'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Снятие с регистрации  (Прочитано 5151 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВЕНЕЦиЯ

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 378
    • Перегляд профілю
Снятие с регистрации
« : 27 Червня 2012, 00:19:47 »

Добрый вечер, подскажите, я хочу выписаться из маминой квартиры (неприватизированной) и прописаться у жены. Как мне правильно пройти процедуру, т.к. в ЖЭКе начали рассказывать про то, что только через суд. Все попытки объяснить, что никаких спорных вопросов у нас с ответственным квартиросъемщиком нет и она дала согласие на выписку ни к чему не привели. Сказали что идите в суд и все. но я знаю, что по закону мне просто нужно написать заявление паспортисту и отдать свой паспорт. что можете сказать по данному вопросу?
Записаний

Дятел

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 280
  • Вода камень точит, а дятел - долбит!
    • Перегляд профілю
Re: Снятие с регистрации
« Reply #1 : 27 Червня 2012, 00:34:49 »

Прикольно когда под одним ником пишет то жена, то муж :)

ПС: Вы правы, суд решает СПОРЫ (за редким исключением, например развод при наличии несовершеннолетнего ребенка), поэтому в суде (по поводу снятия с регистрации) Вам делать нечего! Вы можете подать заявление, а в случае отказа(письменного), - обжаловать в суде!
Записаний

ВЕНЕЦиЯ

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 378
    • Перегляд профілю
Re: Снятие с регистрации
« Reply #2 : 27 Червня 2012, 01:08:48 »

Да, спасибо......   просто решили зачем заводить 5000000 учеток..... :)
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Снятие с регистрации
« Reply #3 : 27 Червня 2012, 01:47:15 »

Прикольно когда под одним ником пишет то жена, то муж :)
Так в нике ж написано ВЕНЕЦ и я  ;)

ВЕНЕЦиЯ, читайте ст.7 ЗУ "Про свободу пересування ... в Україні"  ::)
Записаний

Carlovich

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 103
  • City: Ірпінь
  • Судья, осуждающий невинного, осуждает самого себя.
    • Перегляд профілю
Re: Снятие с регистрации
« Reply #4 : 27 Червня 2012, 09:24:57 »

Добрый вечер, подскажите, я хочу выписаться из маминой квартиры (неприватизированной) и прописаться у жены. Как мне правильно пройти процедуру, т.к. в ЖЭКе начали рассказывать про то, что только через суд. Все попытки объяснить, что никаких спорных вопросов у нас с ответственным квартиросъемщиком нет и она дала согласие на выписку ни к чему не привели. Сказали что идите в суд и все. но я знаю, что по закону мне просто нужно написать заявление паспортисту и отдать свой паспорт. что можете сказать по данному вопросу?
Паспортист ЖЕКа подконтролен паспортному столу. Но у Вас пока нет доказательств отказа.
Получите письменный отказ, потом в милицию. В  суд с таким вопросом не стоит спешить. Не могут отказать в снятии с одного места регистрации и регистрации в другом. На каком основании?
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Снятие с регистрации
« Reply #5 : 28 Червня 2012, 00:43:23 »

Не могут отказать в снятии с одного места регистрации и регистрации в другом. На каком основании?
Ну почему же? Даже очень могут. Например, если это несовершеннолетний или недееспособный.
А вот в регистрации в другом тем более. И оснований полно. Владелец квартиры против, владелец лицевого счета против и т.п. Раньше еще было, когда кол-во кв.метров меньше нормы (не знаю, как сейчас)  ;)
Записаний

Carlovich

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 103
  • City: Ірпінь
  • Судья, осуждающий невинного, осуждает самого себя.
    • Перегляд профілю
Re: Снятие с регистрации
« Reply #6 : 28 Червня 2012, 09:24:46 »

Не могут отказать в снятии с одного места регистрации и регистрации в другом. На каком основании?
Ну почему же? Даже очень могут. Например, если это несовершеннолетний или недееспособный.
А вот в регистрации в другом тем более. И оснований полно. Владелец квартиры против, владелец лицевого счета против и т.п. Раньше еще было, когда кол-во кв.метров меньше нормы (не знаю, как сейчас)  ;)
Неужели? Уже ввели крепостное право? О недееспособных речи не было. Хотя право свободы передвижения и выбора места проживания  и у них никто не отбирал. На совершение действий, они имеют законных представителей. 
Nimfa! Вы меня  просто удивляете своими ответами. Не первый раз. Спасибо!
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Снятие с регистрации
« Reply #7 : 28 Червня 2012, 14:24:23 »

Неужели? Уже ввели крепостное право? О недееспособных речи не было. Хотя право свободы передвижения и выбора места проживания  и у них никто не отбирал. На совершение действий, они имеют законных представителей. Nimfa! Вы меня  просто удивляете своими ответами. Не первый раз. Спасибо!
И вы меня. Кушайте на здоровье!

