'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Звідки взялися тести ЗНО з англійської мови?  (Прочитано 29008 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Ось деяка інформація:
Цитувати
Отец: 11.06.2010 09:55 IP: 77.120.63.--
Всем! Всем! Проблема украинских экспертов – это то, что они думают, что они самые умные и никто их не проверит и не опровергнет. Уважаемые выпускники тесты, которые вы писали имеют право на существование. Однако их уровень сложности достаточно высок. В ваших интересах – проведение оценки тестов, но по более лояльной шкале. Вы не можете хотеть отмены всех результатов. Это будет не правильно. Пусть оценивают, но более лояльно. Первый ваш текст You’re Amazing, So Make Sure People Know It взят из примеров тестов для американских университетов. Взят он из рубрики, как организовать экзамен (mid-term) для ВА in English literature (бакалавры по английской литературе), которые обучаются в США. Ссылка на этот пример http://www.scribd.com/doc/32693476/17697180de5334e999c7a4ce296426106b4968df Это также можно проверить по каталогу библиотеки Конгресса США. У кого есть доступ можете это...
Источник
http://osvita.ua/test/news/7825
сам тест
http://www.scribd.com/doc/32693476/17697180de5334e999c7a4ce296426106b4968df
продолжение
Отец: 11.06.2010 09:57 IP: 77.120.63.--
(продолжение) У кого есть доступ можете это сделать. Я сделал. Ваш второй текст 10 Ways to Improve Your Memory взят из программы подготовки иностранцев для докторских программ в Университете Калифорнии. Ссылка на этот пример http://www.englishbaby.com/forum/AskEnglish/thread/29291 Watching the Detectives Весь материал взят из каталогов описаний детективных фильмов. Аналогичное можно увидеть на www.amazon.com Естественно, что вопросы были придуманы самостоятельно составителями. Поэтому и оказались такими корявыми. Практически то же самое со всеми остальными вопросами. Удачи всем!
http://www.englishbaby.com/forum/AskEnglish/thread/29291
непонятно для кого это – но тупо сперли из интернета.


Додатково - відгуки: http://osvita.ua/test/news/7825

Цитувати
знаючий:  11.06.2010 22:37      IP: 95.132.89--
Допоки Вам радитимуть звертатися зі скаргами до Коваленко О.В., яка керує "всіма мовами" в країні, до того часу будуть такі тести, як зараз. Якщо людина твердо переконана, що людина, яка вільно говорить, має так само і вільно писати англійською ( а це її тверде переконання), то й толку ніякого від тестів не буде. Поміняйте відповідального за вивчення мов, пане Лікарчук!
 
Гермиона:  11.06.2010 21:24      IP: 188.163.96.1--
В любом случае, ребята, нам следует готовиться к истории и\или математике. Думаю, там тоже будет над чем помозговать и хочется на этот раз утереть им всем нос. Ничего, не единицы же стараются, мы все стараемся - вся Украина старается, все дети хотят получить образование. ЗЫ По словам Ликарчука, нам образование в ВУЗе вообще к черту не нужно - мы итак знаем английский лучше англичан :)) тогда зачем в принципе нужно ЗНО, которое мы отстаивали этой весной? :))
 
Snikers ЛЕРЕ:  11.06.2010 17:09      IP: 92.112.2.--
Как раз пятый канал один из всех кому мы звонили по поводу зно серьёзно заинтересовался этим вопросом, они собирают материал и берут интервью так что в воскресенье в новостях покажут
 
Простовлез:  11.06.2010 17:03      IP: 194.44.2.2--
Интересно было бы увидеть баллы тех, кто сейчас возмущается сложностью тестов. В прошлом году по физике такое было. Орали, орали, а как пришли оценки - замолкли в тряпочку. Шкала оценки рейтинговая, сложность тестов в этих условиях - по барабану. А вот за плагиат нужно яйца обрывать без разговоров. "Отцу" респект и уважуха.
 
dimas:  11.06.2010 17:02      IP: 77.222.132.1--
Просто кошмар что творится/! Одно вранье кругом эти тесты просто наглядно продемонстрировали отношение властей к абитуриентам.
 
Дядько Микола:  11.06.2010 15:17      IP: 92.113.111.1--
Люди, не кричіть і не витрачайте марно сили і час - нічого з тих протестів не вийде. Освіта буде рухатися саме в такому напрямку. Тест з англійської мови був нормальний, але тільки для тих, хто працював від самого дитинства з автентичними посібниками. Дітям зі звичайних загальноосвітніх та навіть деяким зі спеціалізованих шкіл на такому тестуванні нічого було і робити. Людям ще раз показали хто є хто і де чиє місце. Освіта - це дорого і має бути доступною не для всіх! Нехай вже соціалізм з його псевдорівністю у ваших душах не волає! Забудьте про доступність рівної освіти для всіх!
 
Лера-егору:  11.06.2010 15:17      IP: 195.93.160.2--
просто я Шустера никогда не считала честным.Профессиональным провокатором - да,тонкий психолог,-знает кого как задеть,какая будет реакция и как на этом заработать.Вот и все его достоинства. А по интеру я видела в новостях репортаж и ,по-моему , по тонису. 1+1 тоже отморозился? Но они себя не позиционировали "чесними новинами"
 
egor-Лере:  11.06.2010 14:49      IP: 77.120.19.1--
самое интересное , что притензии только к 5 каналу а все остальные? то есть у вас уже нет сомнений в том что все остальные каналы предвзяты и к ним никакого доверия, как в прочем и у меня. инфа про шустер-live http://news.liga.net/news/N1016942.html
 
egor-лере:  11.06.2010 14:36      IP: 77.120.19.1--
вчера были новости по 5 каналу,показали интервью Ликарчука, и дали свои коменты,что мол такая ситуация сложилась только с английским,то есть поставили под сомнение версию глубокозаконсперрированую террорестическую организацию репетиторов
 
отец:  11.06.2010 14:31      IP: 77.120.63.--
выход ---звонить на все телеканалы и рассказывать ту информацию, которую я вам показал раннее. никто результаты тестов не отменит. Это исключено. Надо, чтобы была более лояльная шкала оценки. Это основное требование.
 
Лера:  11.06.2010 14:17      IP: 195.93.160.2--
а почему не слышно "правдолюбов" с канала "чесних новин"? Или такое притеснение прав абитуриентов их не интересует? Главное,что им урезали частоты-меньше будет бабла перепадать- об этом с утра до вечера талдычат,прикрываясь наездами на свободу слова. А про злосчастный тест я не слышала ни разу
 
Елена:  11.06.2010 14:16      IP: 195.184.70.2--
Что нет выхода ?
 
отец:  11.06.2010 14:14      IP: 77.120.63.--
не правда. я иду туда в следующую пятницу
 
Валентина:  11.06.2010 14:11      IP: 95.134.105.--
Програму Шустер live вчора сказали, що закривають!
 
отец:  11.06.2010 13:55      IP: 77.120.63.--
он не прийдет и они в жтом не заинтересованы.
 
Елена:  11.06.2010 13:28      IP: 195.184.70.2--
Как пригласить Ликарчука на Шустер live ??? Или на другой канал на прямой эфир ??????
 
Krale4ka:  11.06.2010 13:18      IP: 92.112.85.1--
учителя с вузов не имели права принематиьт участие в разработке тестов т.к это должна быть школьная программаа не вузовская. и вообще он нормальный? репетиторы виноваты....нет это страна виновата, которая не давала знания детям которым приходилось ходить по репетиторам.
 
отец:  11.06.2010 13:02      IP: 77.120.63.--
этого мало---надо звонить на различные телеканалы. Эту информацию надо раскрутить в обществе. ICTV уже знает. Надеюсь, что они сделают репортаж.
 
Елена:  11.06.2010 12:56      IP: 195.184.70.2--
Сейчас звонила в Министерство Образования, сказали звонить 486-24-81, Коваленко Оксане Ярославовне, она занимается английским !!!! Буду звонить !!! Подключайтесь !!!!!
 
