'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Робота по скасуванню судового наказу в Печерському р/с  (Прочитано 34896 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Публікую отриману ухвалу.

Однак без несподіванок не обійшлося. Прізвище наше написали з помилкою, причому по всьому тексту, правильно ніде нема. Це помітив секретар, перевіряючи мій паспорт при врученні. Він повернувся до судді, потім знову вийшов до мене, вручив мені як є, сказав прийти через 5 днів "коли вона набуде чинності" і дізнатися на коли буде призначено судове засідання з виправлення помилок. Отаке...
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Да, уровень Новак оставляет желать лучшего...

Если разобраться, то это заявление и есть АПЕЛЛЯЦИОННОЙ жалобой, а определение - решением апеляции.
Соответственно обжаловать его можно только в кассационном порядке ;)
Кстати: определение об отклонении заявления ТОЖЕ НЕ ОБЖАЛУЕТСЯ.
Эту мысль подтвердждает то, что определение Апеляционного суда (кассационной инстанции) по СН НЕ ОБЖАЛУЕТСЯ.
Может обжаловаться сам СН, а не определение об отклонении заявления :)
« Останнє редагування: 06 Квітня 2011, 19:31:50 від ВАВАНчик »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Щодо апеляційного оскарження. Незважаючи на аналіз норм ЦПК і висновок, що ухвала про скасування СН не оскаржується.
Це далеко не перша ухвала, яка пропонує оскаржувати в ап. інстанції скасування СН :)

Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Принаймні там в ухвалі 5 днів починаються з моменту проголошення, а не вручення :) , це вже добре, вже 2 дні минуло. У всякім разі, я там все одно буду у вівторок і дізнаюся, чи не було подано раптом апелляцію  :) 
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Обжалование определение по новой редакции ЦПК - 5 дней С ДНЯ ВРУЧЕНИЯ!
В данном случае тоже не имеет значения какой БРЕД написан!

ПС: сегодня Амелехин (в деле про электроэнергию) написал про "апеляційну ЗАЯВУ"
Он тоже тупой, но это не лечится :)
« Останнє редагування: 06 Квітня 2011, 20:45:15 від ВАВАНчик »
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Обжалование определение по новой редакции ЦПК - 5 дней С ДНЯ ВРУЧЕНИЯ!
В данном случае тоже не имеет значения какой БРЕД написан!

Так и получилось, они исчисляют со дня вручения. Сегодня был в гр. канцелярии, у них это опр-е еще не вступило в силу , т.к еще не пришло обратное уведомление о вручении его взыскателю. Посоветовали прийти через неделю.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Щодо апеляційного оскарження. Незважаючи на аналіз норм ЦПК і висновок, що ухвала про скасування СН не оскаржується.
Це далеко не перша ухвала, яка пропонує оскаржувати в ап. інстанції скасування СН :)
Я так розумію, що у разі подання апеляції на скасування СН, апеляційна інстанція має залишити без розгляду, так?
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Сьогодні нарешті секретар судді повідомив мені що ухвала (та що з помилками) набрала чинності. До того я кілька разів протягом всього часу ходив як у цив. канцелярію, так і до цього секретаря. Тепер від мене треба заяву про виправлення мех. помилок (за словами секретаря), і протягом 10 днів з дня подачі вони проведуть засідання з виправлення. Моя присутність не обов"язкова, ухвалу відправлять поштою.

Сьогодні складатиму, завтра понесу в заг. канцелярію. Писатиму з голови, але якщо є зразки, то буду вдячний за посилання.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

А смысл этого всего?
Вам жеж не передавать этот СН на исполнение!
А если ошибка существенная, то после обращения ЖОЕ в суд с иском - будет основание для оставление иска без рассмотрения, или хотя-бы остановки производства :)
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Ошибка несущественная - вставили в нашу фамилию одну букву лишнюю, причем всюду по тексту. Вряд ли это станет основанием для оставления иска без рассмотрения. Просто хочу довести дело до логического конца, чтобы в документе, вынесенном в мою пользу, была указана именно моя фамилия...
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Дело Ваше, но по моему это ГЛУПОСТЬ.
Более того: Во ВРЕД СЕБЕ!
Записаний

Валентина

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 437
    • Перегляд профілю
    • Email

У суді завжди встановлюють особу. У мене була ситуція, коли на мене змушені були терміново нову довіреність готувати, добре що у мене була довіреність ще на іншого позивача по цій справі.
З огляду на те, щодо фізичної особи суди повинні робити запроси стосовно місця реєстрації, і якщо виявиться місце реєстрації у іншому районі то відмовляють у прийняті позову. Тому зайва буква у призвищі це не пустяк.
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Якщо подаватимуть позов, то прізвище вкажуть правильно. Це ж тільки суд допустив цю помилку, у всіх інших док-тах, в т.ч і від заявника, прізвище вказано вірно.
А разом з тим, у мене тут ще ось які резони. На данний момент ухвала каже, що суд розглянув заяву формально інших осіб, і скасував СН, винесений щодо них. Сам скасований наказ в ухвалі зазначений лише за датою видання, нема навіть посилання на номер поаткової справи (**-н-**/11). Тоді формально виникає питання щодо долі наказу, винесеного стосовно мене (з правильним прізвищем). А наказ можна пред"явити до виконання протягом 3 років. От тому я і хочу отримати на руки ухвали, яка скасовує СН саме стосовно мене (з правильним прізвищем).
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Ув. не морочьте голову.
СН предьявлется на протяжении ОДНОГО года.... Но это так, межуд прочим.
Далее: в деле про СН есть определение про его отмену.

Если есть сомнения, можно взять дело и убедиться.
Не набравший силу СН не дадут взыскателю (с гербовой печатью), а без нее ВДВС не приймет к иполнению.

ПС: Валентина, в данном случае ваше замечание не очень уместно, ибо с данным СН можно сходить только в (сами знаете куда)

ПС2: Андрк, я больше не буду отстаивать СВОЮ позицию. Я Вам советовал поступить так, как я бы поступил будучи НА ВАШЕМ месте. На этом деле в исковом производстве Вы сможете выиграть примерно пол года (если они Вам нужны).
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email