23 куб. м.на людину - це більше ніж в тричі за норму споживання ХВП для квартири з наявністю ГВП.
Вірогідно в будинку встановлений загальнобудинковий лічильник холодної води, а більшість квартир має квартирні лічильники. То ж при розподілі різниці між показами загальнобудинкового та суми квартирних на тих мешканців, що квартирного не мають, і виходять ці астрономічні об`єми.
Цікаво, а чи не має тут подвійного нарахування. Я в 2006р. з таким стикався. В будинку є клуб школяра - підрозділ міського відділу освіти ( свого лічильника не мав). Відділ освіти платив водоканалу по договору по нормам споживання відповіднодо чисельності персоналу та відвідувачів. Причому договір укладався не на кожен клуб а на всі ( 7 клубів + будинок піонерів) разом узяті. Після встановлення загально будинкового лічильника водоканал продовжував брати з відділу освіти кошти по договору, а всі кубометри по лічильнику ділив на мешканців квартир. За моєю скаргою АМКУ оштрафував водоканал, зобов`язав його здійснити для тих квартир, де не встановлено квартирних лічільників, перерахунок, та зобов`язав встановити лічильник у клубі школяра.
Що цікаво. Після того як майже всі квартири були обладнані квартирними лічильниками ( без них залишилося 2-3 квартири), а загальнобудинковому настав час повірки, водоканал просто демонтував свій лічильник зовсім. І тепер залишившимся 2-3 квартирам нараховують просто по нормі. Чому вони не ставлять лічильники я не розумію, однаково ж переплачують. В мене за чотири роки середньомісячне споживання складає 6,9 куб. м - це менше норми на одну людину, а в мене троє осіб. Тож при сплаті по нормам довелося б платити більше ніж в тричі. Тож я завжди підтримую Вашу, Віктор Іванович, позицію про необхідність лічильників. Особливо, якщо в будинку є загальнобудинковий лічильник, особливо якщо в будинку з загальнобудинковим лічильником є інші крім квартир помешкання ( офіси, магазини, кафе, клуби та інше).