'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Оскарж. застосування Довідки ф.3 у спр. №2-3054/10, позов КП УЖГ Солом. р-ну до Степан  (Прочитано 31778 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

"Паспортисты" при ЖЕКе - это и есть "уповноважена особа"
Больше того: они не есть сотрудниками ЖЕКа, а они есть сотрудниками паспортного стола! (но это не 100% инфа).
Cегодня заходил в КП "Залізничне", спрашивал у секретаря о том - чьими сотрудниками являються "паспортисты"?
Секретарь сказала, что вроде бы они сотрудники ВСП "Залізничний"(или КП "Дирекция", я так толком и не понял), и что у них даже есть свой начальник.
Нужно это проверять.
Хочу попробовать сняться с регистрации.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

    Сьогодні був у ВСП "Залізничний", начальника О.Лисак не було на робочому місці, на моє запитання секретар начальника ВСП відповіла, що - "паспортисти" є працівниками ВСП, а начальник ВСП - є їхнім начальником.
Також був сьогодні в ДП "Екос", на проспекті Червонозоряному.На моє запитання до заступника начальника ДП "Екос" про "паспортистів", які працюють в ДП"Екос", отримав відповідь, що вони є співробітниками ДП "Екос", і отримують в ньому зарплату, але як висловився заступник - працюють по правилах встановлених відділом громанянства та реєстрації фізичних осіб МВС України.На моє запитання - чи мають вони довіреність від МВС на право отримувати від громадян паспорти, та передавати їх до відділу реєстрації МВС - відповів, що "не готовий дати на це відповідь", а також додав наостанок "залізний" аргумент - "так было испокон века".   
     Якщо підтвердиться той факт, що "паспортисти" не мають ніякої довіреності від МВС на те, щоб працювати з паспортами громадян, думаю потрібно буде:
1)Відмовлятись надавати паспорти ЖЕКівським "паспортистам" для реєстрації, або зняття з реєстрації, та вимагати від відділу реєстрації фізичних осіб МВС виконувати свої обов"язки стосовно дій по внесенню штампів реєстрації в паспорти громадян згідно Наказу МВС №96 від 2006р. безпосередньо отримуючи паспорти від громадян, а не через посередництво цих так званих "паспортистів"
2)Вимагати від керівництва МВС притягнення до відповідальності тих працівників відділу реєстрації фізичних осіб МВС, які допустили  порушення Наказу МВС і дозволили стороннім особам мати доступ до персональних даних фізичних осіб, які згідно ст.5 "Закону про захист персональних даних" є інформацією з режимом обмеженого доступу.
3)Скаржитись до прокуратури на дії відділів реєстрації фізичних осіб МВС, які не виконують своїх обов"язків безпосередньо при діях по внесенню штампів реєстрації до паспортів громадян згідно Наказу №96 МВС, та залучають до цього сторонніх осіб, порушуючи при цьому вимоги "Закону про захист персональних даних", стосовно персональних даних фізичної особи, які є інформацією з  режимом обмеженого доступу, та п.2 Наказу №96 МВС України, про заборону  передавати персональні  дані  фізичної  особи,  які зазначаються в документах реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування  іншим особам.
« Останнє редагування: 08 Липня 2011, 17:26:02 від stepan »
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Також був сьогодні в ДП "Екос", на проспекті Червонозоряному.
Степан, извините, что не в тему, но это очень важно. На краснозвездном находится офис ДП Экос? А какой номер дома?
Уточните Вы обращались к зам.нач. ДП Экос или к зам.нач. какого-нибудь ЖУ ДП ЭКос.
Нигде не могу найти юр.адрес этого Экоса. И как Вы узнали, что там находится ДП Экос?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Також був сьогодні в ДП "Екос", на проспекті Червонозоряному.

Степан, извините, что не в тему, но это очень важно. На краснозвездном находится офис ДП Экос? А какой номер дома?
Уточните Вы обращались к зам.нач. ДП Экос или к зам.нач. какого-нибудь ЖУ ДП ЭКос.
Нигде не могу найти юр.адрес этого Экоса. И как Вы узнали, что там находится ДП Экос?

