Форум > ПРО СУДОЧИНСТВО ВЗАГАЛІ і про суддів зокрема

ШРС: Шевченківський райсуд м. Києва (новини)

(1/7) > >>

Перо:
Влада взяла Шевченківський та господарський суди

Головою Шевченківського районного суду Києва призначено Сергія Куровського, якого спеціально для цього перевели в суд в грудні минулого року з Київського апеляційного господарського суду.

А головою господарського суду Києва призначено Артура Ємельянова, який раніше очолював господарський суд Донецької області.

Таке рішення прийняла Вища рада юстиції на черговому засіданні.

Також призначено заступницю голови Шевченківського суду Олену Мелешак, переведену до Шевченківського суду в листопаді 2010 з Авдіївського міськрайонного суду Донецької області.

Вакансії в Шевченківському суді столиці з’явились після призначення його екс-очільників Ірини Тельникової та Наталі Марчук суддями Вищого спеціалізованого суду по цивільним та кримінальним справам.

Серед своїх минулих рішень Куровський відзначився, зокрема, у 2009 році примусом Шевченківському району передати приміщення на 114,2 квадратних метри на вулиці Володимирській, 19а на 10 років Міжнародному благодійному фонду “Бойове братерство” на умовах 2003 року.

Також він у жовтні 2010 року відмінив рішення господарського суду Чернігівської області на користь Державної екологічної інспекції і дозволив приватному товариству ТОВ “Єлінський ліс” не платити збитки в 25,3 тисячі гривень за відстріл косуль.

Для прийняття цього рішення голова суду забрав справу у судді Лідії Рєпіної у зв’язку з занятістю і віддав суддям Ларисі Кондес, Сергію Куровському як судді-доповідачу та Наталії Нєсвєтовій. Ця трійка суддів останнім часом постійно трималася разом.

Характерна особливість рішень Куровського — приймати рішення по суті при розгляді у другій інстанції, а не відправляти на новий розгляд. Так, наприклад, він вирішив по-новому спір між двома рекламними агенціями на майже 300 тисяч гривень.

Серед інших рішень Вищої ради юстиції на цьому ж засідання — призначено два заступники голови Вищого спецсуду по кримінальним та цивільним справам — Михайла Вільгушинського та Станіслава Міщенка; заступників голів Святошинського (Іван Бандура) та Солом’янського (Юрій Мягкоход) судів.

Судова реформа в Україні навесні-влітку 2010 року призвела до масового звільнення суддів і влада продовжує встановлювати жорсткий контроль над ними.

Так, Вища рада юстиції погрожує чистками господарському суду Києва.

Очільник нової політики щодо судів — заступник голови адміністрації президента, член ВРЮ Андрій Портнов. Він очолив Головне управління з питань судової реформи та судоустрою невдовзі після приходу Віктора Януковича до влади, до цього був головною зброєю Юлії Тимошенко у судах, депутатом її фракції.

Портнов проводив перевірку щодо судді Ігоря Смолія, який зараз “підвішений” - справу про його можливе звільнення розглядає Вища рада юстиції. Цей суддя Окружного адміністративного суду Києва дозволив знести табір підприємців на Майдані Незалежності, пославшись на небезпеки для мітингуючих при встановленні ялинки.

Олександра Веснич, Свідомо
http://www.svidomo.org/defend_article/1384
http://ord-ua.com/2011/01/25/0-1-vlada-vzyala-shevchenkivskij-ta-gospodarskij-sudi/?lpage=1

Андрій:

http://www.zn.ua/newspaper/articles/74809#article


--- Цитувати ---Схема, согласно которой руководство суда меняется путем досрочного образования вакансий со следующим переводом нужных кандидатур из других судов, была применена и к Шевченковскому районному суду г. Киева. Кроме того, что этот суд — один из центральных, он интересен еще и тем, что рассматривает жалобы на постановления о возбуждении уголовных дел СБУ Украины и расследованные ею уголовные дела. Сначала осенью прошлого года с должности председателя и зампреда этого суда уволились И.Тельникова и Н.Марчук, которые перешли на работу в ВССГУДУ. Известно, что тогда на рассмотрении ВСЮ находились представления относительно увольнения их с должности судьи за нарушение присяги (не исключено, что это могло быть сделано именно для того, чтобы стимулировать уход с руководящих должностей).

В ноябре — декабре 2010 г. в Шевченковский районный суд из других судов переводят сразу двух судей. 15 ноября указом президента в этот суд переводится судья Авдеевского городского суда Донецкой области Е.Мелешак. А второго декабря Верховная Рада своим решением переводит в Шевченковский районный суд
судью Киевского апелляционного хозяйственного суда С.Куровского (формально — это понижение, поскольку апелляционный суд — высший, кроме того, эти два суда — суды разных специализаций). После этого совет судей общих судов рекомендует „новичков“ на вакантные административные должности, и ВСЮ 25 января называет новых руководителей столичного Шевченковского районного суда: С.Куровский становится председателем, Е.Мелешак — его заместителем.
--- End quote ---

виктор андреевич:
 Уважаемый, Андрей,эта чехарда нам не подвластна...

ВАВАНчик:
Слышали что в суде сегодня было?
Пришли СБУшники с АКМами.....
Подробнее в прессе, например тут http://www.segodnya.ua/news/14236804.html

ВАВАНчик:
Ну и внимательные могут внимательно посмотреть фотки :)
http://photo.segodnya.ua/kiev/sbushniki-ustroili-maski-shou-v-shevchenkovskom-sude/
(некоторые не поймут, потом обиясню :) )

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version