'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Громадські слухання щодо доведення розрахунку тарифу на послуги з утримання...  (Прочитано 76146 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Детальніше тут:  http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4849.0.html  -  Громадські слухання щодо доведення розрахунку тарифу на послуги з утримання...

на жаль, посилання недоступне. Пише:"ПОМИЛКА!Тема або розділ, який Ви шукайте, відсутній або недоступна для входу".
В окрему тему винести потрібно.
По нашему будинку слухання призначили на 31.05.2010, не 16:00. Готую письмовий перелік питань, аналогічний Вашому, з форуму http://gro-za.io.ua
Прошу порад і рекомендацій, що мені доцільно зробити в рамках "громадських слухань по Ушинського, 19" з огляду на наявність мого позову по укладанню договору з нульовим тарифом.

Цитувати
Після реорганізації Форуму актуальним стало таке посилання - http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4846.msg13417.html#msg13417  -  Громадські слухання щодо доведення розрахунку тарифу на послуги з утримання...


Цитата моя - 'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник
« Останнє редагування: 28 Травня 2010, 10:29:01 від gro-za »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

 
Цитувати
на жаль, посилання недоступне.
так дійсно не спрацьовує.
Цитувати
Після реорганізації тем актуальним стало таке посилання: http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4846.msg13417.html#msg13417  -  Громадські слухання щодо доведення розрахунку тарифу на послуги з утримання...

Цитата моя - 'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

« Останнє редагування: 28 Травня 2010, 10:25:59 від gro-za »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Детальніше тут:  http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4849.0.html  -  Громадські слухання щодо доведення розрахунку тарифу на послуги з утримання...

на жаль, посилання недоступне. Пише:"ПОМИЛКА!Тема або розділ, який Ви шукайте, відсутній або недоступна для входу".
В окрему тему винести потрібно.
По нашему будинку слухання призначили на 31.05.2010, не 16:00. Готую письмовий перелік питань, аналогічний Вашому, з форуму http://gro-za.io.ua
Прошу порад і рекомендацій, що мені доцільно зробити в рамках "громадських слухань по Ушинського, 19" з огляду на наявність мого позову по укладанню договору з нульовим тарифом.

Після реорганізації тем актуальним є таке посилання - http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4846.msg13417.html#msg13417  -  Громадські слухання щодо доведення розрахунку тарифу на послуги з утримання...
Записаний

Cyanide

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 34
    • Перегляд профілю
    • Email

Єдине, що деякі мешканці почали прокидатися від летаргії та усвідомлювати, що міська та районна влада їх просто дурить.
Якщо це й дісно так, то це і є найкращий результат. На жаль, я не настільки оптимістичний - якщо хоча б прийти послухати про те, що тобі пропонують у майбутньому зацікавлені лише 3 особи з кількасотен, то про яке пробудження можна казати?
Записаний

Политрук

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2
    • Перегляд профілю

 Киевлянке:
Для ответа на ваш вопрос о громадських слуханнях необходимо разобраться в целях, методах и последствиях.
Цели:
довести до жителей планируемое реформирование ЖК сферы: изменение финансирования, привлечение жителей к обсуждению и сбору предложений по совершенствованию услуг и их качества; общественному контролю за их выполнением...
Методы:
Закон «Про житлово-комунальні послуги» предусматривает проведение громадських слухань.

Последствия,    или кому это нужно:

Громадські слухання в том виде, в каком они проводятся:
в рабочее время, т. е. исключив из обсуждения занятую работоспособную часть   населения, отсутствие предварительного информирования жителей о планируемых тарифах, отсутствие информации о проведении конкретных дат слухань в СМИ...
это не более чем очковтирательство и необходимы в первую очередь Комитету по экономическим реформам для отчета перед западными кредитными институтами.
Потребитель вновь останется у разбитого корыта:
те же исполнители-коммунальщики, то же качество услуг.
Увеличатся лишь в 2 раза тарифы и это очередное повышение в Киеве после прошлогоднего.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Киевлянке:
Для ответа на ваш вопрос о громадських слуханнях необходимо разобраться в целях, методах и последствиях.
Цели:
довести до жителей планируемое реформирование ЖК сферы: изменение финансирования, привлечение жителей к обсуждению и сбору предложений по совершенствованию услуг и их качества; общественному контролю за их выполнением...
Методы:
Закон «Про житлово-комунальні послуги» предусматривает проведение громадських слухань.

