'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Обострение у электриков  (Прочитано 18397 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю
Re: Обострение у электриков
« Reply #30 : 17 Липня 2012, 22:47:04 »

Цитувати
Другими словами, "Житлобуд-1" самостоятельно их эксплуатирует и содержит и отвечать за аварию и ущерб должен он.
Но вот что интересно. КИЭ, заключая НАПРЯМУЮ договора про користування електричною енергією с жильцами ПОСРЕДСТВОМ сетей, которые они не обслуживают и не эксплуатируют хотя бы совместно, ничего таким образом не нарушает?
На данный момент у меня нет прямого договора с КИЭ  - условия его подписания есть одной из причин моих «разборок» с ним.
К сожалению, я очень далека от проводов и электричества, но в любом случае я бью на то, что деньги я плачу исключительно на счёт КИЭ и поэтому все требования предъявляю ему (при этом мне абсолютно наплевать, какие обязанности и между кем по электричеству распределены в доме – это не мой вопрос).

Цитувати
Кстати у КИЭ бланки договоров для абонентов стандартные и там, если не ошибаюсь, указано, что услуга оказывается на клеммах вашего электросчётчика, да, кстати, на современных счетчиках встречается заводская надпись - власнiсть Киевэнерго.
Давите КИЭ их же договором с Вами и положениями в нём, что услуга оказывается на счётчике и параметры у неё должны быть совершенно определенные.
Вы правы, вот ещё цитата из того же текста:
.
Цитувати
....Додатком № 6 до Договору визначено межу балансової належності електричних мереж та експлуатаційної відповідальності сторін (ПАТ «Київенерго» та ТОВ «Житлобуд-1»), яка встановлена на ввідних кабельних наконечниках приєднаних до ввідних комутаційних апаратів, встановлених у ввідних розподільчих щитах напругою 0,4 кВ.
(в ответе КИЭ обошлись одним щитом и сказали, то на обслуживании КИЭ знаходяться тильки поквартирни прилади облику).

Но, для себя я расцениваю эти утверждения так:
Качественное электричество мне обязаны подавать непосредственно в квартиру, а не до каких-то наконечников, счётчиков и прочего ограничителя чьей-то ответственности… поэтому  любые кусковые разделения обязанностей по вне- и внутридомовым электросетям - меня вообще не интересуют. Я права?
К тому же, с Жеком у меня также нет договора и я что-то не припомню, где в его предлагаемом проекте было отдельно выделено такую услугу и её конкретную цену (разумеется, там есть общая статья обслуживания «внутришньобудинкових мереж», в которую по идее должны включаться такие работы, но  они должны быть оговорены и в договорах с основным поставщиком електричества???)
Кстати, в типовом договоре КИЭ с бытовыми потребителями условия про права и обязанности каких либо третьих лиц – полностью отсутствуют!!!!
Поэтому, любая переадресация вознкших проблем к Жеку или прочим лицам – мною не воспринимаються….
Записаний

Stag

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 116
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю
Re: Обострение у электриков
« Reply #31 : 18 Липня 2012, 00:33:52 »

Цитувати
Другими словами, "Житлобуд-1" самостоятельно их эксплуатирует и содержит и отвечать за аварию и ущерб должен он.
Но вот что интересно. КИЭ, заключая НАПРЯМУЮ договора про користування електричною енергією с жильцами ПОСРЕДСТВОМ сетей, которые они не обслуживают и не эксплуатируют хотя бы совместно, ничего таким образом не нарушает?
На данный момент у меня нет прямого договора с КИЭ  - условия его подписания есть одной из причин моих «разборок» с ним.
К сожалению, я очень далека от проводов и электричества, но в любом случае я бью на то, что деньги я плачу исключительно на счёт КИЭ и поэтому все требования предъявляю ему (при этом мне абсолютно наплевать, какие обязанности и между кем по электричеству распределены в доме – это не мой вопрос).
Ну нет у Вас договора с КИЭ, но л/с вашей квартиры у них ведь есть, иначе Вы не смогли бы платить им напрямую на их счёт без указания реквизитов своего л/с.

