'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Справа № 2-177/12: Недійсність печатки КП УЖГ "Печерськжитло" з 12.06.2007р.  (Прочитано 7261 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

В жовтні 2011р., коли проти мене КП УЖГ "Печерськжитло" подало позов про стягнення заборгованості, я звернув увагу на те, що печатка цього підприємства не відповідає ст.78 ГК України (як комунального унітарного підприємства). 05.10.11 я подав позов про визнання її недійсною. Дуже "відома" суддя Волкова не відкрила провадження відразу, знайшла якісь там не точності та запропонувала усунути на протязі 5-ти днів недоліки. Як потім стверджував Перо (і як у "воду" дивився), ЦЯ ВОЛКОВА НІКОЛИ НЕ ВІДКРИЄ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ, адже Апеляційний суд скасував її ухвалу про закриття цивільної справи (справа на форумі Захарченко проти КП УЖГ), яка тягнеться з березня 2007р., а тепер, після апеляції, вона у судді Мельника. І таки Волкова не відкрила провадження у справі. Я подав Апеляцію. Апеляційний суд, без моєї участі, про що мене ніхто не повідомляв, скасував цю ухвалу. Справа "перекочувала" до Горкавої. І вона, "перетерши" між собою з Волковою (сапог від чобота далеко не стоїть і "гуляє" по Пещерних коридорах) цю справу, таки відмовили у задоволенні мого позову.
« Останнє редагування: 04 Березня 2012, 00:54:39 від Перо »
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Після ухвали 06.10.11 Волкова безпричинно залишила позовну заяву без руху, для виправлення якихось надуманих недоліків...
Після виправлення мною надуманих нею недоліків, Волкова так і не відкрила провадження у справі...та винесла "химерну" Ухвалу такою, що вважати її як не поданою, з поверненням позивачеві. Я написав Апеляційну скаргу!




 Редагування: змінено формат документу "Апеляція. 03.11.11. ВОЛКОВА - ОТКАЗ." ( скарга автора на нечитабельність)
« Останнє редагування: 05 Березня 2012, 02:45:54 від Юрій Васильович »
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Після подачі 03.11.11 Апеляційної скарги, без моєї участі (я про це даже не знав) була розглянута моя Скарга, скасована Ухвала Волкової та повернута на новий розгляд, тільки тепер до судді Горкавої, з якою у мене також "СВОЇ" рахунки (з 2004р)!!! 16.02.12 (в цей час я перебував на стаціонарному лікуванні) мені повідомили з пошти, що є призначення на с/3. Я подав клопотання про перенесення розгляду справи. 20.02.12 Горкава під час с/з, не задовольнивши моїх клопотань про витребування доказів та долученням відповідача-2 директора КП Дворніка С.П., винесла незаконне рішення про відмову у задоволенні моїх позовних вимог.
« Останнє редагування: 03 Березня 2012, 23:15:27 від genna1950 »
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Сьогодні я подав через пошту Апеляційну скаргу, де вказав, що з вини Горкавої я пропустив строк подачі апеляції, тому що отримав її тільки 27.02.12 і не зміг вчасно подати апеляцію. В апеляційні скарзі я про це зазначив, але для страховки в понеділок також подам заяву про поновлення строку розгляду апеляційної скарги, тому що ПОВНИЙ ТЕКСТ РІШЕННЯ Я ОТРИМАВ ТІЛЬКИ 27.02.12 (на п'ятий день, як було заявлено Горкавою, та 27.02 я надав розписку, що повний текст Рішення я отримав саме 27.02.12 і це також зафіксовано технічним записом). В заяві про поновлення строку до апеляційного суду я напишу, щоб мене запросили на с/з для дачі пояснення.