Отец:  11.06.2010 12:45      IP: 77.120.63.--
Нет никакого смысла искать этих людей. Сам икарчук в ситуации, что он должен отстаивать честь мундира. В противном случае он может лишиться своего места с формулировкой "за недостаточный контроль и определенные проблемы, связанные с формированием тестов". Важно, распространить эту информацию в средствах массовой информации. Давление общественности может заставить центр оценивать знания по другой - более лояльной шкале. Кроме всего прочего, что вы ожидали от учителей, которые готовили эти тесты. Очевидно, что собственных знаний у них нет. Если они даже не смогли оценить уровень сложности тестов, которые воровали с интернета. Более того - не хватило даже ума оценить откуда они это воруют и для кого планируют использовать. Выход один - довести эту компанию до массовой информации. Тогда последуют аналогичные...
 
Батько абітурієнта:  11.06.2010 12:32      IP: 109.167.72.--
А можна дізнатися П.І.Б.цих горе-експертів ,які одобрили програму тестування з англійської.Щоб тисячі дітей-абітурієнтів та їх батьків знали кого саме "дякувати"...А то , боюсь, сам пан Лікарчук цієї "подяки"не винесе... Здоров"я не хватить...Які ВУЗи та школи ці експерти представляють.Ми підем і їм в очі подивимось...
 
Виталий:  11.06.2010 10:46      IP: 91.192.180--
Ну это понятно, мой комментарий был с иронией.
 
Отец:  11.06.2010 10:31      IP: 77.120.63.--
Они их не делают для унивеситетов в США. Они их от туда воруют просто с интернета.
 
Виталий:  11.06.2010 10:27      IP: 91.192.180--
"Завдання розроблялися колективом авторів, серед яких – три вчителі та два викладачі вищих навчальних закладів. Кожне завдання отримало три експертних висновки. Експертизу проводили незалежні експерти, серед яких – 2 учителі-предметники, 1 методист, 3 викладачі вищих навчальних закладів та міжнародний експерт-консультант із тестології." - слова пана ликарчука ...Оказывается наши "эксперты" делают задания для университетов США.
 
Отец:  11.06.2010 09:57      IP: 77.120.63.--
(продолжение) У кого есть доступ можете это сделать. Я сделал. Ваш второй текст 10 Ways to Improve Your Memory взят из программы подготовки иностранцев для докторских программ в Университете Калифорнии. Ссылка на этот пример http://www.englishbaby.com/forum/AskEnglish/thread/29291 Watching the Detectives Весь материал взят из каталогов описаний детективных фильмов. Аналогичное можно увидеть на www.amazon.com Естественно, что вопросы были придуманы самостоятельно составителями. Поэтому и оказались такими корявыми. Практически то же самое со всеми остальными вопросами. Удачи всем!
 
Отец:  11.06.2010 09:55      IP: 77.120.63.--
Всем! Всем! Проблема украинских экспертов – это то, что они думают, что они самые умные и никто их не проверит и не опровергнет. Уважаемые выпускники тесты, которые вы писали имеют право на существование. Однако их уровень сложности достаточно высок. В ваших интересах – проведение оценки тестов, но по более лояльной шкале. Вы не можете хотеть отмены всех результатов. Это будет не правильно. Пусть оценивают, но более лояльно. Первый ваш текст You’re Amazing, So Make Sure People Know It взят из примеров тестов для американских университетов. Взят он из рубрики, как организовать экзамен (mid-term) для ВА in English literature (бакалавры по английской литературе), которые обучаются в США. Ссылка на этот пример http://www.scribd.com/doc/32693476/17697180de5334e999c7a4ce296426106b4968df Это также можно проверить по каталогу библиотеки Конгресса США. У кого есть доступ можете это...
 
Елена:  11.06.2010 09:46      IP: 195.184.70.2--
Звоню второй день, ЗАНЯТО !!!!!!!!!!!!!!!
 
Дарина:  11.06.2010 08:54      IP: 212.1.66.2--
Ще раз відправила свій коментар .Хто зацікавлений ,дзвоніть до Центру і питайте(вимагайте),чому вони не розміщують посилання на першоджерела на відміну від їнших шкільних предметів ЗНО!Відсканувати газетну сторінку и вивісити її на сайті не потребує багато часу,так само як і розмістити посилання на підручники(книжки) ,з яких було взяті завдання ,якщо вони звідти.Я так розумію, це не роблять з прирчин побоювання великої кількості апеляцій та скарг .ЧОМУ ПО ВСІМ ІНШИМ ПРЕДМЕТАМ ТАКІ ПОСИЛАННЯ Є.?? А з англіської НЕМАЄ????????!!!!!!!!!!!!
 
Дарина:  11.06.2010 08:40      IP: 212.1.66.2--
Ні в кого не виникає питання :ЧОМУ ДО СИХ ПІР НЕМАЄ ПОСИЛАННЯ на першоджерела,з яких тест було сформовано?З української мови,біології такі посилання на конкретні підручники ,авторів навіть параграфи розміщено на сайті центру.Окрім того, є посилання на авторів текстів ,що були розміщені для аналізу в тесті з укр мови. Чи маю я право знати з якої газети запропоновано наприклад автентичний текст,щоб перконатися ,що читання таких газет передбачено Міністерством Освіти за шкільною програмою? Теж саме стосується і інших завдань.
 
Fedd to Tanya:  11.06.2010 00:36      IP: 95.132.245.1--
не можу погодитися з однієї причини - маю власний досвід вивчення англійської. В ті часи Плахотник був новинкою, але ж якби я навчався лише по шкільній програмі та за тими підручниками, що мала школа - дідька б лисого а я знав англійську мову. Нє, дякувати Дайджестам, адаптованому Шекспіру та Голсуорсі я її вивичив. Без автентики, Азарів та Кембріджів, на старезному словничку та схемах на картоні. Було б бажання вчитися.
 
Саня:  11.06.2010 00:32      IP: 195.234.6.--
Він шо дибіл? Які репетитори? Освіту повинні давать вчителі, а не репетитори!
 
Tanya to Fedd:  11.06.2010 00:01      IP: 94.153.197.1--
Не могу согласиться с Вами.Нельзя сравнивать ученика специализированной школы с учеником ОБЫЧНОЙ школы.В специализированной 5 часов английского в неделю, в обычной-2(если повезёт-три)Начинать обучение английскому с Плахотника-преступление перед детьми,поскольку есть учебники намного приспособленнее к нашим условиям.Держала в руках,когда моя 9летняя дочь попала на 3 недели в специализированную школу(очень жалею,что девочка там не училась...).Жаль,не записала автора.Знаю-дети ЭТОЙ школы справились с тестами и без репетиторов.Но ТАКИХ школ по стране немного .И для НИХ - этот тест.Вот тут ПРАВ ДЯДЬКО МЫКОЛА.Сельские дети УЖЕ ОТРЕЗАНЫ от престижных ВУЗов.ДАЛЕЕ ЖИВЁМ ПО СХЕМЕ,которую показал дядько Мыкола.
 
Абитуриент:  10.06.2010 23:46      IP: 77.52.217.1--
Если честно,то эти тесты были составлены не согласно уровню предполагаемых школьных знаний. если б я не занималась с репетитором дополнительно, то я б ВООБЩЕ ничего не написала. Как можно учить нас по Плахотнику, а тесты давать за третий курс иняза?...посадить бы "пана Ликарчука" и пусть, раз умный, и решил бы их.
 
Міс Марпл:  10.06.2010 23:33      IP: 178.92.195.--
Я придумала: давайте закидаємо шановного пана лікарчука "томатами",а самі будемо їсти "тунець",щоб покращити пам'ять і вивчити ЗНО-лексику. Для складання таких тестів треба знати всього кілька перших букв алфавіту і акуратно ставити хрестики:) Мені здається в мене їде дах "із сірників" і я захопилась Геркулем Пойротом:))) Думаю лікарчук довів нас до стресу на тестах,що,на думку укладачів завдань,покращує пам'ять:)))
 
НЕрепетитор:  10.06.2010 23:29      IP: 95.132.157.--
"репетитори не змогли належним чином підготувати молодих людей" - Які вбіса репетитори??? Тести мають відповідати шкільній програмі! У селі репетиторів нема! Лікарчук валить із хворої голови на здорову. Він - НЕГІДНИК!
 