Цитувати
Кстати у КИЭ бланки договоров для абонентов стандартные и там, если не ошибаюсь, указано, что услуга оказывается на клеммах вашего электросчётчика, да, кстати, на современных счетчиках встречается заводская надпись - власнiсть Киевэнерго.
Давите КИЭ их же договором с Вами и положениями в нём, что услуга оказывается на счётчике и параметры у неё должны быть совершенно определенные.
Вы правы, вот ещё цитата из того же текста:
.
Цитувати
....Додатком № 6 до Договору визначено межу балансової належності електричних мереж та експлуатаційної відповідальності сторін (ПАТ «Київенерго» та ТОВ «Житлобуд-1»), яка встановлена на ввідних кабельних наконечниках приєднаних до ввідних комутаційних апаратів, встановлених у ввідних розподільчих щитах напругою 0,4 кВ.
(в ответе КИЭ обошлись одним щитом и сказали, то на обслуживании КИЭ знаходяться тильки поквартирни прилади облику).
Поздравляю, счетчик у Вас на щитке (или квартире) имеет статус "эксклава КИЭ". Одна граница их зоны эксплуатации - на входе в распредщиты вашего дома, а две другие - перед счетчиком вашей квартиры и после него. Бред какой-то. Можете в качестве ответной меры написать им уведомление, что за каждый подход к их счетчику по вашей территории требуете от них оформления разрешения на проход (въездной визы) для их контролера. Вполне адекватная мера их стилю. ;)
Договора с ними у Вас нет, сети дома они не эксплуатируют - сами признали. Да Вы вообще можете счетчик КИЭ обойти напрямую и потреблять эл.энергию бесплатно и без ограничений, поскольку учет на входе в дом не ведется и единственные приборы учёта - счетчики в квартирах. Но если "сидят" они на чужих сетях, то даже проверить правильно ли подключен счетчик КИЭ не имеет право - у них нет договора с вашим "Житлобуд-1", как и с Вами. :)


Но, для себя я расцениваю эти утверждения так:
Качественное электричество мне обязаны подавать непосредственно в квартиру, а не до каких-то наконечников, счётчиков и прочего ограничителя чьей-то ответственности… поэтому  любые кусковые разделения обязанностей по вне- и внутридомовым электросетям - меня вообще не интересуют. Я права?
К тому же, с Жеком у меня также нет договора и я что-то не припомню, где в его предлагаемом проекте было отдельно выделено такую услугу и её конкретную цену (разумеется, там есть общая статья обслуживания «внутришньобудинкових мереж», в которую по идее должны включаться такие работы, но  они должны быть оговорены и в договорах с основным поставщиком електричества???)
Ваш "Житлобуд-1" не может быть поставщиком эл.энергии - у него нет на это лицензии, да и быть не может. Так что Поставщик - КИЭ и, кроме того, существуют ПКЕЕН, где также оговорена ответственность поставщика(КИЭ) за качество услуг. Ваша квартира получает эл.энергию с его клемм, т.е. от КИЭ напрямую. А там откуда и по чьим сетям она заходит в дом Вам должно быть совершенно безразлично, это проблемы КИЭ.                 
Кстати, в типовом договоре КИЭ с бытовыми потребителями условия про права и обязанности каких либо третьих лиц – полностью отсутствуют!!!!
Поэтому, любая переадресация вознкших проблем к Жеку или прочим лицам – мною не воспринимаються….

Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю
Re: Обострение у электриков
« Reply #32 : 18 Липня 2012, 19:52:46 »

Спасибо за разъяснения. Я где-то так и предполагала.
Единственное,что меня пугает, так это несостоявшееся проведение заседания и совместных проверок (от которых нас ПОКА нагло устранили ), где электрики начинают сыпать техническими терминами и я начинаю чувствовать себя полным бараном...(хотя изо всех сил пытаюсь справиться с лицом)....
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю
Re: Обострение у электриков
« Reply #33 : 21 Серпня 2012, 17:52:49 »

Сьогодні з групою мешканців нагрянула у інспекцію держенергонагляду м. Киева. Виявилось - це скупчення повних бездіяльників. З іх слів, вони ні за що не відповідають і нічого не вирішують по відношенню до Київенерго, а також (на моє зауваження навіщо я та інши громадяни тоді їх утримують за власні податки), відповіли, що вони не є державним органом!!!! і не отримують фінансування з бюджету!!!! От так.
Правда, реєстратор показників електропостачання у моєї квартирі встановили аж на 7 днів...тому я із задоволенням  допоможу  ;Dїм з поганими показниками...
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Обострение у электриков
« Reply #34 : 21 Серпня 2012, 21:38:54 »

нагрянула у інспекцію держенергонагляду м. Киева.

, відповіли, що вони не є державним органом!!

У цих нероб -в самої назві є вказівка на протилежне.  :o
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю
Re: Обострение у электриков
« Reply #35 : 22 Серпня 2012, 12:09:57 »

Вот именно по этому их утверждение меня искренне и удивило.... хотя в нашей стране (с янычарами) уже можно предположить, что органы контроля/надзора (как ПАТ) "в дольках" тихо прихватизировались....разумеется ...вместе с бюджетным финансированием..
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю
Re: Обострение у электриков
« Reply #36 : 29 Серпня 2012, 18:43:05 »

Допоможить розібратися.