Последствия,    или кому это нужно:

Громадські слухання в том виде, в каком они проводятся:
в рабочее время, т. е. исключив из обсуждения занятую работоспособную часть   населения, отсутствие предварительного информирования жителей о планируемых тарифах, отсутствие информации о проведении конкретных дат слухань в СМИ...
это не более чем очковтирательство и необходимы в первую очередь Комитету по экономическим реформам для отчета перед западными кредитными институтами.
Потребитель вновь останется у разбитого корыта:
те же исполнители-коммунальщики, то же качество услуг.
Увеличатся лишь в 2 раза тарифы и это очередное повышение в Киеве после прошлогоднего.
Політрук, як йому належить по рангу, правильно роз'яснив ситуацію. Єдина користь від таких слухань - це можливість довести до відома недолугих комунальщиків та чиновників, що вони порушують основні засади відносин у житлово-комунальній сфері. А сподіваються, що населення в черговий раз не зрозуміє і не буде голосувати ногами проти їх витівок.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Незважаючи на юридичну нікчемність подібних заходів, я вирішив прийняти участь в них сьогодні, 27 травня 2010 р. Проводилося це дійство в актовій залі КП "Індустріальне" Солом'янської районної у м. Києві ради (вул. Виборзька, 42) з 15-00 години.
Цей короткий репортаж буде доповнюватися ілюстраціями, поступово, бо за один сеанс важко все послідовно викласти.
Для початку текст документу, оголошеного мною перед зібранням (близько 15 учасників), та врученого особам, які були в президії. Їх не можна назвати суб'єктами владних повноважень, є працівниками КП. З цього приводу я ініціював дискусію, чи можна вважати громадські слухання такими, що відбулися. Як вона проходила, буде ясно з фонограми, яку потім додам.
{ ... }
Сьогодні у вкладеннях додана перша частина фонограми цих "слухань".
Доповів проф. Куля В.І. (справжній, з одним "ф").

Додається друга (остання) частина фонограми. При бажанні їх можна об'єднати в один звуковий файл, або прослухати по черзі.
Записаний

Лакей

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2
    • Перегляд профілю

Убедительная просьба к Администатору форума вернуть пост #26 на свое первоначальное место, т. е.  за постом ВАВАНчика #24.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Убедительная просьба к Администатору форума вернуть пост #26 на свое первоначальное место, т. е.  за постом ВАВАНчика #24.
На даний час це здійснити неможливо. Потрібно видаляти і наново вставляти існуючі повідомлення досить великого обсягу. А переносити теми в один новоутворений підрозділ довелося тому, що вони були розкидані по різних розділах.  Тепер знаходяться в одному підрозділі. І як склалося, так і склалося. Все виконувалося в напівавтоматичному режимі з застосуванням функцій форумного двигуна. Я можу виділити Ваше повідомлення в окрему тему, але це Вас очевидно не влаштує. А можу просто видалити, а Ви наново прокоментуєте допис #24.
« Останнє редагування: 28 Травня 2010, 21:02:34 від gro-za »
Записаний

Лакей

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2
    • Перегляд профілю

Там, где великие мудрецы имеют власть, люди не замечают их существования.......
(Лао-Цзы)
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Там, где великие мудрецы имеют власть, люди не замечают их существования.......
(Лао-Цзы)
Чи варто продовжувати іронізувати з цього приводу? Це виходить за межі тематики даного підрозділу. І до деякої міри засмічує його флудом.
Записаний

Политрук

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2
    • Перегляд профілю

 Нынешняя кампания рассылки квитанций-предупреждений должникам—это кнут, призванный загнать народ в новые тарифы. Ведь, как тут уже отмечалось, не у всех нервы железные и далеко не у всех достаточно юридических знаний защитить свои права.
Надо отметить, что эта схема сработала и суммарный долг жителей по квартплате получил динамику к сокращению.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Нынешняя кампания рассылки квитанций-предупреждений должникам—это кнут, призванный загнать народ в новые тарифы. Ведь, как тут уже отмечалось, не у всех нервы железные и далеко не у всех достаточно юридических знаний защитить свои права.
Надо отметить, что эта схема сработала и суммарный долг жителей по квартплате получил динамику к сокращению.
На жаль, це правда. Наш народ залишився в полоні радянського світогляду. Це раби, а не вільні громадяни демократичної країни. Однак, перетворити їх на більш цивілізованих - не в наших з Вами силах. Хто хоче, нехай навчається. Це не набагато важче, ніж опанувати мистецтво керувати автомобілем, освоїти Правила дорожнього руху, що теж потребує певної юридичної підготовки, дотримуватися їх у щоденному режимі. Однак, з цією проблемою справляється навіть Коля-алкоголік з сусіднього під'їзду. Правда, інколи попадається в лапи юристів.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Вікторе Івановичу, а що може заважати мешканцю будинку під час громадських слухань принести камеру, поставити на штатив та хай собі працює? А самому мешканцю активно спілкуватися з організаторами. Щось я плаваю у цьому питанні.

І друге питання. Якщо я маю довіреність від ще одного мешканця, що проживає в цьому ж будинку, то я можу записувати в протокол двох осіб?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Вікторе Івановичу, а що може заважати мешканцю будинку під час громадських слухань принести камеру, поставити на штатив та хай собі працює? А самому мешканцю активно спілкуватися з організаторами. Щось я плаваю у цьому питанні.

І друге питання. Якщо я маю довіреність від ще одного мешканця, що проживає в цьому ж будинку, то я можу записувати в протокол двох осіб?
Можете і те і інше. За наслідки не ручаюсь.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email