Fedd:  10.06.2010 23:09      IP: 95.132.245.1--
критикани, а ви взагалі програму шкільну з англійської- хоч одну з 11 - в очі бачили? Татусики-матусики - ви під час навчання дітей програмами цікавилися у школі? Діточки, ви, як до тестування готувалися - програму ЗНО переглядали? Вам питаннячка не сподобалися? Масятка. а в програмі чітко написано для 11-го класу, що мають бути навички читання незнайомих текстів з незнайомими словами, значення яких треба визначити з контексту. Крім того, слід уміти писати текст довжиною не менше 20 рядків з складними структурами. Для нормального учня на рівні 10-12 балів складним був лист до редактора - бо структура вирішує все, і текст про моделі кораблів. Усе інше - вибачайте, дитячі забавки. Хіба що за 10 років дійсно занепало викладання та діти облінилися...
 
СЭМ:  10.06.2010 23:04      IP: 77.109.9--
Мистер Ликар нас всех лечит. Все дураки. Все учителя англ. яз страны. Только он один умный
 
Марго:  10.06.2010 22:33      IP: 94.178.117.1--
Oh this man is very stupid, you know? Even people from Engkand are shocked because of our final examinations. They are as illogicak as our govrnment is avid and stupid.Та вже я, абітурієнтка,розумію,що все це лише витягування грошей, бо і пенсіоннний вік жінок вже відтягнули до 58 років, і абітурієнтів "валять" на контракт, дуже "гарно". Браво, Янукович! Браво, Лікарчук!Браво, Табачник!Я вас вже обожнюю, прохіндеї. Та нехай вони самі пишуть це тестування та із такою умовою, що якщо не набрав певних балів - йди з уряду. Так нікого там й не залишиться. Я - выпускница специализированной школы. Эта школа с углубленным изучением английского языка. Язык учу уже 11 лет. Отличница. Для меня это тестирование оказалось сложным. То же самое сказала девушка, проучившаяся в Америке год. Делайте выводы.
 
Корецький Володимир:  10.06.2010 22:05      IP: 94.178.251.--
Боже, накажи цього брехливого підлабузника Лікарчука, що так безсормно бреше ! Заставить його, падлюку, здати ці тести , і всі побачать, що воно(не він), не відповість на жодне запитання. Ганьба таким керівникам Української освіти!
 
I_P:  10.06.2010 21:56      IP: 83.142.234.--
"Йдеться не про випуск зі школи, а про вступ до вищого навчального закладу. І те, що більшість абітурієнтів відчули свою неспроможність впоратись із тестом, свідчить не про складність тесту, а про рівень їхніх знань", - пане Лікарчук, не прикидайтесь дурником, або Ви дійсно недалека людина. В інституті іноземних мов одні вимоги до мови, у технічному вузі - інші. Можливо треба зізнатись, що тести "по дебільному" складені. Можливо не вчителі, діти недолугі, а ви (та ваші підлеглі) не на своєму місці, не здатні скласти нормальні тести (досвіду як закордонного, так вітчизняного вистачає), або виконуєте замовлення з дискредитації системи тестування.
 
*:  10.06.2010 20:22      IP: 94.178.117.1--
Господин Ликарчук несёт полный бред, как и поддерживающий его в данных комментариях господин Орлов В. К Вашему сведению, баллы по английскому языку нужны для поступления не только на ин-яз. При поступлении на факультеты связанные с торговлей или же экономикой он также нужен. К тому же, зачем тогда идти в ВУЗы , если абитуриенты должны быть всему научены? Что им там делать, кроме как знания получать?
 
Svit_Lana:  10.06.2010 19:18      IP: 95.134.106.--
Пане Орлов В.В.! Я розумію, що потрібно визначити тих абітурієнтів, які хочуть вступати на спеціальності, повязані з іноземною мовою. Для цього, безперечно, треба вибрати кращих. Але ж повинні бути завдання, які б давали змогу визначити саме здібність до вивчення і рівень знань. Не потрібно давати завдання такі, щоб мені фактично сказали:"Ти нічого не варта! Тобі тут не місце!" - і т. д. Я ж у ВНЗ вступаю, щоб ВЧИТИСЯ!!! Для цього потрібна певна база, але ж не така! І де я її маю взяти, якщо шкільна програма цього не охоплює??? Дякую за увагу.
 
egor:  10.06.2010 19:16      IP: 77.120.19.1--
Ідеологами і натхненниками розгортання інформаційної кампанії про складність тесту з іноземної мови є репетитори, які не змогли належним чином підготувати абітурієнтів))))це шедевр .... я ще дивуюсь як тут оранжеву опозицію не вспомнили)))як що б вельмишановний пан І.Лікарчук хоть одним глазом взглянув на коменти(осонвна масса обуренні діти,батки дітей,вчителя) то така ахінєя би не прийшла б голову вже не знаю кому и кто той бред придумуЄ якісь тупі iдеологи чи що...але ж директор Українського центру оцінювання якості освіти мозгів хватило озвучити цей брєд
 
олена:  10.06.2010 19:12      IP: 77.123.33.2--
взагалі-то при нормальній освіті ми до репетиторів не повинні були б ходити. а чому ходимо?- бо освіта НІЯКА(в більшій мірі). а це вже вина нашої влади на чолі з табачником і лікарчуком! і після того не звинувачуйте нас в нашому рівні знань!!
 
Chip-men:  10.06.2010 19:07      IP: 77.123.33.2--
Доречі, на думку нашого "великого" лікарчука (з великої не заслуговуе), Ми маємо готуватися з репетиторами - це означає, він сам погоджуеться з тим, що наші вчителі некомпетентні для підготовки Нас до ЗНО.
 
олена:  10.06.2010 19:01      IP: 77.123.33.2--
перекручує,бо хочуть відмінити зно і знов повернути вступні екзамени в вузах і величезні оберти корупції,от і все. гади!!!
 
Chip-men:  10.06.2010 18:59      IP: 77.123.33.2--
Шановний пан Лікарчук, у ви самі хоч знаєте англійську?
 
Влада:  10.06.2010 18:54      IP: 95.134.130.--
Дядько Микола чітко та вірно все пояснив. Вопрос ведь - не в 3 или 7 ответах, на которые нет однозначного ответа или нескольких незнакомых слов. Так и наберется 15 ошибок. А остальные ошибки чьи ???? Только свои. У каждого уровень знаний свой...
 
Snikers:  10.06.2010 18:49      IP: 92.113.194.--
текст про бабушку отсюда: http://www.telegraph.co.uk/news/newstopics/howaboutthat/2618711/Centenarian-Betty-Lowe-still-volunteers-at-hospital.html
 
ігор:  10.06.2010 18:48      IP: 91.124.83.1--
треба вимагати, щоб надали нам джерела, літературу звідки ці довжелезні тексти. поки дочитав один текст до кінця, забув, що було спочатку. нехай лікарчук сам зробить подібні завдання українською мовою, побачимо, що він напише.засіло собі якесь кодло і вирішили опустити всю країну "нижче плінтуса" як то кажуть. показали які вони розумні, бачите всі як ми "умєєм". щоб їм пусто було разом з їхніми тестами!!!
 
я:  10.06.2010 18:46      IP: 93.73.132.--
але ж випускники не проти ЗНО!!!! чого він все перекручує на свій лад?
 
Snikers:  10.06.2010 18:44      IP: 92.113.194.--
http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2010/06/09/692364.html не, ну я просто тащусь от его речей!
 
Олена:  10.06.2010 18:42      IP: 95.215.36.1--
Искренне жаль людей, которые из села.. Если уж городсие не смогли подготовиться, то что уж там село...
 
ігор:  10.06.2010 18:41      IP: 91.124.83.1--
ну ви тільки подивіться на цього "розумника" лікарчука! на все у нього є відповідь. всі винні, учителі не навчили, діти тупі, тести відповідають програмі. де його взяли? хто його призначив на цю посаду?! вся країна стверджує, що тести не відповідають програмі, всі вчителі, всі розумні діти, а діти у нас розумні, тільки їх зробили нездарами, а Лікарчук каже все під контролем, це діти і вчителі дурні та ледачі, та тільки за те, що він не хоче дослухатися до загальної думки вступників та їх вчителів його треба гнати з цієї посади. там треба розумна, поміркована людина, а не це казна-що.
 