« Останнє редагування: 03 Березня 2012, 23:44:29 від genna1950 »
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Після проголошення рішення Горкавою 20.02. вона заявила, що повний текст рішення можна отримати через 5-ь днів. Враховуючи те, що п'ятий день припадає на суботу, в п'ятницю я прийшов до суду для отримання рішення. Секретар вибачилася та сказала, що рішення іще не готове та п'ятий день припадає на понеділок. В понеділок 27.02.12 я отримав це рішення. А коли стало відомо, що субота робоча - та в "ПОЖЕЖНОМУ" порядку, на скору руку, підготував та через пошту р/п відправив Апеляційну скаргу, яку викладаю для ОГЛЯДУ!
Можливо ця ТЕМА ТОЖЕ КОГОСЬ ЗАТРОНЕ, як то кажуть "за живе", адже таких печаток багато "гуляє" по Києву після ліквідації районних у місті Києві рад та держадміністрацій!!! (зараз вони районні в місті Києві держадміністрації - а це, як говорили в Одесі - ДВІ ВЕЛИКІ РІЗНИЦІ!!!)
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Крім заявленій в апеляціній скарзі вимоги щодо поновлення строку розгляду апеляційної скарги, завтра я подам для підстраховки Заяву про поновлення строку, в зв'язку з незалежними від мене причинами пропуску строку (повний текст Рішення я отримав тільки 27.02. - скорочене рішення було проголошене (вступна та резюлятині частини) 20.02
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Крім заявленій в апеляціній скарзі вимоги щодо поновлення строку розгляду апеляційної скарги, завтра я подам для підстраховки Заяву про поновлення строку, в зв'язку з незалежними від мене причинами пропуску строку (повний текст Рішення я отримав тільки 27.02. - скорочене рішення було проголошене (вступна та резюлятині частини) 20.02
Дійсно, цікаво - чи потрібна окрема заява про поновлення строків оскарження?  ???
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Да, дійсно ПОТРІБНО подавати таку заяву, що я і зроблю сьогодні. Зверніть, будь-ласка, увагу на ст.68, 69, ч.3 ст.294 ЦПК України.
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Цією позовною заявою я намагаюся визнати цивільну правоздітність фізичної особи КП УЖГ (ст.91 ЦК , ст.78 ГК України) та цивільної дієздатності юридичної особи КП УЖГ (ст.92 ЦК), а також визнання правочинів недійсними (ст.202-216 ЦК). Тяжкий та тривалий процес...
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Да, дійсно ПОТРІБНО подавати таку заяву, що я і зроблю сьогодні. Зверніть, будь-ласка, увагу на ст.68, 69, ч.3 ст.294 ЦПК України.
Ви користуєтесь старим ЦПК!
Частину  третю  статті  294  виключено  на підставі Закону N 4176-VI ( 4176-17 ) від 20.12.2011.
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Да, дійсно ПОТРІБНО подавати таку заяву, що я і зроблю сьогодні. Зверніть, будь-ласка, увагу на ст.68, 69, ч.3 ст.294 ЦПК України.
Ви користуєтесь старим ЦПК!
Частину  третю  статті  294  виключено  на підставі Закону N 4176-VI ( 4176-17 ) від 20.12.2011.