ЖУ Южное ДП Экос АО ХК Киевгорстрой
просп. Краснозвездный, 15/7

на карте
http://mobilecontent.kiev.ua/ua-firma/company/1282473
http://mapia.ua/ru/kiev/kommunalnye-predpriyatiya/zhu-yuzhnoe-dp-ekos-ao-hk-kievgorstroy--517334

Контактная информация
Телефон:
(044) 249-81-76 (приемная)
(044) 242-93-36

Я обращался к зам начальника ЖУ Южное ДП Экос АО ХК Киевгорстрой.
А узнал я о том что "ЖУ ДП  Южное ДП Экос" там находиться - в Киевгорстрое http://www.kyivmiskbud.ua/

А сам Экос называеться по другому:
Дочірнє підприємство по експлуатації та ремонту житлового фонду та об’єктів соціально-побутового призначення ЕКОС
вул.Мечникова, 20, м.Київ, 01021

http://157084.ua-tenders.com/

И еще из интернета:
Назва:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ПО ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА РЕМОНТУ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ТА ОБ'ЄКТІВ СОЦІАЛЬНО-ПОБУТОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ "ЕКОС" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ХОЛДІНГОВО

Адреса:
М. КИЇВ, ПЕЧЕРСЬКИЙ Р-Н ВУЛ. МЕЧНИКОВА БУД. 20

Телефон:
2802764, 2805070

Оригінал: ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ПО ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА РЕМОНТУ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ТА ОБ'ЄКТІВ СОЦІАЛЬНО-ПОБУТОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ "ЕКОС" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ХОЛДІНГОВО - Бізнес-каталог України - Довідник підприємств http://bizinua.info/r10/info/301316
« Останнє редагування: 20 Липня 2011, 09:57:30 від stepan »
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Cтепан, спасибо.
На сайт ХК заходила, но там только телефоны, шифруются, гады  ;).
Я и по картам искала, поисковики отвечают "Объект не найден"  :).
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Шановний пане Stepan.
Хотілось би почути про стан справ відносно цієї історії з ф.3.
На якій вона стадії, чи отримали Ви постанову про порушення/відмову кримінальної справи.
У багатьох справах, які подають КП УЖГ про стягнення заборговаонсті,  "присутня" незаконна ф.3.
Завтра я також хочу подати Заяву про скоєний злочин проти КП УЖГ "Печерськжитло" У мене з ними спір з 2007р.
Дуже прошу повідомте, як просуваються Ваші справи в цьому напрямку!
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Шановний пане Stepan.
Хотілось би почути про стан справ відносно цієї історії з ф.3.
На якій вона стадії, чи отримали Ви постанову про порушення/відмову кримінальної справи.
У багатьох справах, які подають КП УЖГ про стягнення заборговаонсті,  "присутня" незаконна ф.3.
Завтра я також хочу подати Заяву про скоєний злочин проти КП УЖГ "Печерськжитло" У мене з ними спір з 2007р.
Дуже прошу повідомте, як просуваються Ваші справи в цьому напрямку!

На подану мною другу заяву до прокуратури Солом. району 5 липня 2011 р., отримав простим листом приблизно в середині листопада місяця знову відписку від РУ ГУ МВС України Солом"янського району м.Києва, з текстом, який повністю повторює першу відписку, яку я виклав в першому пості цієї гілки, тільки дата інша - 07.11.11 р.
Хочу оскаржити її до прокуратури м.Києва, потім до Генеральної, а потім до суду.
А може ще оскаржити бездіяльність начальника РУ ГУ МВС Солом. району - до МВС м.Києва?
В зв"язку з цим хотів бы запитати у фахівців, чи визначено проміжок часу, на протязі якого можна оскаржити наприклад відписку МВС - до прокуратури, або до вищестоящого керівника РУ ГУ МВС?

В іншій справі, а саме в справі про скасування судового наказу, виданого проти мене за заявою ДП "ЕКОС" http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6708.msg31216.html#msg31216  - також подав заяву 14.12.2011р. про можливе скоєння злочину  до прокуратури Солом. району м.Києва.
Чекаю відповіді, потім знову буду оскаржувати. 
Записаний

owner

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 152
    • Перегляд профілю

Шановний пане Stepan.
Хотілось би почути про стан справ відносно цієї історії з ф.3.
На якій вона стадії, чи отримали Ви постанову про порушення/відмову кримінальної справи.
У багатьох справах, які подають КП УЖГ про стягнення заборговаонсті,  "присутня" незаконна ф.3.
Завтра я також хочу подати Заяву про скоєний злочин проти КП УЖГ "Печерськжитло" У мене з ними спір з 2007р.
Дуже прошу повідомте, як просуваються Ваші справи в цьому напрямку!

