'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Громадські слухання щодо доведення розрахунку тарифу на послуги з утримання...  (Прочитано 76119 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Шановний AlleyCat, пропоную подивитися розділ http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4869.0.html "Громадські слухання КП Чоколівське". Там викладені і "Перелік запитань організаторам", і протокол, що склали громадяни, і тексти звернень. Весь матеріал Ви можете використовувати для того, щоб
... избрать своего главу и секретаря и сделать правильный протокол.

Очікується поява двох відеосюжетів. Вони можуть бути корисними, щоб підготуватись до беззаконня керівників КП, які будуть проводити ці слухання.
Пане AlleyCat, удачі Вам! Чекаємо на відеоматеріали, документи і новий розділ в темі "Громадські слухання"

Як я вже повідомляв, перший відеосюжет розміщений у розділ ВІДЕО первісного сайту.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

З приводу протоколу - повідомляю, що я його оскаржив перед керівництвом РДА (цитовано нижче), хоч це не змінить їх наміри, галочку поставлять.


А почему не в суд?
РДА заинтересованное лицо и по сути своей не может быть объективно.

Цитувати
Я також звернувся до АМКУ з приводу тарифів на ЖКП і громадських слухань - http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4870.15.html.


АМКУ даст отписку.

Я вже давно роз'яснив свою позицію. Відписки потрібні у якості доказів. У справах про визнання протиправними розпоряджень КМДА про затвердження тарифів (читайте мої позови для ілюстрації).
На даний час судитися передчасно - відсутній предмет позову. Слухання і метушня навколо них - це відволікаючий маневр без з жодних юридичних наслідків. А докази потрібні, в невеликих кількостях.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Все правильно, треба і до суду подавати (тут відповіді-відписки СРДА будуть доказами),

Суд не примет отписку из РДА в качестве чего-либо.

Цитувати
і до АМКУ скаржитись, і до МЖКГ.

а смысл?

Цитувати
Можна і Черновецькому скаргу намалювати: "Райадміністрації не виконують Вашого розпорядження №187, результати громадських слухань фальсифікуються".

nfк это жаловаться на волка волку  :)

Цитувати
Я розумію необхідність всіх цих дій, однак ставлю просте питання: "Де брати час та натхнення?".

Поэтому я выбираю позицию, когда не плачу за ЖКХ. Если они захотят подать иск, то получат встречный весьма интересного содержания.
Пока в нашем доме хотя бы 50% платит по их тарифам, они остаются в прибыли и им нету смысла ворошить все это.

Цитувати
На слуханнях по КП Індустріальному мешканцям свого протокола скласти не вдалося. По КП Чоколівське обрати головуючого, секретаря, скласти свій протокол вдалося. Здійснено відеозапис двох громадських слухань, зафіксовані всі порушення. Матеріали Віктору Івановичу для публікації передані.

Завтра у нас слушанья. Тоже сделает видео и выложим.
Не фантазуйте, будь-ласка. Згадайте про Козьму Пруткова (висловлювання про мову ірокезів). І прошу не засмічувати Форум пустими балачками (флудом). Для цього існують інші сайти, де флуд заохочується. Будете мати конкретні факти, цікаві для інших, або докази - будь ласка. І ще раз звертаю Вашу увагу на правила поведінки на Форумі (див. Головну сторінку). Як власник сайту, я несу відповідальність за його інформаційне наповнення. За цілісність і змістовність. Базару не буде! Порушників буду тимчасово блокувати, якщо доводи розуму не впливають на поведінку.
А суд прийме будь-які належні та відповідні докази. Читайте КАСУ, ЦПК, ГПК - залежно від категорії справ.
Записаний

Пересічний

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 86
    • Перегляд профілю

Рынок услуг ЖКХ—жирный кусок для наживы: о том, как его делят в России. То, к чему мы рано или поздно придем и чем это для нас обернется (видео). СМОТРИМ ЗДЕСЬ
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email