Кирило:  10.06.2010 18:26      IP: 85.114.206.1--
Більше усього, мені сумно через те, що усе це показує відношення панів до людей. І тестування по англійській яскраво демонструє це ставлення. Тисячі людей говорять, що тести невідповідають підручникам школи, а Лікарчук каже, що це неправда. При цьому, невідомо, яким чином він упевнений, що тести відповідають шкільній програмі...
 
ЗНО:  10.06.2010 18:23      IP: 178.94.100.2--
Ликарчук ты злой*((
 
Наталья:  10.06.2010 18:16      IP: 195.38.18.--
To Олена, меньше всего мне хотелось бы , что бы мой пост к вам выглядел как приниження. Если вам так показалось, то извините. Но считаю, что послания и петиции на имя короля или доброго царя ничего полезного и хорошего не принесут. Какого результата вы ожидаете от этого послания? Отмены тестов? Так они и хотят их вообще нафиг отменить, потому что ... сами знаете почему. А за ребят мне как и вам обидно и досадно, и за себя в том числе. Поэтому тут надо говорить об изменении формата проведения тестирования по иностранному языку, потому что в большинстве случаев правильные ответы можно скорее было получить подбрасыванием монеты, чем умственными упражнениями.
 
Іринка:  10.06.2010 18:11      IP: 95.135.144.--
Пане Лікарчук, а до чого тут репетитори? Адже ви декларуєте відповідність тестів шкільним програмам. То що в країні лише бездарні вчителі англійської мови, що не справляються з програмою? Ну і ще злегка тупуваті діти, які не можуть цю програму засвоїти?
 
Наталья:  10.06.2010 18:10      IP: 195.38.18.--
В общем, многие меня наверное поняли, что кроме заданий по языку приходилось разгадывать еще какие то странные ребусы, мало относящиеся собственно к английскому языку как предмету. И я ни минуты не сомневаюсь, что эти присловутые три учителя школы (наверное самая супер -пупер спецализированная школа при каком нибудь языковом университете в Киеве, и те два вузовских преподавателя, на которых ранее , как на составителей тестов ссылался господин Ликарчук, так вот я уверена, что при компановке тестов они пользовались и словарями и справочниками, в отличие от абитуриентов на самом тесте. Плюс нервозность самого процесса тестирования - вот и имеем кучи ошибок даже у хорошо подготовленных детей.
 
Наталья:  10.06.2010 18:03      IP: 195.38.18.--
Вот хотелось бы по подробнее про психометрические характеристики этих тестов услышать. Ведь именно на их анализ ссылается господин Ликарчук. И пусть заодно те, кто будет проводить такой анализ обратят внимание на то, что в тестах проверялись не только, вернее, не столько знания иностранного языка, а судя по предложенным ответам какие то другие психологические свойства абитуриентов. Например, очень неодназначно поставлен вопрос о том что для пользы улучшения памяти. Или вопрос про старушку 100 лет отроду, без мужа и детей , но при огромной семье, или вопрос о пожертвовании ближайшему родственнику. Ведь при ответе и про каллорийные продукты, к которым кстати относится и рыбий жир, найденный в треске,но почему ответ про каллорийные продукты неправильный и про бабушку без мужа и детей, зачем в тексте это...
 
Олена:  10.06.2010 17:53      IP: 94.246.127.1--
Наталю,я нікого не принижую,тому Вас прошу про те саме.А мені прикріше,ніж Вам,можливо, у сто разів.Я і вчитель,і класний керівник 11 класу,що вболіває за своїх учнів,і мати абітурієнтки. Три в одному. Те,що ми тут цю тему кілька днів обговорюємо,ні до чого не привело.Тому,можливо,варто шукати інші інстанції? Дякую.Всім успіхів. До побачення!
 
ПРІКОЛ:  10.06.2010 17:51      IP: 95.135.238.--
шо вб"є наші мізки? а) запитання: *Згідно з текстом, яка відповідь правильна?* і відповідь на нього: *жріть тунець, а не помідори* ( в якому тексті все ж про помідори сказано???))) б) маразматичні заяви УЦОЯО і його директора в) очікування нового вибрику на наступному тесті ( в кого там який відповідно) ПН ану перевіримо: чия відповідь буде найправильнішою, найлогічнішою і просто збіігатиметься з моєю точкою зору. це ж я складав цей тест.
 
Кирило:  10.06.2010 17:38      IP: 85.114.206.1--
Шановний пане Оров! я підозрюю, що тести з англійської готували Ви і Вам соромно, що ці тести можуть скласти виключно ті, хто готувався у спецшколі (шпигуни - маю на увазі)
 
Snikers:  10.06.2010 17:38      IP: 92.113.194.--
Дядько Микола, вы утверждаете, что работаете с детьми и знаете ситуацию изнутри, тогда как мы - абитуриенты, знаем эту ситуацию, если мы непосредственно писали эти тесты и каждый готовился к ним как мог?
 
Наталья:  10.06.2010 17:37      IP: 195.38.18.--
To Олена, как говорится, пишите, пишите , только мелким почерком. Как раз тот, кто "лучше всех" в свое время учился в школе поймет ваши страдания. Вроде бы взрослая женщина, хоть детей не смешите. А если не поможет Президент, то пишите в ООН! Удачи!
 
Орлов В:  10.06.2010 17:32      IP: 178.95.187.1--
Взагалі мені незрозумілі заклики йти на площу: це стосується політики і ні в якому разі - ваших знань. Добре сказав Кравчук / а він є колишнім вчителем технікуму/ : "Маємо те, що маємо"
 
Дядько Микола:  10.06.2010 17:26      IP: 92.113.70.1--
Шановний Кирило! Зверніть увагу на те, що я не рекламую жодного підручника, я тільки пояснюю, що відбувається, а болить мені не менше , ніж Вам. Я працюю з дітьми і знаю ситуацію зсередини! І те, що поступово з нами роблять, мені пече так, що Ви навіть уявити собі не можете. То ж не треба ображати співрозмовника.
 
s:  10.06.2010 17:25      IP: 213.111.135.--
Вспомните, два месяца назад хотели тестирование отменить, но выпускники и их родители отстояли ЗНО. По-моему, всю эту неразбериху со сложностью тестов устроили специально, чтобы в следующем году ЗНО по тихому отменить. А наши дети просто оказались не в том месте и не в то время
 
Елена:  10.06.2010 17:22      IP: 195.184.70.2--
А те кто платил репетиторам ? Откуда могут знать репетиторы, что будет в тестах если они не соответствую пробным и рекомендациям по подготовке ?
 
Кирило:  10.06.2010 17:17      IP: 85.114.206.1--
Дядько Микола, не будь свинею! Тут не місце для реклами. Тут у людей болить!
 
Орлов В.:  10.06.2010 17:16      IP: 178.95.187.1--
Юлечко, будь задоволена тим, чого досягла. Зверни увагу- більшість відпрацювали так, як і ти. Тож конкуруйте між собою. А факультети іноземних мов матимуть вибір.
 
Дядько Микола:  10.06.2010 17:15      IP: 92.113.70.1--
Якщо у людини є гроші і вона хоче підготувати свою дитину до тестування належним чином, вона повинна найняти хорошого репетитора, купувати всю необхідну автентику, крім того, треба ще заставити своє чадо добре працювати - тільки тоді є шанс скласти іспит успішно. При цьому не треба забувати, що вивчення іноземної мови - справа довго тривала - двома, а тим паче одним, роком навчання результату не досягнути. Це ще ж тестування проводилося в урізаному вигляді, бо немає технічних засобів для проведення аудіювання та усного мовлення, а коли все це буде (гіпотетично!) тоді простакам і зовсім нічого там робити. Може я дуже жорстоко говорю, але це - реалії нашого життя.
 
Дядько Микола:  10.06.2010 17:07      IP: 92.113.70.1--
Автентика - це навчально-методичний комплекс навчання іноземної мови, розроблений методично і вироблений в країні, мову якої вивчаєте. Він включає в себе підручник вартістю від 50 гривень, робочий зошит - близько 50 гривень, касети, або диски з записами, зробленими носіями мови, теж близько 50 гривень, а диски дорожчі, книга для вчителя - близько 200 гривень, це лише примітивний набір, а потім можна добирати безліч різних інтерактивних дисків, словників, портфоліо - всього не перелічити.
 