На подану мною другу заяву до прокуратури Солом. району 5 липня 2011 р., отримав простим листом приблизно в середині листопада місяця знову відписку від РУ ГУ МВС України Солом"янського району м.Києва, з текстом, який повністю повторює першу відписку, яку я виклав в першому пості цієї гілки, тільки дата інша - 07.11.11 р.
Хочу оскаржити її до прокуратури м.Києва, потім до Генеральної, а потім до суду.
А може ще оскаржити бездіяльність начальника РУ ГУ МВС Солом. району - до МВС м.Києва?
В зв"язку з цим хотів бы запитати у фахівців, чи визначено проміжок часу, на протязі якого можна оскаржити наприклад відписку МВС - до прокуратури, або до вищестоящого керівника РУ ГУ МВС?

В іншій справі, а саме в справі про скасування судового наказу, виданого проти мене за заявою ДП "ЕКОС" http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6708.msg31216.html#msg31216  - також подав заяву 14.12.2011р. про можливе скоєння злочину  до прокуратури Солом. району м.Києва.
Чекаю відповіді, потім знову буду оскаржувати.

Степан! Ми з колегою спостерігаємо, ти  схоже наші поради ігноруєш. Вони будуть давати  відписки, заміть постанови по КПК. Оскаржиш бездіяльність у суд? Суд (адмін) злісно ухиляється відкривати  провадження  по подібним  скаргам на міліцію і прокуратуру.  Апеляція? Касація? Час плине.  Ти  так  півжиття витратиш на "боротьбу з вітряками" Не шкода?
Не варта вона того, довідка форми 3. Виїденого яйця не варта.  Облиш, не розвивай цю тему - эта ветка тупиковая.

Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Я не погожуюся з попереднім дописувачем, тому що як казав один НУДУЖЕ ВІДОМИЙ ПОЛІТИК - "Маємо те що маємо". А під лежачий камінь вода не потече. Тож я підтримую
Записаний

owner

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 152
    • Перегляд профілю

Я не погожуюся з попереднім дописувачем, тому що як казав один НУДУЖЕ ВІДОМИЙ ПОЛІТИК - "Маємо те що маємо". А під лежачий камінь вода не потече. Тож я підтримую

Сегоднешнее решение КС усложнит (не облегчит)  обжалование бездействия органов прокуратуры  и милиции.  Могу пожелать "упрямцам"  только  успехов в споре с "идиотами".
http://www.ccu.gov.ua/uk/doccatalog/list?currDir=165571
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Сегоднешнее решение КС усложнит (не облегчит)  обжалование бездействия органов прокуратуры  и милиции.
http://www.ccu.gov.ua/uk/doccatalog/list?currDir=165571[/url]

Цитувати
РІШЕННЯ
КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ
у справі за конституційним зверненням громадянина Осетрова Сергія Володимировича щодо офіційного тлумачення положень частини другої статті 55 Конституції України.... щодо офіційного тлумачення положень статей 97, 110, 234, 236 Кримінально-процесуального кодексу України,

м. К и ї в                Справа № 1-29/2011
14 грудня 2011 року
№ 19-рп/2011

у с т а н о в и в:

1. Громадянин Осетров С.В. звернувся до Конституційного Суду України з клопотанням дати офіційне тлумачення положень
частини другої статті 55 Конституції України,

Враховуючи наведене та керуючись статтями 147, 150, 153 Конституції України, статтями 51, 62, 63, 66, 67, 69, 70, 95 Закону України „Про Конституційний Суд України“,  Конституційний Суд України
в и р і ш и в:
2. Положення статті 97 Кримінально-процесуального кодексу України в аспекті конституційного звернення і конституційного подання та в системному зв’язку з положеннями частини другої
статті 55 Конституції України, частини третьої статті 110,
частини п’ятої статті 234, частини другої статті 236
Кримінально-процесуального кодексу України, частини другої статті 2, пункту 2 частини третьої статті 17 Кодексу адміністративного судочинства України необхідно розуміти так, що скарги осіб стосовно прийняття рішень, вчинення дій або допущення бездіяльності суб’єктом владних повноважень щодо заяв і повідомлень про вчинені або підготовлювані злочини суди повинні розглядати і вирішувати у кримінальному судочинстві.
http://www.ccu.gov.ua/uk/doccatalog/list?currDir=165571

