'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Зовнішнє тестування - абітурієнти готують акції протесту.  (Прочитано 34856 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВАВАНчик

  • Гість

Цитувати
І смію вас запевнити, ні в кого з моїх знайомих (з тих, хто або чиї діти зуміли вижити в тому геноциді абітурієнтів) язик не ворухнеться сказати добре слово про вступну кампанію-2008.
Тут мне есть что возразить.... Но с другой стороны (слава богу) я не ее знакомый :)
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

http://www.unian.ua/ukr/news/news-369769.html  -  28.03.2010 22:55]  Віра Сорока
Кілька слів на захист Табачника
{...}
Не вірте, якщо вам скажуть, що черги тоді були викликані прагненням абітурієнтів розкидати документи скрізь, щоб мати шанс «пройти». Звісно ж, той факт, що не тільки на кожну спеціальність, а й на бюджет і контракт в рамках кожної спеціальності (також на денне, вечірнє і заочне) вимагали заповнювати окремий пакет документів, на довжину черг ніяк не вплинув.
Це моя дитина в приймальних комісіях вислуховувала, мовляв, документи, ви, звичайно здати можете, але боротися будете тільки за контракт, тому що всі бюджетні місця вже «забили» пільговики.
{...}
До речі, про нібито переможену Вакарчуком корупцію. Я особисто знаю двох нинішніх студентів, які в 2008-му вступили до двох різних київських вузів за хабар. Скажете, це неможливо? А дзуськи! Приймальні комісії вивішували списки тих, хто вступив, не зазначаючи бали! Питається, як ті, хто опинився «під рискою», могли дізнатися, що вперед них просунули конкурентів з нижчим результатом? Існують і схеми обходу «гарантованого від корупційної дії» ЗНО. Я з ходу можу придумати дві, і упевнена, що їх насправді значно більше.
Агов, борці за рівні права і можливості вступників! Назвіть мені хоч одного родича (не кажучи вже про дітей) депутата будь-якого рівня, який провалився при спробі вступити в 2008, 2009 роках.
{...}
Пригадайте одну з «сімох заповідей» із знаменитого «Скотного двору» Орвелла: «Всі тварини рівні, але деякі тварини рівніші за інших». У когось є сумніви, що подібна система в Україні збережеться надовго? Незалежно від кольору влади, на жаль.

Віра Сорока
постiйна адреса статтi: http://www.unian.net/ukr/news/news-369769.html

Можу доповнити, що мою внучку на вступній співбесіді з англійської мови "завалила" в університеті викладачка, яка два слова не могла між собою зв'язати цією мовою. А дівчина вже пройшла курс навчання в школі British Council, та ще й не в Україні, а за кордоном. Мала свідоцтво рівня Advanced. Не пройшла на бюджет, поступила на контракт. Її однокурсники-бюджетники вчилися з нею разом в одній групі, з двійок-трійок не вилізали. Рік провчившись, дійшла до висновку, що нічому новому її тут не навчать. З відмінними оцінкам кинула і перейшла на дистанційне навчання. Пройшло кілька років. За цей час вивчила ще й німецьку, живе і працює за кордоном. Ну, не обурливо?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Матеріали цього розділу продубльовані в НАРИСах первісного сайту http://gro-za.io.ua
Дивіться нарис http://io.ua/s93895
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Можу доповнити, що мою внучку на вступній співбесіді з англійської мови "завалила" в університеті викладачка, яка два слова не могла між собою зв'язати цією мовою. А дівчина вже пройшла курс навчання в школі British Council, та ще й не в Україні, а за кордоном. Мала свідоцтво рівня Advanced. Не пройшла на бюджет, поступила на контракт. Її однокурсники-бюджетники вчилися з нею разом в одній групі, з двійок-трійок не вилізали. Рік провчившись, дійшла до висновку, що нічому новому її тут не навчать. З відмінними оцінкам кинула і перейшла на дистанційне навчання. Пройшло кілька років. За цей час вивчила ще й німецьку, живе і працює за кордоном. Ну, не обурливо?
В.И. ЗНО для того и придумано чтобы "выкладачка яка не може 2 слова звязати" не завалила больше .... (Вашу внучку, правнучку, дочку соседки и т.п.)
Конечно у всего нового есть свои недостатки... Вот после сдачи тестов по моей методике я расскажу какой балл получил.... Конечно если я получу 200, то мне больше не нужно ни в какой ВУЗ поступать, а нужно просто в лотереи играть :)
Цитувати
Ніде в правилах прийому не передбачено віддавати перевагу вундеркіндам. Всі люди, у тому числі молоді, рівні у своїх правах.
В правах - ДА, но в знаниях НЕТ! И "вундеркинды", как вы выразились, должны чаще получать "зеленый свет".
У меня есть знакомая, учится на контракте (вот как раз на днях должна диплом получать)... Так ей до "красного не хватило 1й!!! пятерки....
В тоже время многие учащиеся бюджета еле до обычного диплома дотягивают.
Почему контракт? Да потому что при поступлении у ее родителей не было денег на "хабар". Это нормально?! В данном конкретном случае ее можно считать "вундеркиндом" - согласны?
Цитувати
Що стосується корупції. Вона завжди існувала і буде існувати. Одна моя знайома, симпатична дівчина, вже отримала гарантію вступу до університету задовго до завершення ЗНО. Але батьки збідніли на 10 тисяч грін-беків.
...ХМ...
Знаете тут я Вам приведу несколько разных ответов: ну первое: в прошлом году очень после вступительной компании прошерстили всех "льготников".
Второе: в позапрошлом году какойто ВУЗ лишили лицензии на некоторые специальности, за то, что приняли когото без сертификатов.... (надеюсь вы понимаете к чему я)
Ну и третье: когда мой папа поступал в КПИ (в 50-60е)(вам это близко :) ) под иститутом крутились "РЕШАЛЫ", которые брали с абитуриентов по 25-50-100рэ. за "гарантированое поступление".....
Я скажу только одно, а Вы сами догадайтесь к чему я привел этот пример: тем кто заплатил и не поступил - ДЕНЬГИ ВОЗВРАЩАЛИСЬ В ПОЛНОМ ОБЪЕМЕ :)
« Останнє редагування: 10 Червня 2010, 19:20:12 від ВАВАНчик »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю


{...}
Я скажу только одно, а Вы сами догадайтесь к чему я привел этот пример: тем кто заплатил и не поступил - ДЕНЬГИ ВОЗВРАЩАЛИСЬ В ПОЛНОМ ОБЪЕМЕ :)
Володимире Юрійовичу, не провокуйте, будь-ласка, довірливих батьків на злочинні діяння. Мені доведеться позбавляти Вас слова за несерйозну поведінку перед поважною аудиторією.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Кілька слів на захист Табачника

В Україні нова мода – «антиТабачні» кампанії: одні вдають, що виліт Табачника з крісла міністра разом вирішить усі проблеми вітчизняної освіти, інші – цілком серйозно з зовнішніми проявами цієї дурості борються. Дитячий сад, штанці на лямках.
Согласен
Цитувати
За що стоїмо, православні? Поверніть нам нашу улюблену систему тестування по-вакарчуківськи.
в чем ее отличие?
Цитувати
А ви персонально намагалися ЧЕРЕЗ ЦЕ ПРОЙТИ?
ДА
Цитувати
Моя донька вступала в 2008-му – ми пройшли через це пекло. І смію вас запевнити, ні в кого з моїх знайомих (з тих, хто або чиї діти зуміли вижити в тому геноциді абітурієнтів) язик не ворухнеться сказати добре слово про вступну кампанію-2008.
НЕПРАВДА!
Цитувати
Ви криєте Табачника за те, що збирається, супостат, змінити правила вступу за кілька місяців до початку зовнішнього тестування. Що ж ви мовчали, коли в період лютого-липня 2008-го Вакарчук, дай Бог пам`яті, поміняв правила вступу п`ять разів! Та до вересня рази зо три мінялися правила і терміни зарахування.
это не совсем правда, да и виновата в этом не в последнюю очередт Тимошенко!
Цитувати
За моїм скромним розумінням, результат моєї доньки на ЗНО – в районі 190 балів з кожного предмету – мав дати повну гарантію спокійного вступу практично до будь-якого вузу. Аби ж то! Моя дитина вставала о 5-й ранку, щоб зайняти чергу до приймальної комісії, і, якщо пощастить, здати документи на 4–6 вечора.
а при чем тут Вакарчук/Табачник/ЗНО?
Цитувати
Не вірте, якщо вам скажуть, що черги тоді були викликані прагненням абітурієнтів розкидати документи скрізь, щоб мати шанс «пройти».
А кто? Вон помню в 2008 один подал на 76 факультетов
Цитувати
Звісно ж, той факт, що не тільки на кожну спеціальність, а й на бюджет і контракт в рамках кожної спеціальності (також на денне, вечірнє і заочне) вимагали заповнювати окремий пакет документів, на довжину черг ніяк не вплинув.
да что вы говорите :)
Цитувати
Це моя дитина в приймальних комісіях вислуховувала, мовляв, документи, ви, звичайно здати можете, але боротися будете тільки за контракт, тому що всі бюджетні місця вже «забили» пільговики.
а законы ж вроде никто не отменял....
Цитувати
Але «найвеселіше» почалося 28–29 серпня, коли одразу з`ясувалося, що ми вступили в усі вузи, куди подавали документи.
ну так кто виноват, Вакарчук? Или Он дал возможность попасть на бюджет!
Цитувати
Мені почали надзвонювати з приймальних комісій, вимагаючи негайно забирати вже здані на зарахування оригінали документів дитини і, чимдуж бігти оформлятися до вузу, з якого дзвонять, бо в них, мовляв, недобір утворюється через нашу «нерозторопність».
Вроде нужно радоваться
Цитувати
Мабуть, не варто згадувати, що це торжество справедливості сталося вже після того, як на сімейній раді було вирішено наплювати на все це нервування і йти на контракт.
Кто виноват? ТАбачник?Вакарчук?
Цитувати
Зате в той вуз і на ту спеціальність, куди донька хотіла з самого початку.
Отлично
Цитувати
І до речі наш варіант – не ще найгірший! Колегу мого чоловіка забрала «швидка» з серцевим нападом