Віта:  10.06.2010 16:57      IP: 80.239.242.--
пробачте мене, селючку, але що таке автентика?
 
Дядько Микола:  10.06.2010 16:53      IP: 92.113.70.1--
Освіта поступово стає доступною лише для тих, хто має кошти. Основна маса населення повинна мати приблизно-середню освіту і вчитися обслуговувати тих, хто заможніший. Ось так цього року і надалі відріжуться селяни, потім поступово міські незаможні люди - навіщо їм освіта? Лишаться лише ті, хто спроможний заплатити за якісну освіту.
 
Дядько Микола:  10.06.2010 16:46      IP: 92.113.70.1--
А в основі всього лежать гроші, звичайно ж. Вся сучасна методика викладання іноземних мов і тестування направлена на те, щоб діти працювали лише за автентикою, яку просувають могутні видавництва - для цього зроблено все можливе : ошельмована попередня система навчання, загублено роботу українських видавництв, наші методисти в розгубленому стані і всі спроби видати якісний національний підручник провалилися і будуть провалюватися й надалі.
 
Виктория:  10.06.2010 16:43      IP: 46.98.110.2--
я полностью поддерживаю Кирила, зачем так над детьми издеваться???
 
Саша:  10.06.2010 16:43      IP: 178.95.0.--
Я все понял... Просто слов нету(
 
Кирило.:  10.06.2010 16:40      IP: 85.114.206.1--
Ти, баран!!!!! Ти сам повинен відповісти на ці тести, якщо ти закінчив школу хоча б на "3". Як ти можеш затвердити тести, якщо ти на них не можеш відповісти сам. Винні не репетитори і діти, а ти - Лікарчук! Особисто я напрвив скаргу Табачнику і Лікарчуку. Якщо тести з англігської вони не визнають ідиотськими, подам позов до суду. І хай в суді мені покажуть підручник за яким я мав учитися в школі, щоб відповісти на цей придуркуватий тест.
 
Дядько Микола:  10.06.2010 16:38      IP: 92.113.70.1--
Шановні дописувачі! Ви всі говорите про те, що тести не відповідають програмі школи. А ви коли-небудь ту програму бачили? Там немає ніякої конкретики, все розмито і розмазано - навчай чому хочеш у рамках певної теми. То ж міністерство при бажанні замаже всім рота і буде говорити, що вчителі не навчили, а діти погано готувалися. Не шукайте оригінальних газет, з яких взято ті пресловуті тексти - їх немає. Все взято з автентичних підручників різних рівнів. Це говорить вам людина, яка вже не один рік працює з ними. Дітям, що не працювали за автентикою, не було що робити на тому тестуванні.
 
Wilczyca:  10.06.2010 16:37      IP: 79.110.128.--
В нього страрчєскій маразм. Звісно, репетитори винні. Не він же =)
 
Grand:  10.06.2010 16:33      IP: 80.73.0.2--
"репетитори не змогли належним чином підготувати останніх до зовнішнього оцінювання і тепер підбурюють молодих людей до участі в акціях протесту" - Супер!!! Якщо хочеш здати ЗНО - займайся з репетитором за 40 гривень у годину, купляй Оксфордські книжки за 100 гривень!!! І так ще б по кожному предмету!!! А в кого недостатньо грошей - ті "пролетіли"??? Як завжди у нашій країні, все вирішують гроші(
 
Лекса:  10.06.2010 16:24      IP: 109.72.113.1--
а почему мы вообще должны заниматься с репетиторами!??! по словам же Ликарчука это школьная программа!Значит дополнительно незачем заниматься?Представте, что это будет тогда!
 
Микола:  10.06.2010 16:22      IP: 217.146.249.--
Чому ніхто не пише про рівень тесту з біології??? Його однаково погано написали і ті,хто вчив і знав біологію, і ті, хто пішов "по приколу", граючи в хрестики-нолики... Ви не думаєте, що така гра підступна? Вам мало смертей на уроках фізкультури??? Ви хочете крові???
 
Ольга:  10.06.2010 16:17      IP: 91.195.121.--
Олено,вибачте,тепер я розумію хід ваших думок!
 
Андрій:  10.06.2010 16:13      IP: 95.135.179.2--
Хочу висловити Ігору Лікарчуку зауваження та незадоволення щодо проведення 07.06.10 р. тестування з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ! . Питання, які були запропоновані вельмишановними науковцями, виходять за рамки шкільної програми. Ми вважаємо , що це є навмисний злочин, це є знущання над учнями і це є несправедливо! Ви застосовуали жорсткі правила проведення перевірки знань! Ви ОБМАНУЛИ ДІТЕЙ та позбавили їх можливості до вступу!! Своїми діями Ви намагаєтесь розвалити систему освіти в Україні!
 
2ОЛЕНА:  10.06.2010 16:03      IP: 62.122.68.2--
Це велика сила перед виборами,а після-ніщо
 
ОЛЕНА:  10.06.2010 16:00      IP: 94.246.127.--
ВІРЮ,БО СВОГО ЧАСУ НАВІТЬ КУЧМА ДОПОМІГ ВІДРЕМОНТУВАТИ В НАШІЙ ШКОЛІ СПОРТЗАЛ,ЩО БУВ У АВАРІЙНОМУ СТАНІ. ЛИСТ ДО ПРЕЗИДЕНТА-ВЕЛИКА СИЛА. Я НЕОДНОРАЗОВО В ЦЬОМУ ПЕРЕКОНУВАЛАСЯ.
 
зтфн:  10.06.2010 15:55      IP: 193.19.108.--
---"І те, що більшість абітурієнтів відчули свою неспроможність впоратись із тестом, свідчить не про складність тесту, а про рівень їхніх знань", "--- Ну, да! Большая половина выпустников дебилов... :) Или репетиторы таковы...Кто же ещё... А мы Цацы. Белые и пушистые... Интересно какая цель преследуется???
 
І.Лікарчук:  10.06.2010 15:54      IP: 95.133.16.2--
Юлия, молодець дівчинко, скільки я тобі грошиків обіцяв?
 
Юлия:  10.06.2010 15:50      IP: 95.132.30.1--
"Орлов В.В.: 10.06.2010 15:42 IP: 178.95.187.1-- Повністю підтримую Лікарчука: ці тести повинні в першу чергу виділити абітурієнтів для факультетів іноземних мов,а не юрфаків, де рівень роботи з іноземними мовами залишається бажати кращого." Нехій для абітурієнтів, які збираються на факультет іноземних мов роблять окремі тести!!!!!!! Для мене такі важкі тести, до сраки карі очі.
 
2ОЛЕНА:  10.06.2010 15:46      IP: 62.122.68.2--
Якщо ви вірите,що Янукович вам доможе,то ви дуже наївна людина.Чи ви насправді думаєте,що це робиться без його відому?
 
Морф:  10.06.2010 15:46      IP: 178.93.46.--
Цікаво, чи зміг би наш директор Українського центру оцінювання якості освіти відповісти САМ хоча б на одне запитання з цих тестів?
 
Світлана:  10.06.2010 15:45      IP: 82.193.97.1--
А насправді! Чому нема посилання на першоджерела, цілком підтримую думку, що треба дати посилання на ті підручники чи статті з газет, звідки брались завдання, і відразу стане все зрозумілим.........
 
Орлов В.В.:  10.06.2010 15:42      IP: 178.95.187.1--
Повністю підтримую Лікарчука: ці тести повинні в першу чергу виділити абітурієнтів для факультетів іноземних мов,а не юрфаків, де рівень роботи з іноземними мовами залишаЄ бажати кращого.
 
ОЛЕНА:  10.06.2010 15:37      IP: 94.246.127.--
ОЛЬГО,ДІТИ НЕ ЗАВАЛИЛИ УКРАЇНСЬКУ. ВИ НЕ ЗРОЗУМІЛИ ДУМКУ. ПРОСТО ЛІКАРЧУК ПЕРЕКЛАВ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НА ТИХ,ХТО ВЗАГАЛІ НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗА ПІДГОТОВКУ,БО СТВЕРДЖУВАЛОСЯ,ЩО ДОСТАТНЬО ПІДРУЧНИКІВ. Я ТАКА Ж ЖЕРТВА. МОЯ ДОНЬКА З НЕКУПЛЕНОЮ МЕДАЛЛЮ УКРАЇНСЬКУ ВИКОНАЛА НА 83 + ТВІР,А АНГЛІЙСЬКУ- 26+ ТВІР. МИ ШОКОВАНІ. ЗНАЙОМІ РАДЯТЬ ПИСАТИ ЯНУКОВИЧУ ТА НА САЙТ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ. ЛИШЕ ВІН,МОЖЛИВО, ВПЛИНЕ НА ВПЕРТІСТЬ ЛІКАРЧУКА. Я НАПИШУ.
 