Сьогодні отримала від інспекції м. Києва протоколи та графіки вимірювань напруги електропостачання в моєї квартирі (які здійснювались протягом 7 днів). Зі слів інспектора – вони допустимі (!???????????)
Але, у мене виник сумнів щодо чутливості і правильності фіксування даних встановленим приладом, оскільки в деякий період на власні очі бачила неодноразове різке падіння світла під час вимірювань (виключно завдяки поступовому накалу/гасненню економ ламп), проте на графіку такі похибки взагалі не відзначені або вони мінімально показані.
Крім того, на 1 стор. кожного Протоколу (у  висновку) чітко вказано якість «по відхиленню усталеної напруги —   Незадовільна»., а, у порівняльних таблицях (див. 2 док.) є номінальні (нормальні) показники та ті, що фактично існували на той час.
Я не розуміюсь на цих показниках але навіть, на мій «тупий і недосвідчений» жіночий погляд – вони ну дуже РІЗНЯТЬСЯ між собою!!! (тобто,  по кожному пункту зовсім не співпадають на одиниці!!!!!).

От я і думаю:
або інспектор відверто розраховував  на мою необізнаність в електропостачанні і тому намагався переконати , що у мене « все у допустимих межах»….
або це дійсно «так» і вказана різниця між даними/показниками в таблицях є дійсно не суттєвими ?????

Да, за останній день прилад провів вимір не за сутки, а чомусь тільки за половину – він вирубився о 4-00 ночі (і то не завдяки мені. ;).) і начебто його заклинило, хоча я думаю причиною можливо, було чергове тривале зникнення струму…
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Обострение у электриков
« Reply #37 : 29 Серпня 2012, 23:01:19 »

Здається, свого часу Андрій перевіряв якість роботи Київенерго за допомогою реєстратора. Пошукайте на форумі цю тему.
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: Обострение у электриков
« Reply #38 : 30 Серпня 2012, 08:07:52 »

Стосовно pdf. Я бачу деяку неузгодженість в Додатку №1. Графік значень усталеної напруги свідчить про перевищення нормально допустимих норм відхилення напруги на протязі всієї ночі. Власне, така сама ситуація, як була і в мене. Час перевищення, якщо його порахувати з графіка - 7:16:35-0:0:34 = 7:16:01 = 26161 с. Але, в таблиці "Результати випробування електричної енергії по відхиленню усталеної напруги" вказаний час 444 с.
Згідно ГОСТ 13109-97 максимальний допустимий час відхилення перевищення напругою нормально допустимого відхилення становить 5% вимірів на добу. В секундах це 4320 с. Згідно графіка відбувається значне перевищення. Згідно таблиці - ні. Тож виникають питання щодо компетенції людини, яка створила цей додаток. Нажаль не бачив в повідомленні сканів з підписами з яких було б видно хто саме виготовив цей документ.
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю
Re: Обострение у электриков
« Reply #39 : 30 Серпня 2012, 16:50:11 »

Цитувати
Згідно графіка відбувається значне перевищення. Згідно таблиці - ні.
Так, пане Андрію - мене це теж застережило але сама я не знаю як повинні виглядати цифри та графік по справжньому.

Цитувати
Тож виникають питання щодо компетенції людини, яка створила цей додаток. Нажаль не бачив в повідомленні сканів з підписами з яких було б видно хто саме виготовив цей документ.

Ця "компетентна" людина має призвище - Смольский О.А. (дуже старий працівник цієї НЕ державної контори) і у них там всі такі (мала можливість особисто пересвідчитись в цьому під час останніх визитів).
Зрозуміло, що отримавши ці результати я була незадоволена і одразу наїхала на даного інспектора. Але, він відповів, що роздруківка протоколів і графіків робиться виключно програмою і ніхто, навіть якщо б і дуже захотів, не зміг би втрутитись в такий процес для підміни даних та/або іншого.
 Це була просто проповідь "кающейся Магдалини" - він якби просвіщав мене несвідому, про належне проведення "чесних і прозорих" вимірів, а я йому "майже вірила"...
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: Обострение у электриков
« Reply #40 : 31 Серпня 2012, 09:43:10 »

Викладіть повні скани документу з додатками. Можливо в них дійсно помилка в програмі.
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю
Re: Обострение у электриков
« Reply #41 : 03 Вересня 2012, 15:24:43 »

Выкладываю все 7 протоколов (за исключением первой страницы – она везде одинаковая).
Уважаемый Андрей!
Если у Вас возникнут хоть малейшие несоответствия (подозрения) по каким либо данным или графикам – сообщите мне, пожалуйста, о них пока только в «личку».
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю
Re: Обострение у электриков
« Reply #42 : 03 Вересня 2012, 15:32:55 »

Вторая часть.

Да, забыла уточнить: какой причиной по Вашему мнению, могло стать внезапное (самостоятельное) отключение прибора на 7 день ?
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: Обострение у электриков
« Reply #43 : 03 Вересня 2012, 17:07:27 »

Хоча б один протокол (до якого додатки) теж викладіть. У всіх викладених додатках один і той самий недолік на який я звернув увагу вище.
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю
Re: Обострение у электриков
« Reply #44 : 03 Вересня 2012, 17:23:50 »

Он есть, только в другом формате (поскольку там мои личные данные) - смотрите 1 вложение
Цитувати
29 Серпня 2012, 18:43:05 »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email