а в других ситуациях когда сердечный приступ - тоже Вакарчук виноват?
Цитувати
– в останній день подачі документів «для всіх» чоловік абсолютно випадково дізнався, що Міністерство освіти, виявляється, відмінило вступ за наслідками підготовчих курсів.
это ХОРОШО или плохо?
Цитувати
Зрозуміло, офіційним шляхом повідомити тих, хто «вступив» чи їх сім`ї нікому на думку не спало.
Для этого тоже нужен ПРИКАЗ Вакарчука?
Цитувати
Хоча його онукові дали папірець, що він пройшов за наслідками курсів і своєчасно буде зарахований до вузу. Дитина спокійно поїхала на море... а тут – нова директива Міносвіти, і якщо кому вчасно не сказали – Вакарчук не винен.
О ней обьявили в прессе, этого не достаточно?
Цитувати
А те, що на потоці, де займається моя донька, досі студенти, які чесно вступали, м`яко кажучи, не дуже шанобливо ставляться до численних пільговиків – це нічого?
Закон для всех один :)
Цитувати
Це нормально, що півтора роки студенти розповідають, як «інвалідам розумової праці» викладачі натягують оцінки, щоб не дуже впадала в очі аксіома: наявність довідки про пільгу – не гарантія того, що дитина здатна засвоїти програму вузу.
сложно поспорить, эти недостатки вступной 2008г. учтены
Цитувати
Про те, скільки серед цих довідок – куплених (за право обійти золотих медалістів з набраними на ЗНО 124 балами, звісно, можна розщедритися) – навіть говорити не хочеться.
а это вопрос к прокуратуре (а не к Вакарчуку, в 2009 с ними реально боролись, и возбуждались уголовные дела за подделку документов.
Цитувати
До речі, про нібито переможену Вакарчуком корупцію. Я особисто знаю двох нинішніх студентів, які в 2008-му вступили до двох різних київських вузів за хабар. Скажете, це неможливо? А дзуськи!
Возможно БЫЛО. В 2009 этот недостаток был тоже удален
Цитувати
Приймальні комісії вивішували списки тих, хто вступив, не зазначаючи бали! Питається, як ті, хто опинився «під рискою», могли дізнатися, що вперед них просунули конкурентів з нижчим результатом?
есть сайт КОНКУРС, там все данные об абитуриентах есть, в т.ч. о их баллах
Цитувати
Існують і схеми обходу «гарантованого від корупційної дії» ЗНО. Я з ходу можу придумати дві, і упевнена, що їх насправді значно більше.
конкретнее плиз!
Цитувати
Агов, борці за рівні права і можливості вступників! Назвіть мені хоч одного родича (не кажучи вже про дітей) депутата будь-якого рівня, який провалився при спробі вступити в 2008, 2009 роках.
всегда были,есть и будут "хабарныки", которые за взятку подделывают различные документы, в т.ч. и результаты ЗНО
Цитувати
А тепер запитаю ще раз: ви справді вважаєте, що прибравши Табачника, разом вирішите всі проблеми вітчизняної освіти? Чи не краще позбутися ілюзій і почати вимагати реальних речей?
согласен
Цитувати
Скажімо, рівних умов надходження для пільговиків і не-пільговиків.
а это вопрос не к Табачнику/Вакарчуку и т.д., а к ВР.
Цитувати
Тобто гарантувати пільговикові бюджетне місце, але тільки за умови, що він пройшов за конкурсом, а не на підставі нещасного папірця, який до рівня знань абітурієнта ніякого відношення не має за визначенням.
вопрос очень скользкий!
Цитувати
Поза сумнівом, Табачник дарма кинувся на систему тестування і вступу з шашкою наголо. Але його попередник фактично влаштував те саме. Тільки у інших аспектах.
Що стосується звинувачень в тому, то Табачник нібито поверне корупцію у вузи, - не смішіть мої капці. Щоб хтось міг її повернути, її ж треба звідти спочатку виколупати. Отже, цю частину проблеми можна спокійно відкласти далеко і надовго.