Олександре.
Дякую.
... На жаль я про це не знав.
Тому мені можуть повернути мою апеляційну скаргу...

Редагування: виправлено межі цитування.
« Останнє редагування: 10 Березня 2012, 17:00:28 від Юрій Васильович »
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

ЦПК:
Цитувати
 Стаття 73. Поновлення та продовження процесуальних строків
     1. Суд поновлює або продовжує строк,  встановлений відповідно
законом  або судом,  за клопотанням сторони або іншої особи у разі
його пропущення з поважних причин.
 2. Питання про поновлення чи продовження  пропущеного  строку
вирішує  суд,  у  якому  належало  вчинити процесуальну дію або до
якого потрібно було подати документ чи  доказ.  Про  місце  і  час
розгляду  цього питання повідомляються особи,  які беруть участь у
справі. Присутність цих осіб не є обов'язковою.
     3. Одночасно з  клопотанням  про  поновлення  чи  продовження
строку  належить  вчинити ту дію або подати той документ чи доказ,
стосовно якого заявлено клопотання.

Олександре.
А чи можна розраховувати на те, при розгляді відкриття провадження на стадії апеляції, що я отримав повний текст Рішення тільки 7-го дня, тому що п'ятий день (як проголосила головуюча і це є в журналі с/з та техзапису) припадав на суботу (а я приходив за повним рішенням в п'ятницю 4-го дня і рішення не було готове) і це буде підставою для поновлення пропущеного строку. В Апеляційній скарзі та і в заяві (яка вже не потрібна - скасували ч.3 ст.294) я про це вказув.
« Останнє редагування: 10 Березня 2012, 10:06:29 від genna1950 »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Пане, Геннадію. Заяву про поновлення строку подавати потрібно. І у Апеляційній скарзі зазначати  про те, що Ви просите поновити строк, також не завадить.
Ви в апеляційній скарзі зазначили дату отримання рішення. Якщо рахувати з дати отримання, то Вами строк не пропущено. Якщо ап.суд погодиться з цим, то просто відкриє провадження. Якщо    ж не погодиться, то у Вас прохання поновити строк зазначено і поважні причини пропуску виписані. Тобто ап.суд буде вирішувати чи потрібна окрема заява для поновлення строку , чи достатньо того, що це зазначено у ап.скарзі. Якщо ап.суд вирішить, шо окрема заява про поновлення строку потрібна, то він залишить скаргу без руху, а Вас про це сповістить. Отримавши таку ухвалу, Ви надасте заяву про поновлення строку. (Повернення  скарги зразу через відсутність заяви про повернення строку, як Ви припустили, не передбачено. Це лише у разі, як Ви не відреагуєте на ухвалу). Дивіться ст. 297 ЦПК У у новій редакції:
Цитувати
2. До апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 295 цього Кодексу, а також у разі несплати суми судового збору застосовуються положення статті 121 цього Кодексу.
( Частина друга статті 297 із змінами, внесеними згідно із Законом N 3674-VI від 08.07.2011 )
3. Апеляційна скарга залишається без руху також у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 294 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали особа має право звернутися до апеляційного суду з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.
Якщо заяву не буде подано особою в зазначений строк або вказані нею підстави для поновлення строку апеляційного оскарження будуть визнані неповажними, суддя-доповідач відмовляє у відкритті апеляційного провадження.
Незалежно від поважності причини пропуску строку апеляційного оскарження апеляційний суд відмовляє у відкритті апеляційного провадження у разі, якщо апеляційна скарга прокурора, органу державної влади чи органу місцевого самоврядування подана після спливу одного року з моменту оголошення оскаржуваного судового рішення.
( Частина третя статті 297 в редакції Закону N 4176-VI від 20.12.2011 )
Зверніть увагу, що п. 3 Ваших вимог ап.скарги :
Цитувати
3.   Постановити ухвалу у цьому рішенні і направити справу для розгляду справи у суд першої інстанція для винесення справедливого рішення.
Ап.суд виконати не вправі. Дивіться ст. 307 ЦПК У :
Цитувати
Стаття 307. Повноваження апеляційного суду
1. За наслідками розгляду апеляційної скарги на рішення суду першої інстанції апеляційний суд має право:
1) постановити ухвалу про відхилення апеляційної скарги і залишення рішення без змін;
2) скасувати рішення суду першої інстанції і ухвалити нове рішення по суті позовних вимог;
3) змінити рішення;
4) постановити ухвалу про скасування рішення суду першої інстанції і закриття провадження у справі або залишення заяви без розгляду.
( Пункт 5 частини першої статті 307 виключено на підставі Закону N 2453-VI від 07.07.2010 - зміни щодо здійснення повноважень Верховного Суду України та Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ вводяться в дію після початку діяльності Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ - з 1 листопада 2010 року )
Тобто готуйтеся до розгляду справи в ап.суді.
« Останнє редагування: 10 Березня 2012, 16:53:32 від Юрій Васильович »
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Юрій Васильович. Щиро дякую!
Окрім зазначеної причини в пропуску апеляційного оскарження при подачі Апеляції, окремо (не знаючи про відміну ч.3 ст.294, про що мене повідомив Олександр), я подав через канцелярію Заяву про поновлення строку апеляційного оскарження.

МЕНІ НАРАЗІ ПОТРІБНА ВАША та форумчан ДОПОМОГА!

Тепер також необхідно більш грунтовно надати Пояснення щодо того, чому я вважаю цю ПЕЧАТКУ НЕДІЙСНОЮ.
Можливо ФОРУМЧАНИ нададуть та підскажуть (крім моєї апеляційної скарги, яку я виклав ), на які норми права послатися та необхідно звернути увагу, що головне має домінувати при Поясненнях і чому ця НЕДІЙСНА ПЕЧАТКА ВПЛИВАЄ НА МОЇ ПРАВА, а особливо ОБОВ'ЯЗКИ!

БУДУ  ВДЯЧНИЙ  КОЖНОМУ, хто  щось  путьове  підскаже!
« Останнє редагування: 10 Березня 2012, 18:07:37 від genna1950 »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Тепер також необхідно більш грунтовно надати Пояснення щодо того, чому я вважаю цю ПЕЧАТКУ НЕДІЙСНОЮ.

Про це слід було писати у позові, а не зараз. Межі розгляду справи в АСК визначені ст. 303 ЦПК.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email