Форум > Запитання

Про визначення виконавців житлово-комунальних послуг в м. Київ

<< < (2/4) > >>

gro-za:

--- Цитата: Перо від 08 Серпня 2010, 17:55:32 ---Сам текст у мене є. Взяв з Нарисів на первісних сайтах. Але на первісних сайтах немає саме фотокопії постанови (не знайшов, хоча шукав). Ухвала Апел. суду читабельна, але не "друкабельна". Ці постанова та ухвала потрібні для роздруківки з печатками і підписами суддів, щоб подати в інши справи, як докази. ;)

--- End quote ---
Розміщені Вами зображення цих судових рішень не гірші, ніж мої оригінали. І походять вони скоріш за все від мене. Тобто інших немає. В матеріалах судових справ здебільшого якість копій також доволі низька. Але можна замовити в архівах, по 51 коп. за аркуш. Дехто з учасників Форуму цим скористалися. Свої послуги пропонував ВАВАНчик, замовив ряд копій судових рішень з запасом для бажаючих. Але він відлучений від Форуму на три місяці за недостойну поведінку, то зв'язатися з ним раніше може бути проблематичним. Однак, інколи відвідує судові засідання в Шевченківському райсуді у якості третьої особи в гучних справах. Справжнє його прізвище Блащук, зовуть Володимиром Юрійовичем. У особистому спілкуванні - коректний і стриманий, а в Форумі дозволяв собі розперізатися.
Можу для Вас виготовити кольорові фото з моїх оригіналів, будуть "як справжні", тобто такі самі поганенькі.
Постанову судді Ігнатченко Н.В. додаю, може ці зображення Вас влаштують. Якщо ні - дайте адресу прийнятного файлоообмінника, розміщу з роздільною здатністю сканера.

Перо:
Так, розміщені мною копії є похідними від Ваших (з первісних сайтів). Дякую за читабельну копію постанови. У суді я їх все одно буду витребувати, оскільки це буде "перевіркою на вошивість" для судді, до якого потрапить справа.
Якщо є більш якісні копії (без стискування), то будь-ласка викладете їх на:
файлообменник и хостинг файлов в UA-IX
http://www.upload.com.ua/
а у цій гілці -посилання для завантаження.

P. S. Моб. телефон ВАВАНчика у мене є -він його повідомив в одній з тем на форумі. Вважаю, що користі від Володимира Юрійовича все ж більше, ніж вихідної нестриманості: інколи, особливо після відвідування наших судів, неприродньо виглядати Сфінксом. :-\  Тому заявляю клопотання про "призупинення відводу" цьому учасникові форума. ;)

gro-za:

--- Цитата: Перо від 09 Серпня 2010, 00:21:05 ---Так, розміщені мною копії є похідними від Ваших (з первісних сайтів). Дякую за читабельну копію постанови. У суді я їх все одно буду витребувати, оскільки це буде "перевіркою на вошивість" для судді, до якого потрапить справа.
Якщо є більш якісні копії (без стискування), то будь-ласка викладете їх на:
файлообменник и хостинг файлов в UA-IX
http://www.upload.com.ua/
а у цій гілці -посилання для завантаження.

P. S. Моб. телефон ВАВАНчика у мене є -він його повідомив в одній з тем на форумі. Вважаю, що користі від Володимира Юрійовича все ж більше, ніж вихідної нестриманості: інколи, особливо після відвідування наших судів, неприродньо виглядати Сфінксом. :-\  Тому заявляю клопотання про "призупинення відводу" цьому учасникові форума. ;)

--- End quote ---

Вважаю Вашу оцінку слушною. Клопотання буде розглянуте після переговорів, чекаю на ініціативу від В.Ю.  Щодо постанови судді Ігнатченко Н.В. та ухвали апелсуду - сьогодні випадково дізнався, що обидва документи викладені на сайті "Ліга-Закон", до якого суди мають доступ. Одна дама передрукувала і приєднала до моєї справи, яка розглядається в Солом'янському райсуді м. Києва (суддя Соколова В.В.),  хоч ця постанова до тієї справи не має жодного відношення. Так, аби було. Завтра у мене тяжкий день - Деснянський суд, до якого важко добиратися. То може післязавтра викладу.

gro-za:

--- Цитата: gro-za від 09 Серпня 2010, 19:22:01 ---
--- Цитата: Перо від 09 Серпня 2010, 00:21:05 ---Завтра у мене тяжкий день - Деснянський суд, до якого важко добиратися. То може післязавтра викладу.
--- End quote ---

--- End quote ---

Знайшов вільних кілька хвилин. Ось реквізити:

--- Цитувати ---Файлообменник и хостинг файлов в UA-IX
http://www.upload.com.ua/
Суддя Ігнатченко Н В.rar
5.28MB
Хэш (md5):    18b1b1c1966c604e047645af3352f9d5    
Категория:    Программa
Описание: Постанова у справі про визначення виконавців комунальних послуг.
Ссылки на этот файл для размещения на своих (других) ресурсах
Скачать Суддя Ігнатченко Н В.rar
Загружен: 9.08.2010 20:14, Скачиваний: 0, Будет удален: 13.09.2010
--- End quote ---

Перо:
Дякую! Ось прямий лінк:


По черзі натискуємо на
Скачать Суддя Ігнатченко Н В.rar
Потратить время, но скачать бесплатно.
Код подтверждения:

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Відповідь

Go to full version