Та й про питання вступу чиновницьких нащадків турбуватися, справді, не варто. Пригадайте одну з «сімох заповідей» із знаменитого «Скотного двору» Орвелла: «Всі тварини рівні, але деякі тварини рівніші за інших». У когось є сумніви, що подібна система в Україні збережеться надовго? Незалежно від кольору влади, на жаль.
Скорее согласен чем НЕТ
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Володимире Юрійовичу, не провокуйте, будь-ласка, довірливих батьків на злочинні діяння.
В.И. вы наверно не поняли меня: Здесь НЕТ ЗЛОЧИННЫХ ДІЯНЬ! Это просто добровольное пожертвование :)
Цитувати
Мені доведеться позбавляти Вас слова за несерйозну поведінку перед поважною аудиторією.
Рубильник у Вас в руках, как считаете нужным, так и поступайте!
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Шановні читачі, а Ви не звернули увагу на те, що цитований вище тест №5 містить орфографічні помилки? Які можна кваліфікувати, як наслідок недбалості, а може й безграмотності авторів тесту.
Судіть самі. Слово "matchstick", яке вживається у тесті 5 разів, Ви не знайдете не тільки в шкільних підручниках, а навіть у професійних словниках. Я знайшов схожий варіант "match-stick" у величезному і товстому двотомному New English-Russian Dictionary 1979 року випуску (about 150 000 words): match-stick=match-splint - дерев'яна частина сірника.
Звідки у школярів такі словники? Найпоширеніший електронний словник LINGVO не містить такого слова ні в першому варіанті, ні в другому. Звісно, при наявності певного лінгвістичного досвіду можна здогадатися, що це не слово, а словосполучення, складові частини якого дають підставу для певної асоціації. Але чому від колишніх школярів слід вимагати знання подібної неунормованої лексики? Це передбачено шкільною програмою?
Одна така перепона може збити з пантелику будь кого. Ганьба нашим незалежним оцінювачам! До речі, сьогодні на 5-му ТВ каналі виступав чиновник, який очолює центр незалежного оцінювання. Викручувався, як міг, але чесно не визнав прокол у діяльності своєї установи. Я навіть не впевнений, що він сам володіє у достатній мірі англійською мовою. Посилався на те, що абітурієнти та їх батьки рано запанікували. От коли отримають офіційні оцінки, тоді можна поговорити. А не згадав, що "правильні" відповіді вже були оприлюднені на сайті цього Центру. Тобто, вже кожен може оцінити, скільки балів дали йому можливість отримати "наперсточники" з Міносвіти.
Мене це особисто обурює  до глибини душі. А Міністр мовчить і не переживає ... У суді б сказали, що у даному випадку не вбачається порушення моїх особистих прав чи інтересів.
« Останнє редагування: 11 Червня 2010, 08:39:44 від gro-za »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Володимире Юрійовичу, не провокуйте, будь-ласка, довірливих батьків на злочинні діяння.
В.И. вы наверно не поняли меня: Здесь НЕТ ЗЛОЧИННЫХ ДІЯНЬ! Это просто добровольное пожертвование :)
Цитувати
Мені доведеться позбавляти Вас слова за несерйозну поведінку перед поважною аудиторією.
Рубильник у Вас в руках, как считаете нужным, так и поступайте!
Що ж тут незрозумілого? Все зрозуміле. А "рубильником" не хотілося б зловживати. У мене єдине прохання до Вас - виступайте більш відповідально, на Вас дивиться увесь світ! І на мене також.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email