В продолжение вашего недоумения
Не могут отказать в снятии с одного места регистрации и регистрации в другом. На каком основании?
Наверное, Вам не приходилось этого делать уже давненько. А я в процессе нескольких покупок-продаж квартир за последние 10 лет частенько это делала, да и мои знакомые тоже. И основания были самые разные. Другое дело, всегда ли законны ли эти основания? Кто-то пробовал просто указать паспортистке на соотв.статью закона?

П.С. А если я завтра захочу у Вас в квартире зарегистрироваться? Мне могут отказать? А как же тогда свобода передвижения и выбора места проживания?
« Останнє редагування: 28 Червня 2012, 14:25:54 від Nimfa »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Снятие с регистрации
« Reply #8 : 28 Червня 2012, 15:01:17 »

Добрый вечер, подскажите, я хочу выписаться из маминой квартиры (неприватизированной) и прописаться у жены. Как мне правильно пройти процедуру, т.к. в ЖЭКе начали рассказывать про то, что только через суд. Все попытки объяснить, что никаких спорных вопросов у нас с ответственным квартиросъемщиком нет и она дала согласие на выписку ни к чему не привели. Сказали что идите в суд и все. но я знаю, что по закону мне просто нужно написать заявление паспортисту и отдать свой паспорт. что можете сказать по данному вопросу?

Вам отримувати дозвіл на зняття з реєстрації (т.з. "виписку") не потрібно. Достатньо Вашої заяви.
Цитувати
Стаття 7. Зняття з реєстрації місця проживання

    Зняття з  реєстрації  місця  проживання здійснюється протягом семи днів на підставі заяви особи, запиту  органу  реєстрації  за новим місцем проживання особи, остаточного  рішення  суду (про позбавлення  права  власності  на  житлове  приміщення  або  права користування   житловим   приміщенням,   визнання  особи  безвісно відсутньою або померлою), свідоцтва про смерть.
      Діти віком від 15 до 18 років подають заяву особисто.

     У разі якщо особа  з  поважної  причини  не  може  самостійно звернутися   до  органу  реєстрації,  зняття  з  реєстрації  місця проживання може бути здійснено за зверненням  іншої  особи  та  на підставі доручення, посвідченого в установленому порядку.

     Зняття з  реєстрації  місця проживання неповнолітніх,  які не мають  батьків,  та  осіб,  стосовно  яких  встановлено  опіку  чи піклування,   здійснюється  за  погодженням  з  органами  опіки  і піклування.

Реєстрація за новим місцем проживання здійснюється теж на підставі Вашої заяви:
Цитувати
Стаття 6. Реєстрація місця проживання особи

     Громадянин України,   а   також   іноземець   чи   особа  без громадянства,  які перебувають в Україні  на  законних  підставах, зобов'язані протягом  десяти  днів  після прибуття до нового місця проживання зареєструвати місце проживання.

    Для реєстрації особа подає:

     письмову заяву.
Діти віком від 15 до 18 років подають  заяву особисто.  У разі якщо особа з поважної причини не може самостійно звернутися  до  уповноваженого  органу,   реєстрація   може   бути здійснена   за  зверненням  іншої  особи  на  підставі  доручення, посвідченого в установленому порядку;

     паспортний документ. Якщо дитина не досягла 16-річного віку, подається свідоцтво про народження або свідоцтво про належність до громадянства  України.  Іноземець  та   особа   без   громадянства додатково подають посвідку на постійне або тимчасове проживання;

     квитанцію про сплату  державного мита або документ про звільнення від його сплати;

    два примірники талона зняття з реєстрації.

     Забороняється вимагати для реєстрації місця проживання подання особою інших документів.

     Заява особи   про   реєстрацію   місця  проживання  є  єдиною підставою для реєстрації місця проживання особи.


     Зразки заяви та інших документів,  необхідних для  реєстрації місця   проживання   особи,   затверджуються  Кабінетом  Міністрів України.