...:  10.06.2010 15:27      IP: 195.242.179.--
оригінально... то у всьому винні репетитори??? гаразд. а хто такі репетитори? це ті самі вчителі зі шкіл. Шановний, невже ви не розумієте, що таким чином підтверджуєте те, що у вищих навчальних закладах надають недостатню освіту. Самі ж освітяни навчали вчителів, а тепер стверджують, що саме репетитори винні у тому, що діти не змоги здати тест!!!!!!!!!!!! я в шоці!
 
Дарина:  10.06.2010 15:27      IP: 212.1.66.2--
Ні в кого не виникає питання :ЧОМУ ДО СИХ ПІР НЕМАЄ ПОСИЛАННЯ на першоджерела,з яких тест було сформовано?З української мови,біології такі посилання на конкретні підручники ,авторів навіть параграфи розміщено на сайті центру.Окрім того, є посилання на авторів текстів ,що були розміщені для аналізу в тесті з укр мови. Чи маю я право знати з якої газети запропоновано наприклад автентичний текст,щоб перконатися ,що читання таких газет передбачено Міністерством Освіти за шкільною програмою? Теж саме стосується і інших завдань.
 
Jana:  10.06.2010 15:23      IP: 78.137.12.--
як в нього все класно виходить всі діти дурні а він один розумний....мда
 
крет:  10.06.2010 15:20      IP: 77.120.80.2--
судя по всіх коментаріях по складності тестів можна зробити висновок, що наша "люба" влада зробила такий прікол: укр мова 1 сесія --- легкий укр мова 2 сесія --- важкий укр мова 3 сесія --- легкий англ мова --- важкий біологія --- легкий ГЕОГРАФИ --- вам (((((!!)))))
 
Ольга:  10.06.2010 15:17      IP: 91.195.121.1--
Олено,дивлячись в якій школі хто вчився! Якщо ви працюєте в Оксфорді і ваші діти не завалили тест,я дуже рада! У мене в школі не було підготовки,тому я була вимушена ходити до репетитора! а тепер не треба робити дітей винуватими у складності тесту
 
Ромчик:  10.06.2010 15:07      IP: 195.216.212.1--
Смех и грех.. На пенсию этого Ликарчука надо отправлять.
 
Марина:  10.06.2010 15:04      IP: 178.95.171.1--
І ніхто нам не допоможе. Тому, що найбільша проблема України - це її тупоголова влада!!! Причому одна змінює іншу. Нагадує назву фільму "Тупий іще тупіший". Я б ще зрозуміла, якби не здала я, учениця звичайної сільської школи, хай навіть вчителі України роблять по 10 помилок (блін, 10!!!!! вдумайтесь!!! це не 1 і не 2, шок, але нехай), але вже коли діти, що студіюються за кордоном і там здають тести на відмінно, а у нас завалили.... То ви мене вибачте...... Це вже абсурд і сміх!
 
Елена:  10.06.2010 14:57      IP: 195.184.70.2--
А зачем в школу ходить ? Знания должны в школе давать !!!! А тесты должны соответствовать школьной программе !!! Как можно требовать знания , не определив конкретные требования ???? А репетиторы - личное дело каждого !!!!
 
Олена:  10.06.2010 14:56      IP: 94.246.127.--
А хто сказав,що діти взагалі мали до репетиторів ходити?Ви весь рік завіряли що для підготовки до ЗНО достатньо ШКІЛЬНИХ ПІДРУЧНИКІВ.З української мови так і було. Жоден мій 11-класник не завалив цього тесту.А іноземна-джерело сліз і розпачу.Ви не виправдовувалися б,перекладаючи відповідальність на інших,а визнали б власні помилки! Ми будемо звертатися по допомогу до юристів та влади!
 
Принц:  10.06.2010 14:52      IP: 94.178.185.--
Очередную тупость выдал! Читать противно уже это идиотическое пустословие. Субъективность разве не становится объективностью на устах у тысячи абитуриентов сразу? Еще плюс одно доказательство, что "власть" дальше своего носа не видит!
 
Артем:  10.06.2010 14:49      IP: 92.112.165.1--
Разве все семьи могут заплатить за репетитора если он стоит около 50-60 грн/ час?????
 
Ніка:  10.06.2010 14:44      IP: 94.153.127.1--
Я тільки одного не можу зрозуміти,якщо дітей мали готувати до ЗНО репетитори і нібіто погано це зробили, то навіщо ходити в школу?Все-таки,на мою думку,тест повинен бути розрахований на абітурієнтів,які навчалися в школах, а не ходили до гірших чи кращих репетиторів чи відвідували курси))
 
Олександр:  10.06.2010 14:38      IP: 94.178.177.2--
Та який з нього пан ?????
 
Юлия:  10.06.2010 14:33      IP: 95.132.251.--
Пускай, уважаемый, Ликакрчук сам эти тесты решит, раз умный такой! Я тоже могу сесть на стул и сказать:"Уважаемые абитуриенты, тесты за рамки школьной программы не выходит, это вы плохо подготовились!"
 
Ірина:  10.06.2010 14:31      IP: 95.135.144.--
Пане Лікарчук, на іншу вашу відповідь годі було й сподіватись. Але ваші звинувачення на адресу репетиторів настільки ж правомірні, як і звинувачення в тому що ви продали відповіді, чи виконали чиєсь замовлення .Це виглядає правдивіше, аніж некомпетентність 90% відсотків викладачів англійської мови.
 
Serg:  10.06.2010 14:30      IP: 85.90.213.--
Ага, вот кто оказывается виноват - репетиторы не по тем газетам школьников готовили !
 
Оксана:  10.06.2010 14:24      IP: 213.130.22.2--
А что ему еще говорить? Действительно, не отменит же он результаты тестов! Если уж репетиторы не смогли подготовить, то что тогда про школу говорить!

Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

...В ваших интересах – проведение оценки тестов, но по более лояльной шкале. Вы не можете хотеть отмены всех результатов. Это будет не правильно. Пусть оценивают, но более лояльно. ...
Вот опять: как вы пишете "буря в склянці води"...
Шкала оценивания образуется ПОСЛЕ проверки ВСЕХ работ, приблизтельно по такому принципу (я конечно на 100% не уверен, что именно такие цифры как я написал принимаются за основу, но суть именно такая):
Цитувати
Что такое оценивание РЕЙТИНГОВОЕ оценивание . (суть)
... объясню суть:
например есть 200 заданий и 1000 участников.
Из 1000 участников например 1 ответил на 200 вопросов, 2 ответили на 172 вопроса, 5 не ответили ни на 1, по 8 ответитили на 1 и на 171 ну и т.д. (т.е. в диапозоне 173-199 вопросов не ответил НИКТО).
Из практики прошлых лет (моя статистика) что под проходной балл подгоняется примерно 10% учустников. Т.о. берется максимальное количество вопросов, на котороне не ответили примерно 100 человек, и приравнивается это количество +1 ответ к 124 баллам.
Т.о. эти 10% учасников тест не сдали. Это может быть 2 вопроса, может быть 3,4...120 т.е. любое кол-во.
предположим что в нашем примере это 50.
Итого, кто ответил на 50 вопросов и меньше, получает (дифиринцировано) меньше чем 124,0 балла (или меньше чем 3 с тремя минусами по 5 бальной системе  )
Потом берется примерно 0,05-0,1% учасников с наибольшим ко-вом ответов, и им присваивается максимальный балл (200) например в нашем случае это 171 и больше ответов.
Остальные баллы дифиринцировано распределяются в диапозоне 124,0-199,99
Т.о. шкала оценивания, а следовательно и результати тестирования зависят от нескольких составляющих:
а: состав учасников (пришли одни ГЕНИИ, или одни ДАУНЫ: и в том и в другом случае будет 10% тех кто не сдал, и 0,1% тех кто получил 200)
б: сложность тестовых вопросов
« Останнє редагування: 12 Червня 2010, 15:07:34 від ВАВАНчик »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Оттудаже:
Цитувати
Простовлез:  11.06.2010 17:03      IP: 194.44.2.2--
Интересно было бы увидеть баллы тех, кто сейчас возмущается сложностью тестов. В прошлом году по физике такое было. Орали, орали, а как пришли оценки - замолкли в тряпочку. Шкала оценки рейтинговая, сложность тестов в этих условиях - по барабану. А вот за плагиат нужно НЕНОРМАТИВНА ЛЕКСИКА обрывать без разговоров. "Отцу" респект и уважуха.
« Останнє редагування: 12 Червня 2010, 10:05:27 від gro-za »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

