супровідний лист від Хотемського для суду завтра по справі №2а-851. Для мене теж (супровідний на моє ім я:  Голові оболонського районного комітету "Правозахист" Матвійченко Валентині Тимофіївні), у мене завтра засідання також у Солом янському суді в 14-00. я там у запереченнях посилалась на рішення Савицького по  №2а-57/09.
Записаний

Валентина

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 437
    • Перегляд профілю
    • Email

Про встановлення розмірів тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій в м. Києві

Розпорядження Київської міської державної адміністрації
від 19 травня 2000 року N 748


Зареєстровано в Київському міському управлінні юстиції
19 травня 2000 р. за N 54/246

Виконавчий орган міської ради ніяк не може скасовувати Розпорядження органу виконавчого органу-міської держадміністрації, якщо Розпорядження № 505 від виконавчого органу Київради, то ГУЮ не зареєструвало б його, адже управління юстиції повинно провести експертизу щодо відповідності нормативно- правового акту чинному законодавству.
« Останнє редагування: 28 Березня 2011, 08:11:13 від Валентина »
Записаний

виктор андреевич

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 419
    • Перегляд профілю
    • Email

спешу Вас порадовать!
Я еще копию определения не получил! И ходатайство о приостановке удовлетворено!!На это я и не надеялся!
« Останнє редагування: 28 Березня 2011, 09:36:09 від виктор андреевич »
Записаний

виктор андреевич

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 419
    • Перегляд профілю
    • Email

УРРРРРРАААААААААААААААААААА!

"Зупинити виконання оскаржуваної постанови!"

Це добрі новини. Але ж що саме зупиняти -якщо у позові відмовлено?
Вважаю,що зупинення мае не тільки морально-соцальнє значення ,але і практичне для справ по стягненню боргів ха ЖКУ.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Объясните мне тупому: какой смысл в с/л?
Я их сразу "в топку" ложу!
И при чем тут В.А.? Это письмо Я получил (кстати с копией жалобы от В.А.)
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

супровідні листи в певних ситуаціях є доказами, що отримані документи - це не результат роботи Фотошопу, а реально існуючі документи.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

А с/л и фотошоп НЕ СОВМЕСТИМЫ?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

с/л з власноручним підписом, зробленим ручкою.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

адже управління юстиції повинно провести експертизу щодо відповідності нормативно- правового акту чинному законодавству.

Див. п. 16 ПКМУ № 731 від 28.12.1992 р.
Записаний

Валентина

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 437
    • Перегляд профілю
    • Email

адже управління юстиції повинно провести експертизу щодо відповідності нормативно- правового акту чинному законодавству.

Див. п. 16 ПКМУ № 731 від 28.12.1992 р.

Не зрозуміла. П.16 ПКМУ № 731 від28.12.1992р. ніяк не протирічить п. 1 цієї Постанови -- "Державна реєстрація нормативно-правового акта полягає у проведенні правової експертизи на відповідність його Конституції та законодавству України, Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року і протоколам до неї, міжнародним договорам України, згоду на обов'язковість яких надано Верховною Радою України, та acquis communautaire, а також з урахуванням практики Європейського суду з прав людини, прийнятті рішення про державну реєстрацію цього акта, присвоєнні йому реєстраційного номера та занесенні до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів"
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email