А можете пояснити, чому на Вашу думку, рішення КС ускладнить оскарження бездіяльності прокуратури та міліції?
Чи правильно я зрозумів, що тепер прокуратура, і міліція, заяви громадян про злочини, не зможе тлумачити, та відноситись до них, як до "звернень громадян", на які вони дають відписки протягом місяця?
« Останнє редагування: 22 Грудня 2011, 02:48:30 від stepan »
Записаний

owner

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 152
    • Перегляд профілю

Цитувати
А можете пояснити, чому на Вашу думку, рішення КС ускладнить оскарження бездіяльності прокуратури та міліції?
Чи правильно я зрозумів, що тепер прокуратура, і міліція, заяви громадян про злочини, не зможе тлумачити, та відноситись до них, як до "звернень громадян", на які вони дають відписки протягом місяця?
Можу. І Ви можете. У суді ж були? Бачили, як судять, навіть коли є норма процесуального закону?  А як її НЕМА? Так, у Вас залишається право скаржитись. Точнісігько,  як і раніше.  Тільки - були адміністративні,  а  будуть - загальні.  Ви ж там були не раз.  Захистив Вас суд?


Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
А можете пояснити, чому на Вашу думку, рішення КС ускладнить оскарження бездіяльності прокуратури та міліції?
Чи правильно я зрозумів, що тепер прокуратура, і міліція, заяви громадян про злочини, не зможе тлумачити, та відноситись до них, як до "звернень громадян", на які вони дають відписки протягом місяця?
Можу. І Ви можете. У суді ж були? Бачили, як судять, навіть коли є норма процесуального закону?  А як її НЕМА? Так, у Вас залишається право скаржитись. Точнісігько,  як і раніше.  Тільки - були адміністративні,  а  будуть - загальні.  Ви ж там були не раз.  Захистив Вас суд?
І що Ви пропонуєте робити?
Як захищатись?

А в судах, де я брав участь, я захищався дуже погано, тому що не маю достатньо знань та досвіду.
« Останнє редагування: 22 Грудня 2011, 14:13:51 від stepan »
Записаний

owner

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 152
    • Перегляд профілю

Цитувати
author=stepan link=topic=6475.msg32357#msg32357 date=1324555748]

І що Ви пропонуєте робити?
Як захищатись?
А в судах, де я брав участь, я захищався дуже погано, тому що не маю достатньо знань та досвіду.

Знання та досвід справа наживна. Головне бажання і правильний підхід. Зі свого досвіду Вам скажу, що правильні рекомнедації на безоплатних ресурсах Ви ніколи не отримаєте. Не з тією метою вони працюють.  Слушні поради там рідкість, та Ви до того ж  їх уперто ігноруєте.
Киньте ту кляту довідку Ф3. Викладайте позовну заяву.
Записаний

Stag

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 116
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

.....
Адже згідно «Наказу» Міністерства Внутрішніх Справ України  N 96 від 03.02.2006  «Про затвердження Примірного регламенту з оформлення документів та контролю з питань реєстрації і зняття з реєстрації місця проживання (перебування) фізичних осіб в Україні» -  довідки   про реєстрацію   місця  проживання, повинні надавати територіальні органи  і  підрозділи  Державного  департаменту  у справах  громадянства,  імміграції та реєстрації фізичних осіб МВС України, а не ЖЕКівські "паспортисти".
......

Этот "Наказ" не был зарегистрирован в Минюсте, но, тем не менее, он уже отменен - http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/MVS257.html - с 14 июля 2011 г.

Кстати, знаю не понаслышке, что при непосредственном обращении в районную в г. Киеве  ДДГIРФО(паспортный стол) за выпиской(снятие с регистрации по месту жительства), снимают с регистрации без проблем без участия ЖЭК.
Лед тронулся!  ;)
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email