...В ваших интересах – проведение оценки тестов, но по более лояльной шкале. Вы не можете хотеть отмены всех результатов. Это будет не правильно. Пусть оценивают, но более лояльно. ...Вот опять: как вы пишете "буря в склянці води"...
Шкала оценивания образуется ПОСЛЕ прове6рки ВСЕХ работ, приблизтельно по такому принципу (я конечно на 100% не уверен, но делается это примерно так): ... оценивание РЕЙТИНГОВОЕ. 
Володимире Юрійовичу, не в цьому питання. Рейтингове - не рейтингове ... Антипедагогічне, ось основне зло. І невідповідне меті підготовки підростаючого покоління. А ще й шахрайське. Це я говорю Вам, і усім, хто цікавиться проблемою чесних відносин у такій чутливій гуманітарній сфері, як народна освіта. Я - педагог з 35-річним стажем роботи у ВНЗ. Мабуть, трохи розуміюся. А хто такий Лікарчук? Чиновник, який хоче навчити інших, як слід навчати.
Повністю підтримую основні мотиви виступів батьків проти недолугих тестів.
Хочу ще раз пояснити. Ми ставимо за мету відібрати найбільш достойних абітурієнтів для продовження навчання у ВНЗ. Але критерій відбору? Рейтингове голосування? А чому не вимоги шкільної програми?
Приведу приклад з власного досвіду. Як Вам вже відомо, у молоді роки я навчався у Лондонському університеті. Моїм науковим керівником (супервізором) був всесвітньо відомий професор Колін Черрі. Ми з ним часто спілкувалися не тільки по науковій тематиці, а й з гуманітарних питань. На моє диво, солідний і всебічно освічений професор не знав, хто такий А.С.Пушкін. Перешли до творчості англійський поетів. Виявляється, йому був невідомим також Роберт Бьорнс. Правда, як потім виявилося, Бьорнса англійці не вважали національним поетом. Він - шотландець, писав свої твори цією мовою, дуже близької до англійської, але більшості англійців незрозумілою. Приблизно, як українська для росіян.
Мене це так зацікавило, що будучи у відрядженні до Едінбургського університету по своїй науковій тематиці, вирішив розшукати твори Бьорнса у книжкових крамницях столиці Шотландії, де до речі, також усі англомовні. Знайшов: "A Choice of Robert Burns's Poems and Songs". Книжка збереглася. Купив її 17.01.1967 р., заплатив чеком з чекової книжки Barkley's Bank (таке чудо в СРСР було недоступне, маю на увазі чеки). Власник крамнички зник у підсобці на хвилинку, потім радісно повідомив, що мій чек справжній. А заповнив його я олівцем, і підпис поставив. Цього було досить!
Уявіть моє розчарування, коли виявилося, що я нічого в його віршах не можу зрозуміти!
Повертаюся в Лондон, показую цю книжку професору Черрі. І він нічого не може розтлумачити. Так, багато схожих слів з англійською, але зміст зрозуміти неможливо. Перекладів на англійську не було (може на даний час існують?). Я був знайомий з поезією Бьорнса у перекладі на російську Маршаком.
До чого я веду. Давайте запропонуємо тести ЗНО на основі творів Бьорнса. А потім здійснимо рейтинговий відбір кращих з поганих. Це що, науковий підхід?
Справжня мета чиновників від освіти, очевидно, полягає не в тому, щоб відібрати кращих, а щоб усіх обдурити і нагнути. Поставити їх у безвихідь. Нехай грають у лотерею, або у медитацію, як Ви пропонуєте. І який урок з цього винесе підростаюче покоління?
« Останнє редагування: 12 Червня 2010, 11:17:13 від gro-za »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Оттудаже:
Цитувати
Простовлез:  11.06.2010 17:03      IP: 194.44.2.2--
Интересно было бы увидеть баллы тех, кто сейчас возмущается сложностью тестов. В прошлом году по физике такое было. Орали, орали, а как пришли оценки - замолкли в тряпочку. Шкала оценки рейтинговая, сложность тестов в этих условиях - по барабану. А вот за плагиат нужно НЕНОРМАТИВНА ЛЕКСИКА  обрывать без разговоров. "Отцу" респект и уважуха.
По барабану - не по барабану ... Не в цьому суть проблеми. Тести антипедагогічні. Вони нечесні. Дітей дурять, а називається все це не тільки навчанням, а й вихованням молоді. Я вже пояснив, що рейтингове голосування за таких умов є абсурдним. Як і відбір абітурієнтів за правилами наперсточників. Тоді цим правилам слід було навчати в середній школі? А виходить, що навчали одному, а рейтинговий відбір - за іншими критеріями. Було б справедливим викинути з тестів завдання, непосильні, наприклад, для 50 % випускників з причини невідповідності шкільній програмі, якій сліпо довіряли вчителі та учні. Виходить, шкільна програма - це зайве? Вивчайте, дітки, тести американських англомовних шкіл та університетів!
Ось проти цього я протестую, як і решта громадян України.
Володимиру Юрійовичу, пропоную Вам зупинитися у своїх намірах полемізувати з будь-яких питань. Почекайте, поки не надійдуть відгуки по темі від когось іншого. Або, якщо справа дійде до офіційного розслідування. Чесно визнаю, мені Вас переконати ні в чому не зможу. Бо ми - різні люди. Це як сперечатися науковцю-атеїсту з богословом.
Усім, хто цікавиться, порекомендував би удосконалювати знання з  літературної англійської мови на творах класиків. Ну, хоч би Чарльза Діккенса (див. вкладене зображення), а не на тестах ЗНО. І, очевидно, не на поезії Бьорнса.
Цитувати
On Seeing One on a Lady's Bonnet at Church

Ha! whare ye gaun' ye crowlin ferlie?
Your impudence protects you sairly;
I canna say but ye strunt rarely
Owre gauze and lace,
Tho faith! I fear ye dine but sparely
On sic a place.

Ye ugly, creepin, blastit wonner, ...
« Останнє редагування: 12 Червня 2010, 10:27:20 від gro-za »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

А ось переклад з Діккенса на російську:
Цитувати
ГЛАВА I

     Домби и сын

     Домби сидел в углу затемненной комнаты в большом кресле  у  кровати,  а
Сын лежал тепло укутанный в плетеной колыбельке, заботливо  поставленной  на
низкую кушетку перед самым камином и вплотную  к  нему,  словно  по  природе
своей  он  был  сходен  со  сдобной  булочкой  и  надлежало  хорошенько  его
подрумянить, покуда он только что испечен.
     Домби было около сорока восьми лет. Сыну  около  сорока  восьми  минут.
Домби был лысоват, красноват и хотя был красивым, хорошо сложенным мужчиной,
но имел слишком суровый и напыщенный вид, чтобы располагать к себе. Сын  был
очень лыс и очень красен и,  хотя  был  (разумеется)  прелестным  младенцем,
казался слегка измятым и пятнистым. Время и его сестра  Забота  оставили  на
челе Домби кое-какие следы, как на дереве, которое должно быть  своевременно
срублено, - безжалостны эти близнецы, разгуливающие  по  своим  лесам  среди
смертных, делая мимоходом зарубки, - тогда как лицо Сына было иссечено вдоль
и поперек тысячью морщинок,  которые  то  же  предательское  Время  будет  с
наслаждением стирать и разглаживать  тупым  краем  своей  косы,  приготовляя
поверхность для более глубоких своих операций.
     Домби, радуясь  долгожданному  событию,  позвякивал  массивной  золотой
цепочкой от часов, видневшейся из-под его безукоризненного  синего  сюртука,
на котором фосфорически поблескивали  пуговицы  в  тусклых  лучах,  падавших
издали от камина. Сын сжал кулачки, как будто грозил по  мере  своих  слабых
сил жизни за то, что она настигла его столь неожиданно.
     - Миссис Домби, - сказал мистер Домби, - фирма снова будет не только по
названию, но и фактически Домби и Сын. Домби и Сын!
     Эти  слова  подействовали  столь  умиротворяюще,  что  он  присовокупил
ласкательный эпитет к имени миссис Домби (впрочем, не без колебаний, ибо  не
имел привычки к такой форме обращения) и сказал: "Миссис Домби,  моя...  моя
милая".
     Вспыхнувший на миг румянец, вызванный  легким  удивлением,  залил  лицо
больной леди, когда она подняла на него глаза.
     - При крещении, конечно, ему будет дано имя Поль, моя... миссис Домби.
     Она слабо отозвалась: "Конечно", или,  вернее,  прошептала  это  слово,
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

http://testportal.gov.ua/index.php/text/text/1002/ - До питання про складність тесту з англійської мови

