'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Попов зменшив тариф для 1,5 тис. будинків у Києві  (Прочитано 3067 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Попов зменшив тариф для 1,5 тис. будинків у Києві

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов підписав розпорядження про зменшення тарифів на обслуговування прибудинкової території для 1,5 тис. київських будинків.

«1 червня я підписав розпорядження, і зараз воно реєструється в Мінюсті:o Ми зменшуємо тарифи на квартирну плату для 1500 будинків. Ми забираємо в цій оплаті вартість обслуговування дитячих та спортивних майданчиків, забираємо це на фінансування з міського бюджету, щоб зменшити вартість оплати» , - сказав Попов.

http://kyiv.comments.ua/news/2011/06/02/131530.html
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Попов зменшив тариф для 1,5 тис. будинків у Києві
....і зараз воно реєструється в Мінюсті....
НЮ-НЮ :)
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Мабуть там про КП ГІОЦ ані слова. Інакше б точно "зарубили"... А може хоче "легітимізувати" тарифи -ті що поки що "збільшені"? Почекаємо на текст цього РКМДА....
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

А в лісі нічого не здохне? Велике й страшне. Це щодо реєстрації в Мін.юсті.
Записаний

Dugf

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 532
    • Перегляд профілю

Мабуть там про КП ГІОЦ ані слова. Інакше б точно "зарубили"... А може хоче "легітимізувати" тарифи -ті що поки що "збільшені"? Почекаємо на текст цього РКМДА....


Може вже пора ГАРАНТУ написати відкрите звернення щодо діяльності київської влади у сфері тарифів на ЖКП?


Чи не прикриває Попов перші три літери свого прізвища з закінченням "у" цим розпорядженням:
Попов зменшив тариф для 1,5 тис. будинків у Києві

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов підписав розпорядження про зменшення тарифів на обслуговування прибудинкової території для 1,5 тис. київських будинків.

«1 червня я підписав розпорядження, і зараз воно реєструється в Мінюсті:o Ми зменшуємо тарифи на квартирну плату для 1500 будинків. Ми забираємо в цій оплаті вартість обслуговування дитячих та спортивних майданчиків, забираємо це на фінансування з міського бюджету, щоб зменшити вартість оплати» , - сказав Попов.

http://kyiv.comments.ua/news/2011/06/02/131530.html
   
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Т.И., это все "филькина грамота"!
посмотри ка в теме про киевводоанал решение судьи Сотнікова С.В.
(выделил большим жирным красным цветом)
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6011.msg25694.html#msg25694
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Може вже пора ГАРАНТУ написати відкрите звернення щодо діяльності київської влади у сфері тарифів на ЖКП?

Я вже писав і отримав відповідь клерка АП, що звернення направлено до прокуратури. А прокуратура направила його... до КМДА.  ;D
Записаний

Dugf

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 532
    • Перегляд профілю

Може вже пора ГАРАНТУ написати відкрите звернення щодо діяльності київської влади у сфері тарифів на ЖКП?

Я вже писав і отримав відповідь клерка АП, що звернення направлено до прокуратури. А прокуратура направила його... до КМДА.  ;D

Цитувати
З А К О Н  У К Р А Ї Н И
                      Про звернення громадян

 Стаття 7. Заборона відмови в прийнятті та розгляді звернення
    ...
     Забороняється направляти скарги  громадян  для  розгляду  тим
органам або посадовим особам, дії чи рішення яких оскаржуються.  :'(

 Стаття 29.  Прокурорський нагляд за дотриманням законодавства
                 про звернення громадян

     Нагляд за  дотриманням  законодавства  про звернення громадян
здійснюється Генеральним прокурором 8-)  України  та  підпорядкованими
йому  прокурорами.  Відповідно до наданих їм чинним законодавством
повноважень вони вживають заходів до поновлення  порушених  прав,
захисту  законних  інтересів  громадян,  притягнення порушників до
відповідальності.  ;D
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Дякую, це мені відомо. Звертався я не для вирішення питання (зрозуміло, що буде відписка), а з іншою метою.
Записаний

Dugf

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 532
    • Перегляд профілю

Дякую, це мені відомо. Звертався я не для вирішення питання (зрозуміло, що буде відписка), а з іншою метою.
Не сумнівався у Вашій обізнаності. Використав цей пост для повноти картини щодо афоризму "закон один для всіх".

ПС: А для остаточної крапки у підтвердження цього афоризму було б цікаво почитати відповідь на скаргу до генеральної прокуратури про порушення ЗУ "Про звернення громадян"!  ;D   
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

було б цікаво почитати відповідь на скаргу до генеральної прокуратури про порушення ЗУ "Про звернення громадян"!  ;D

Вона заздалегідь відома: скаргу на прокуратуру м. Києва перешлють до прокуратури м. Києва. Є наявні приклади. :)
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email