     Особи, які  перебувають  більше  одного  місяця   за   межами адміністративно-територіальної  одиниці, в якій зареєстроване їх місце проживання, і які мають невиконані  майнові  зобов'язання,
накладені  в  адміністративному  порядку чи за рішенням суду,  або призиваються на дійсну військову службу і не мають відстрочки, або беруть  участь у судовому процесі в будь-якій якості,  зобов'язані зареєструвати місце перебування.

     Реєстрація місця проживання громадян України,  які проживають за   межами   України,   здійснюється   в   установленому  порядку консульськими установами України за  кордоном  або  дипломатичними представництвами.

     Надання відомостей   про   місце   проживання   особи  та  її персональні дані здійснюється виключно  у  випадках,  передбачених Податковим  кодексом  України ( 2755-17 ) та законами України, або за згодою самої особи.
{  Частина восьма статті 6 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2756-VI ( 2756-17 ) від 02.12.2010 }

     При  зміні місця  проживання  в межах адміністративно-територіальної  одиниці,   на   яку    поширюється повноваження  органу реєстрації, особа, яка зареєструвала місце проживання,  або  її   законний   представник   повинні   письмово повідомити про це відповідний орган реєстрації протягом семи днів.
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1382-15
Але  це як у Вас  є підстави для проживання в тому помешканні ( квартирі, будинку), наприклад "ордер", чи інше.
А як ні, то відповідно до Житлового кодексу:
Цитувати

Стаття 65. Право наймача на вселення інших осіб у займане ним жиле приміщення

     Наймач вправі  в  установленому  порядку  за письмовою згодою всіх членів сім'ї,  які проживають разом з ним,  вселити в займане ним жиле приміщення  свою дружину,  дітей, батьків, а також інших осіб. На вселення до батьків їх  неповнолітніх  дітей  зазначеної
згоди не потрібно.
     Особи, що вселилися в жиле приміщення як члени сім'ї наймача, набувають  рівного з іншими членами сім'ї права користування жилим приміщенням,  якщо при вселенні  між  цими  особами,  наймачем  та членами його сім'ї,  які проживають з ним, не було іншої угоди про порядок користування жилим приміщенням. http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/5464-10/page2

Стаття 156.  Права і обов'язки членів сім'ї власника жилого    будинку (квартири)

     Члени  сім'ї  власника   жилого   будинку   (квартири),   які проживають разом з ним у будинку  (квартирі),  що  йому  належить, користуються  жилим  приміщенням  нарівні  з   власником   будинку (квартири), якщо при їх вселенні не було іншої угоди  про  порядок
користування цим приміщенням.
     За згодою  власника будинку (квартири) член його сім'ї вправі вселяти в займане ним  жиле  приміщення  інших  членів  сім'ї. На вселення  до  батьків  їх  неповнолітніх  дітей  згоди власника не потрібно. ...... http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/5464-10/page4

Тому у бланку "Заяви про реєстрацію місця проживання" http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/985-2004-п   є такий пункт:
Цитувати
Згода власника/співвласників житла або їх уповноважених органів,
наймача та членів його сім'ї на реєстрацію місця проживання заявника у разі відсутності документів, зазначених як підстава для реєстрації*
___________________________________________
                       (згоден/ не згоден)
_________________________________________ "____" ____________20__ р.
               (ініціали та прізвище, підпис)                                                           

Тобто для Вашої реєстрації за новою адресою наймач з членами сім`ї ( якщо квартира не приватизована) або власник/співвласники (якщо квартира приватизована) повинні будуть підтвердити, що дозволили Вам жити у цій квартирі.

З іншої теми відомо, що Ваша мама мешкає сама, а квартира не приватизована. Чи є, крім Вас з мамою, ще зареєстровані в цій квартирі? Якщо ні, а Ви теж "випишитесь", то в разі смерті мами Ви цю квартиру втратите. Вам це потрібно?
« Останнє редагування: 28 Червня 2012, 15:06:23 від Юрій Васильович »
Записаний

Carlovich

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 103
  • City: Ірпінь
  • Судья, осуждающий невинного, осуждает самого себя.
    • Перегляд профілю
Re: Снятие с регистрации
« Reply #9 : 28 Червня 2012, 17:21:43 »

И вы меня. Кушайте на здоровье!
П.С. А если я завтра захочу у Вас в квартире зарегистрироваться? Мне могут отказать? А как же тогда свобода передвижения и выбора места проживания?

Свободу имею и Я  не только Вы.  Меня надо спрашивать, а не паспортистку. Очень хотите у меня зарегистрироваться? Я думаю, договоримся....
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email