До Українського центру оцінювання якості освіти надходять звернення від учасників зовнішнього оцінювання про начебто зависокий рівень складності тесту з англійської мови.

Роз′яснюємо, що тести з англійської мови укладалися відповідно до Програми зовнішнього незалежного оцінювання з цього предмета, затвердженою Міністерством освіти і науки України ( наказ № 865 від 18.09.2008 року).

Жодного завдання, що виходить за межі програми, в тесті немає. Завдання розроблялися колективом авторів, серед яких – три вчителі та два викладачі вищих навчальних закладів. Кожне завдання отримало три експертних висновки. Експертизу проводили незалежні експерти, серед яких – 2 учителі-предметники, 1 методист, 3 викладачі вищих навчальних закладів та міжнародний експерт-консультант із тестології.

Завдання з розділу «ЧИТАННЯ» на загальне розуміння прочитаного експертами кваліфіковано як легке. Текст завдання складається з простих і складних речень з невеликою кількістю складнопідрядних структур й містить лише широковживану лексику тематичної групи «Людина» й не включає граматичних конструкцій, що виходять за шкільну програму 10-11 класів (Future-in-the-Past, Reported Speech, Continuous and Perfect Passive тощо). Варіанти відповідей сформульовано просто і доступно, так, що правильну відповідь у формі поради легко встановити, зробивши висновок на основі аналізу ключових фраз, якими описано небажані прояви поведінки молодої людини, що хоче утвердитися як особистість: Being loud isn′t a good way to get noticed —> Keep your voice down; if you don′t know much about the subject being discussed, you′ll get more kudos if you shut up and listen —> Don′t pretend you know everything тощо.

Завдання на множинний вибір кваліфіковано як оптимальне. Текст цього завдання складається із простих, складних та складнопідрядних речень і містить не лише граматичні структури, вивчення яких передбачено чинними програмами 10-11 класів, а й деякі інші структури, наприклад, Future-in-the-Past, Reported Speech, Continuous, Perfect Passive, Modals + Continuous та ін. Пропонований текст не включає складних граматичних структур типу перелічених вище, тому не може вважатися надто складним в аспекті граматики. Щодо лексичного наповнення, то оптимальний рівень складності передбачає залучення не лише широковживаної лексики, а й фразеологічних зворотів та ідіом. Тож у тексті наявні окремі широковживані фразеологічні звороти типу: to improve one′s memory, to take responsibility, to take an active interest, to lose one′s memory, to keep one′s brain fit, які мають бути добре відомі учням загальноосвітніх шкіл. Значення незнайомих слів пояснюється у тексті. Так, невідоме слово «chunking» замінено в контексті знайомим словом «grouping». Варіанти відповідей сформульовано простою мовою.

Завдання на знаходження спеціальної інформації експертами кваліфікується як оптимальне за рівнем складності. Текст цього завдання, дійсно містить маловживану лексику, яка може бути невідомою учням загальноосвітніх шкіл. Проте, зважаючи на зміст завдання, де головним є не детальне розуміння всього тексту, а лише знаходження необхідної інформації, наявність такої лексики у тексті слід вважати допустимою в тому випадку, якщо вона не використовується в уривках тексту, які містять специфічну інформацію, яку й необхідно знайти учасникам тестування. Наприклад, текст завдання 12 містить такі маловідомі мовні вирази, як apparent, shambolic style, lulled his suspects into a false sense of security, culprit тощо, проте для того, щоб правильно відповісти на запитання, достатньо знайти у тексті і зрозуміти добре відоме слово absent-mindedness (тема «Людина: Риси характеру»).

Завдання на заповнення пропусків структурними частинами речень відповідно до специфікації має містити 2 оптимальних та 4 складних завдання. Текст такого завдання може включати складні граматичні конструкції. Запропонований текст побудований на простому граматичному матеріалі. Щодо лексичної складності, то вона не виходить за межі широковживаних фразеологічних зворотів (to attend an open-air school, to be involved with, to be interested in). Значення слів типу vulnerable, які можуть бути невідомими учасникам тестування, легко вивести з контексту (a charity that provides a range of services for vulnerable people who might otherwise feel lonely). Варіанти відповідей не містять ні лексичних, ні граматичних складностей.

Завдання на заповнення пропусків лексичних одиниць відповідно до специфікації містить 3 простих (26 – exact; 28 – developing; 34 – accept), 6 оптимальних (23 – caught; 24 – challenge; 25 – pastime; 27 – occupied; 31 – with; 33 – frame) і 3 складних (29 – piece; 30 – mounted; 32 – donated) завдань. Варіанти відповідей дійсно залучають лексичні одиниці, які могли б складати окремі труднощі для учасників тестування. Проте більшість правильних варіантів (за винятком frame, to donate, to mount та незвичного дієслівного вживання добре відомої лексеми piece) належать до широковживаних лексем.

Завдання на заповнення пропусків граматичних одиниць у відповідності із специфікацією містить 2 простих (35 – are known; 41 – looked) завдання, які контролюють знання базових граматичних форм Present Passive Simple і Past Simple; 4 оптимальних завдання (39 – distinct; 37 – developed; 40 – memorized; 43 – coloured), які контролюють знання прикметників і дієприкметників минулого часу; і 6 складних завдань (36 – England′s – присвійний відмінок з географічними назвами; 38 – to help та 45 – to mark – вживання інфінітива для вираження мети; 42 – wouldn′t – узгодження часів; 44 – could be seen – модальне дієслово + інфінітив у пасивному стані + узгодження часів; 46 – meaning — дієприкметник теперішнього часу). Усі контрольовані граматичні форми входять до Програми зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови, затвердженої Міністерством освіти і науки України (наказ № 865 від 18.09.2008 р.), й репрезентують різні рівні володіння граматичним матеріалом.

Завдання з розділу «ПИСЬМО» на заповнення пропусків з опорою на контекст належить до категорії складних. Текст завдання включає окремі слова тематичної групи «Природа», що можуть складати певні труднощі для учасників тестування (longitude, glaciers тощо), але мають бути відомі тим із них, хто належним чином вивчав лексику відповідної тематичної групи, що передбачено чинними програмами.

Завдання на продукування власного висловлення сформульовано відповідно до вимог специфікації тесту.

Зазначимо, що аналогічні завдання як за змістом, так і за складністю були наведені в демонстраційному варіанті тесту з англійської мови, що був розміщений на сайті УЦОЯО восени 2009 р. Подібний тест пропонувався учасникам зовнішнього оцінювання під час пробного тестування, що відбулося в березні 2010 року.

Остаточні висновки про складність тесту можна буде зробити лише після визначення результатів його виконання та психометричних характеристик тестових завдань.

Усі інші твердження про рівень складності тесту в цілому та його окремих завдань є суб’єктивними і залежать від рівня знань з цього предмета їхніх авторів.

Нагадуємо, що в 2009 р. тест з англійської мови з результатом нижче 124 балів склали 10,2 % абітурієнтів, із результатом від 124 до 135 балів – 13,8%. Максимальний результат (200 балів) отримали лише 0,04% абітурієнтів.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email